Włochy

Włochy

Przeżyj niezapomniane chwile w słodkiej Italii

Najlepsze tematy pobytów we Włoszech

Najlepsze tematy pobytów we Włoszech

Lecznicze źródła termalne lub urlop na plaży

Jedna z ulubionych destynacji wakacyjnych wielu Europejczyków, w tym również Polaków, to Włochy. Ten niepowtarzalny kraj położony na południu Europy, nad Morzem Śródziemnomorskim, ma do zaoferowania zapierające dech w piersiach wybrzeża z ciągnącymi się w nieskończoność piaszczystymi plażami. 7000 kilemtrów linii brzegowej - leniuchowanie i relaks w słonecznej atmosferze zaplanujesz łatwo i szybko ze SpaDreams. 

Poruszając się dalej w głąb kraju w kierunku północnym, można trafić do krainy licznych źródeł termalnych, z których wypływa lecznicza woda. Miejsce idealne na klasyczną kurację! Mineralizaowana, ciepła woda termalna wpływa dobroczynnie na schorzenia stawów, reumatyzm, alergie, a także działa upiększająco, między innymi zmniejszając zmarszczki. 

Termy nie są jednak jedyną sławą Włoch. Dzięki ilości występujących tutaj wysokowartościowych źródeł termalnych, na terenach tych wydobywany jest bogaty w składniki mineralne, leczniczo działający torf, zwany fango. Jest on używany przy kuracjach pomagających w leczeniu reumatyzmu, schorzeń stawów, bólów pleców oraz schorzeń skóry. 

Oprócz bogatych ofert kuracji leczniczych, kraj ten, leżący na południowym krańcu Europy, zaprasza również na ekskluzywne urlopy wellness. Odkryj ze SpaDreams zindywidualizowane, nowoczesne strefy spa, odpręż się dzięki profesjonalnym masażom, wykonywanym przez najlepiej wykształconych terapeutów, oraz zrelaksuj się w pierwszej klasy kompleksach saun.

Zarezerwuj swój wymarzony urlop SPA w kraju La Dolce Vita już dziś!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli we Włoszech