-40%

Zamek Rubezahl Wellness Hotel ★★★★★

Wel

Hotel jest położony w miejscu, w którym w pełni wypoczniesz od stresu oraz zgiełku wielkiego miasta.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Pobyt wellness

od 2 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

 • użytkowanie sauny, fitness oraz szlafrok
 • opłata uzdrowiska
 • wi-fi

Kod rezerwacji telefonicznej: 576P1

980 zł

588 zł

Program odchudzający

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

Hotel Rübezahl oferuje swoim gościom, którzy chcieliby poprawić kondycję oraz stan zdrowia, program pomagający w redukcji wagi. Na program składa się „dieta płynna” oraz indywidualnie przygotowany przez dietetyka plan żywienia. W programie wzięta została pod uwagę również aktywność fizyczna, w tym regularne wizyty w centrum wellness.

 • medyczne wstępne oraz końcowe badanie przeprowadzane przez specjalistów
 • ustalenie planu żywieniowego
 • dietetyczne posiłki
 • kuracja pitna zgodnie z zaleceniami lekarza
 • program aktywności fizycznej w centrum fitness lub na świeżym powietrzu (np. gimnastyka, wędrówki, przejażdżki rowerowe)
 • codziennie zabiegi w centrum wellness oraz jacuzzi, rzymska łaźnia, sauny i hamam
 • masaż brzucha
 • drenaż limfatyczny
 • codziennie zabiegi z masażem

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • użytkowanie sauny, fitness oraz szlafrok
 • opłata uzdrowiska
 • wi-fi

Kod rezerwacji telefonicznej: 576P2

7 645 zł

4 587 zł

Zamek Rubezahl Wellness Hotel w szczegółach

Kurort

Mariańskie Łaźnie to znany na całym świecie kurort, w którym wypływa 40 źródeł mineralnych, oraz w którym można się cieszyć świeżym powietrzem dzięki ostremu, lecz jednocześnie umiarkowanemu klimatowi. Miejscowość robi wrażenie również dzięki wspaniałej, secesyjnej architekturze oraz obszernym połaciom zieleni.

Hotel

Zamek Rubezahl Hotel Wellness został wybudowany w roku 1903 i przez to jest jednym z najstarszych hoteli kuracyjnych w zachodnich Czechach. Na nowo otwarty w roku 2015 hotel leży ok. 3 km od centrum miasta i oferuje swoim gościom bezpośredni dostęp do ośrodka narciarskiego. Wyciąg linowy prowadzi do kolumnady położonej na terenie hotelu.

Zakwaterowanie

43 komfortowe pokoje oraz suity, których wyposażenie to połączenie stylu klasycznego oraz nowoczesnego. Pokoje 2-osobowe (ok. 20-22 m2) z prysznicem/ WC, bidetem, suszarką, szlafrokiem oraz klapkami, telewizja satelitarna, telefon, minibar, sejf, klimatyzacja, dostęp do internetu. Pokoje 2-osobowe junior (ok. 17- 20 m2) na drugim piętrze z łóżkami w rozmiarze king size, z widokiem na park. Pokoje superior (ok. 40-45 m2) większe, z kącikiem do siedzenia oraz wanną. Pokoje mezzanime (ok. 40-45 m2) na 2 piętrach z pokojem dziennym, strefa relaksu oraz biuro, jacuzzi. Pokoje mezzanime executive (ok. 50 m2) z widokiem na park lub alejkę. Suity (ok. 45-50 m2) z pokojem dziennym oraz przebieralnią. Pokoje 1-osobowe to pokoje 2-osobowe do indywidualnego użytkowania.

Gastronomia oraz rozrywka

Restauracja a la carte ze zdrową kuchnią gourmet. Przygotowanie potraw odpowiada najbardziej restrykcyjnym wytycznym. Bufet śniadaniowy, w południe oraz wieczorem a la carte. Również posiłki dietetyczne oraz redukcyjne. Karta win z wyselekcjonowanymi winami regionalnymi. Lobby Bar, letni taras.

Wellness, spa i zdrowie

Strefa wellness (ok. 304 m2, otwarta w godz. 10-18) jacuzzi, rzymska łaźnia, kompleks saun (oddzielnie dla kobiet i mężczyzn), hamam, basen masujący oraz salon do masażu, pokój do terapii tlenowej, centrum fitness (trener osobisty na zapytanie). Zabiegi: masaże, zabiegi kosmetyczne, poradnictwo dermatologiczne, gimnastyka lecznicza, program skierwany na utratę wagi, do dyspozycji gości odbywających kurację lekarz. Zabiegi lecznicze oraz beauty, jak np. okład błotny, czekoladowy, masaż aromatyczny oraz peeling twarzy, kuracja pitna.

Czas wolny

Liczne okazje do uprawiania sportu w okolicy, jak np. korty oraz hale do tenisa, bezpośredni dostęp do stoku narciarskiego Mariańskich Łaźni (łączna długość stoków to 1,450 m), oprócz tego szlaki wędrówkowe oraz rowerowe o różnej długości oraz poziomie trudności, możliwość wypożyczenia rowerów. Bogaty wybór indywidualnych oraz grupowych wycieczek.

GOLF Organizacja trenerów oraz transportu do klubu golfowego Royal Mariańskie Łaźnie (ok. 1,5 km), rezerwacja czasu rozpoczęcia gry oraz wyposażenia

Lista dostępnych pokoi

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Václav Havel Airport Prague (PRG) : (ok. 170 km / 105 minut)
Karlovy Vary International Airport (KLV) : (ok. 36 km / 42 minuty)

PRZYJAZD Dworzec kolejowy: Mariańskie Łaźnie, ok. 5 km, ceny biletów kolejowych na zapytanie. Lotnisko: Praga (PRG) ok. 150 km, Norymberga (NUE) ok. 180 km. Transfer (w obie strony) z lotnisko lub z dworca kolejowego ok 1euro/ km, rezerwacja przez SpaDreams, do opłacenia na miejscu.

INFORMACJE Opłata uzdrowiskowa: w cenie. Miejsce parkingowe: w cenie. Zniżki dla dzieci: dorośli+ 1 dziecko (0- 13,9 lat) na dostawce 50 euro.

Dobrze wiedzieć

Co roku w sierpniu odbywa się festiwal Chopenowski. Opery, koncerty, wieczorki taneczne odbywają się przez cały rok. Piękny park kuracyjny, klejnot akchiterktury krajobrazu z neobarokowymi kolumnadami oraz śpiewającą fontanną. Park miniatur, park natury Prelat, park linowy, kolejka górska. Wycieczki: Praga, Karlowe Wary, Franciszkowe Łaźnie, Lázně Kynžvart z zamkiem Metternichs, klasztorem Tepla, oraz zamkiem Loket.

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Mariańskie Łaźnie

Poznaj lecznicze źródła i bajeczną przyrodę

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

Zamek Rubezahl Wellness Hotel
Rezerwuj Kontakt Udostępnij