Aktywny wypoczynek w Polsce

Aktywny wypoczynek w Polsce

Ruch i aktywne wakacje najlepszym sposobem na relaks

Zobacz najlepsze oferty aktywnego wypoczynku w Polsce

Ruch i relaks w polskich hotelach SPA

Do tego, że ruch to zdrowie, nie trzeba nikogo przekonywać. Rzadziej jednak mówi się o tym, że aktywność fizyczna to jeden z najlepszych sposobów na odprężenie psychiczne i zapomnienie - choć na chwilę - o codziennych problemach. Dlatego aktywne wakacje mogą mieć zbawienny wpływ zarówno na ciało, jak i psyche.

SpaDreams oferuje liczne możliwości tym, którzy lubią się ruszać podczas urlopu albo po prostu czują, że wysiłek fizyczny dobrze by im zrobił.

Jedną z nich są wczasy w naszych górskich hotelach w Polsce. Wędrówki piesze, nordic walking, przejażdżki rowerowe czy nawet golf - te sporty, uprawiane w pięknym otoczeniu, nie tylko poprawią stan Twojego zdrowia, ale i pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie. 

Nasze hotele nie zapominają również o tym, że po wysiłku wskazany jest także relaks. W ich ofercie znajdziesz odprężające masaże, wizyty w saunie i różnorodne zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne, takie jak kapiele borowinowe, inhalacje, magneto – i laseroterapie, kuracje radonowe. Dzięki temu połączysz uprawianie sportu z relaksem w salonie piękności lub regularnymi masażami. Dla tych, którzy preferują morskie klimaty, Hotel Lambert położony nad Bałtykiem oferuje Aktywny program z konsultacją lekarską i codziennymi zajęciami fizycznymi.

Aktywny wypoczynek to coś dla tych, którzy chcą zrzucić parę kilogramów, popracować nad swoją kondycją fizyczną i poprawić ogólny stan swojego zdrowia.

Zachecamy zatem do zapoznania sie z naszą ofertą Aktywny wypoczynek w Polsce!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl