Serwis

Serwis

Nasze zalety

Dlaczego SpaDreams jest najlepsze?

Najwyższej jakości obsługa klienta jest jednym z naszych priorytetów. Poniżej wyjaśniamy, co wyróżnia nasze usługi.

1. Indywidualna rezerwacja i porady

Masz jakieś specjalne życzenia lub indywidualne potrzeby? Nie ma problemu! Eksperci SpaDreams dołożą wszelkich starań, by wszystkie Twoje prośby zostały zrealizowane. Nasz wykwalifkowany, zorientowany na Klienta personel bezzwłocznie przygotuje dla Ciebie indywidualny plan podróży, uwzględniając wszystkie Twoje potrzeby dotyczące terminu i czasu trwania podróży, rodzaju pokoju czy wyżywienia. Staramy się być także elastyczni w kwestii dojazdu do hotelu dojazdu do hotelu. To Klienci decydują, czy chcą dojechać na miejsce samolotem, autobusem, samochodem czy pociągiem.

2. Gwarancja jakości

SpaDreams, znany w Niemczech jako Fit Reisen, dysponuje 35-letnim doświadczeniem na rynku turystycznym. Wiemy więc, że dla Klientów rezerwujących wczasy najważniejsza jest wysoka jakość usług. Nasza troska o jakość zaczyna się już podczas wyboru naszych Hoteli Partnerskich, które są poddawane starannej selekcji, bazującej na naszym obszernym katalogu kryteriów. Wybierając Hotele Partnerskie, kierujemy się szczególnie takimi kryteriami, jak filozofia zorientowana na zdrowie, wyposażenie, obsługa klienta, zróżnicowane wyżywienie oraz obecność personelu medycznego. 

Aż trzy czwarte naszych ofert to oferty w hotelach Premium (cztero- i pięciogwiazdkowych). Stale podwyższamy jakość naszych usług poprzez szkolenia oraz doskonalenie zawodowe naszych pracowników.

3. Gwarancja Najlepszej Ceny

Produkty SpaDreams wyróżnia bardzo dobry stosunek ceny do jakości usług. Nasza Gwarancja Najlepszej Ceny zapewnia naszych Klientom najlepszą cenę ofert na rynku usług zdrowotnych i SPA.

4. Łatwa w obsłudze strona internetowa

Staramy się uczynić nawigację na naszej stronie internetowej tak prostą, jak to tylko możliwe. Wyszukiwanie po słowach kluczowych to najlepszy sposób, by szybko zorientować się w dostępnych w SpaDreams ofertach. Możesz również przefiltrować nasze oferty według zabiegów, wskazań lub interesujących Cię regionów.

Masz jakieś pytania?

Nasi eksperci chętnie na nie odpowiedzą! Skontaktuj się z nami!

Nasze usługi

O SpaDreams

Zostań Partnerem SpaDreams

Newsletter

Prasa

Blog

Warunki podróży

Przyjazd

Ważne informacje