O SpaDreams

Kim jesteśmy

SpaDreams jest wiodącym organizatorem wyjazdów ze spa w Europie. Naszą wizją jest pomaganie ludziom w prowadzeniu zdrowszego i szczęśliwszego życia. Od momentu założenia firmy w 1975 roku osiągamy ten cel dzięki różnorodnym ofertom podróży holistycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Nasze zaangażowanie w jakość i zadowolenie klientów w turystyce zdrowotnej potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty. Jesteśmy dumni z tego, że otrzymaliśmy znak jakości Trusted Shops jako organizator wakacji zdrowotnych i spa oraz że kilkakrotnie otrzymaliśmy certyfikat TÜV Rheinland za nasze wysokie standardy jakości.

Nasza filozofia

Wierzymy, że zdrowie i dobre samopoczucie są ze sobą nierozerwalnie związane. Naszym celem jest oferowanie naszym klientom szeroką gamę programów zdrowotnych i wellness, które pomagają im poprawić ich fizyczne, psychiczne i emocjonalne występowanie.

Dbamy o to, aby każdy z naszych programów był opracowywany i dostarczany przez doświadczonych ekspertów, aby zapewnić wysoką jakość i skuteczność.

Nasza filozofia opiera się na trzech podstawowych wartościach: indywidualności, zrównoważonym rozwoju i innowacyjności. Każdy człowiek jest wyjątkowy - tak jak nasze dopasowane do potrzeb wczasy zdrowotne, które powstają na podstawie indywidualne potrzeby naszych klientów.

Zdajemy sobie sprawę z wpływu naszych działań na środowisko naturalne i jesteśmy zaangażowani w odpowiedzialne i zrównoważone praktyki we wszystkich obszarach naszej działalności. Ponadto nieustannie dążymy do innowacji, aby zapewnić, że zawsze jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, najnowsze i najbardziej efektywne programy.

Nasza oferta

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres programów zdrowotnych i wellness, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i życzeń naszych klientów. Oferujemy programy dla wszystkich obszarów spektrum zdrowia i wellness, od detoksu i programów ajurwedyjskich po rekolekcje jogi i programy medical spa. Do programu dodawane są nowe formy terapii, jak również nowe destynacje. Ze SpaDreams możesz wybierać spośród ponad 5 000 starannie dobranych ofert w ponad 400 lokalizacjach w 50 krajach.

Nasza historia

Nasza historia zaczyna się w 1975 roku wraz z otwarciem naszego pierwszego biura podróży we Frankfurcie nad Menem. W tamtym czasie podróże zdrowotne i wellness były jeszcze nowe i stosunkowo mało znane, ale byliśmy przekonani, że znaleźliśmy lukę na rynku.

Przez lata konsekwentnie rozszerzaliśmy naszą ofertę, aby sprostać potrzebom i życzeniom naszych klientów. Stale pracujemy nad udoskonaleniem naszych programów i usług i cieszymy się, że nadal będziemy odgrywać wiodącą rolę w dziedzinie health and wellness travel.

Nasi klienci

Nasi klienci, podobnie jak my, przywiązują dużą wagę do zdrowia i dobrego samopoczucia.vNiezależnie od tego, czy są zestresowanymi ludźmi biznesu, parami szukającymi relaksu, czy też entuzjastami wellness podróżującymi samotnie - dla każdego mamy odpowiednią ofertę. W ciągu ostatnich 40 lat zawsze dopasowywaliśmy się do zmiennych potrzeb klientów i odpowiednio rozszerzaliśmy naszą ofertę. Z sukcesem: Nasi partnerzy i klienci darzą nas zaufaniem. Dziękujemy im za współczynnik zadowolenia klientów na poziomie 99 procent.

Nasz zespół

Nasz zespół w Hamburgu

W SpaDreams z pasją dostarczamy naszym klientom niezapomniane doświadczenia, które wspierają ich w drodze do zdrowszego i szczęśliwszego życia. Od rezerwacji do wyjazdu, wysoko zmotywowany zespół ekspertów jest po Twojej stronie.

A ponieważ nasi pracownicy są sercem naszej firmy, kładziemy duży nacisk na ich rozwój osobisty i zawodowy i oferujemy regularne szkolenia i rozwój. Wzmacniamy ducha zespołu poprzez regularne działania społeczne, takie jak kręgle, lekcje gotowania czy nasze coroczne zimowe i letnie festiwale.

Wierzymy, że pozytywne i wspierające środowisko pracy pomaga zapewnić wszystkim klientom najlepsze możliwe doświadczenia z podróży.