Przyjazd - Twoja droga do wymarzonego urlopu

Wiele dróg prowadzi do celu

Którąkolwiek drogę wybierzesz, pomożemy Ci zaplanować i zarezerwować najbardziej odpowiednią dla Ciebie podróż. W końcu najpiękniejsza pora roku nie powinna podporządkowywać się żadnym zewnętrznym wytycznym. Czy to samolotem, pociągiem, autobusem lub własnym samochodem - Ty decydujesz, jak chcesz dotrzeć do celu urlopu, a my znajdziemy dla Ciebie najlepszą cenę. W ten sposób Twój urlop zaczyna się od pełnego relaksu już od momentu przyjazdu! Wszystkie informacje na temat aktualnych rozporządzeń poszczególnych krajów znajdziecie na naszej stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Szybko i wygodnie: przylot samolotem

Najszybszą i najwygodniejszą drogą na zasłużony urlop jest nadal samolot. Aby można było rozpocząć swój urlop całkowicie zrelaksowanym, zadbaliśmy o wszystko, co ważne. Współpracujemy z licznymi partnerami linii lotniczych i dzięki temu możemy indywidualnie wybrać dla Ciebie najbardziej odpowiedni lot z szerokiej oferty. Znajdujemy dla Ciebie najlepszy lot z przyjemnymi czasami przelotu, ponieważ chcemy, aby Twój urlop był przyjemnością od samego początku. Nasi eksperci znają się na rzeczy i zawsze znajdą dla Ciebie najlepszy lot w najlepszej cenie!

Twoje zalety w skrócie

  • Najlepsze ceny: Dzięki naszej współpracy z wieloma liniami lotniczymi, możesz korzystać z doskonałych korzyści cenowych.
  • Ponad 750 linii lotniczych: W naszym systemie posiadamy dane ponad 750 linii lotniczych i otrzymujemy ponad 1 milion nowych taryf i cen aktualizowanych każdej nocy. Każdej nocy otrzymujemy ponad 1 milion zaktualizowanych taryf i cen na dodatek do naszych już wynegocjowanych taryf.
  • Pociąg do lotu w Niemczech: Komfortowa usługa od SpaDreams dla klientów mieszkających w Niemczech: W przypadku wielu linii lotniczych pociągi na niemieckie lotnisko wylotowe są wliczone w cenę lub można je zarezerwować dodatkowo ze wszystkich niemieckich dworców kolejowych.
  • Wszystko z jednego źródła: Oszczędź sobie żmudnych poszukiwań w internecie, oferujemy Ci hotel i lot w najlepszej cenie.

Elastyczność i mobilność: podróżuj własnym samochodem

Chcielibyście zachować elastyczność i dotrzeć do celu indywidualnie własnym samochodem? Również w tym przypadku zapraszamy do kontaktu ze SpaDreams z waszymi życzeniami. Chętnie zarezerwujemy również hotel w miejscu docelowym, który odpowiada waszym potrzebom urlopowym, oddzielnie i bez zorganizowanej podróży. W ten sposób możecie sami zdecydować o sposobie dotarcia na miejsce. W końcu to nie wy powinniście dostosowywać się do swojego urlopu, ale on powinien dostosowywać się do was.

Wasze zalety w skrócie

  • Pełna elastyczność w przyjeździe i wyjeździe
  • Mobilność: W miejscu urlopu możesz swobodnie poruszać się własnym samochodem i jesteś niezależny od sieci transportu publicznego
  • Możliwość oddzielnej rezerwacji hotelu

Podróż całkowicie zgodna z waszymi życzeniami

Ze SpaDreams Twoje wakacje to gwarancja, że pozostaną w pamięci. Nasi klienci mają bardzo różne pomysły i potrzeby dotyczące przyjazdu i wyjazdu. Dlatego dajemy Ci swobodę samodzielnego decydowania o tym, czy podróżujesz samolotem, autobusem, pociągiem czy własnym samochodem. Oczywiście decyzja ta zależy również od celu podróży. W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności nasi przyjaźni doradcy turystyczni są zawsze do waszej dyspozycji.

Z naszymi ekspertami można się skontaktować telefonicznie pod numerem ☏ 022-1530755 jak również za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.