Aktywne wakacje

Aktywne wakacje

Odpoczywaj w ruchu

Ruch i aktywne wakacje - najlepszy sposób na relaks

Masz już dość lenienia się na plaży albo znudziło Ci się zwiedzanie zabytków? A może zwykle nie masz czasu na sport i chcesz się trochę poruszać na urlopie? Już nie musisz szukać dalej: oferta Aktywne wakacje została przez nas stworzona właśnie z myślą o Tobie.

Do tego, że ruch to zdrowie, nie trzeba nikogo przekonywać. Rzadziej jednak mówi się o tym, że aktywność fizyczna to jeden z najlepszych sposobów na odprężenie psychiczne i zapomnienie - choć na chwilę - o codziennych problemach. Dlatego aktywne wakacje mogą mieć zbawienny wpływ zarówno na ciało, jak i psyche.

SpaDreams oferuje liczne możliwości tym, którzy lubią się ruszać podczas urlopu albo po prostu czują, że wysiłek fizyczny dobrze by im zrobił.

Jedną z nich są wczasy w naszych górskich hotelach, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Wędrówki piesze, nordic walking, przejażdżki rowerowe czy nawet golf - te sporty, uprawiane w pięknym otoczeniu, nie tylko poprawią stan Twojego zdrowia, ale i pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie.

Aktywne wakacje wcale nie muszą oznaczać nieustannego wysiłku. Dlaczego nie skorzystać z urlopu fitness w jednym z naszych hoteli SPA albo talasoterapii, której częścią są regularne kąpiele w morzu? Dzięki temu połączysz uprawianie sportu z relaksem w salonie piękności lub regularnymi masażami.

Bez wahania już dziś zarezerwuj swój aktywny urlop!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty aktywnych wakacji