Azja

Azja

Ucieknij od rzeczywistości i odnajdź wewnętrzną harmonię

Najlepsze tematy pobytów w Azji

Najlepsze państwa w Azji

Odkryj swoje wnętrze w urokliwej Azji

Razem ze SpaDreams udaj się w ślad za najstarszymi kulturami na Ziemi i odkryj niezwykłe zakątki największego kontynentu świata – Azji.

Pośród fenomenalnych bogactw natury i zapierającej dech w piersiach różnorodności gatunkowej czekają na Ciebie magiczne miejsca i niezliczone przygody.

Poznaj zabytki i przedmioty z dawno minionych czasów, bogato zdobione świątynie, wiekowe sanktuaria, z których wiele zostało wpisanych na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Daj się zachwycić typowym azjatyckim krajobrazom oraz urokiem osobistym mieszkańców. Pospaceruj wśród przepięknie położonych tarasów ryżowych i odwiedź aromatyczne plantacje kawy.

Pozwól sobie na odpoczynek i wyrusz na wycieczkę do dwóch ojczyzn Ajurwedy – Indii i Sri Lanki. Nigdzie indziej ta tradycyjna ideologia zdrowia nie jest bardziej autentyczna niż właśnie tam. Poprzez jedną z oryginalnych kuracji Ajurwedy odczuj wszechobecną duchowość. W tej oazie ciszy i spokoju wykorzystaj jogę i medytację aby poznać swe wnętrze.

Wyrusz na piesze wycieczki wśród malowniczych ośnieżonych szczytów Himalajów, dziewiczych krajobrazów porośniętych egzotyczną dżunglą i rozkoszuj się lekkością życia na wymarzonym urlopie pod palmami. 

Od imponujących krajobrazów wulkanicznych poprzez mieniący się ferią barw podwodny świat, pocztówkowe scenerie plaż i turkusową wodę w morzu – to wszystko czeka na Ciebie i oferuje wiele możliwości aktywnego wypoczynku. 

Na wielobarwnych targowiskach odwiedź koniecznie pysznie pachnące stoiska i skosztuj oferowanych tam świeżych rozkoszy kulinarnych, znanych na całym świecie oryginalnych dań azjatyckiej kuchni.

Pozwól oczarować się gościnnością kontynentu, ciesz się jego ponadczasową tradycją i zwyczajami oraz niezapomnianą, relaksującą atmosferą.

Najlepsze hotele w Azji