Cypr

Cypr

Odkryj tą mistyczną i tajemniczą wyspę

SPA i wellness w ojczyźnie Afrodyty

Krystalicznie czysta, azurowa woda, skaliste wybrzeża, zielone lasy oraz wodospady i owiane legendami, najstarsze ślady ludzkiej cywilizacji - to wszystko ma do zaoferwania grecko-turecka wyspa Cypr, położona w południowej części Morza Śródziemnego. SpaDreams pomoże Ci w organizacji niezapomnianego urlopu, skrojonego na Twoje potrzeby. 

Pomimo gorącego klimatu i najcieplejszych temperatur wód w regionie, Cypr ma do zaoferowania bogatą palętę oraz różnorodność dóbr naturalnych. Oprócz owoców cytrusowych, winogron oraz drzew oliwnych, „kraj czerwonych ziem” jest gęsto obsadzony różnymi gatunkami warzyw. Odwiedzaj różnorodne plantacje oraz wędruj poprzez kwitnące łąki i lasy w kierunku najwyżej położnej na wyspie góry. Teren doskonale nadaje się również na organizację narciarskich ferii zimowych. 

Po zwiedzaniu wyspy, okolica zachęca do wzięcia udziału w licznych wydarzeniach kulturalnych oraz skorzystania z ofert restauracji, w towarzystwie morskiej bryzy oraz lampki najlepszego czerwonego wina z własnej piwniczki. Spróbuj różnorakich specjalności serwowanych przez tutejsze lokale gastronomiczne.

W relaksie pomoże Ci również nowoczesne otoczenie jednego z wysokiej klasy resortów wellness, oferowanych przez SpaDreams. Pozwól się rozpieścić podczas zabiegów beauty oraz wspaniałych masaży, które pomogą Ci pozostawić stres dnia codziennego daleko w przeszłości. Tutaj będziesz mógł się skoncentrować wyłącznie na sobie. 

Ta wyspa, znana również jako ojczyzna Afrodyty, dzięki łagodnym zimom, oferuje idealne warunki na urlop przez cały rok. Śródziemnomorski klimat oraz dobroczynne działanie skarbów morza, jak np. ekstrakty z alg lub bogate w składniki mineralne błoto, pomaga, między innymi, w leczeniu chorób skórnych. 

Zarezerwuj swój cypryjski urlop SPA już dziś!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli na Cyprze