Wakacje w Egipcie

Egipt

Wypoczynek w krainie Faraonów

Piękna jak Kleopatra - wellness nad Czerwonym Morzem

Wybierz się na pełną przygód podróż do kraju pełnego zagadek, w którym będziesz mieć okazję podziwiać 4500 letnie piramidy. Udaj się na wędrówkę ścieżkami starożytnego Egiptu. 

Interesujesz się historią oraz kulturą? Zwiedź utrzymane w doskonałym stanie metropolie Kairu oraz Aleksandrii i poczuj ducha przygody podczas spacerów wśród zabytków. 

Zachwyć się spektakularnymi piramidami w Gizie, gdzie będziesz mieć okazję podziwiać najbardziej sławną z nich - Piramidę Cheopsa oraz zwiedź Dolinę Królów w Luxurze, gdzie znajduje się ponad 60 królewskich grobowców.  

Okazałe znaleziska archeologiczne oraz antyczne zabytki to tylko niewielka część tego, co ma do zaoferowania Egipt. Pozwól sobie na relaks na rozległych, białych wydmach nad Morzem Śródziemnym oraz odnajdź spokoj i równowagę podczas jednego z wielu ekskluzywnych zabiegów spa nad wybrzeżem Morza Czerwonego w wybranym przez Ciebie resorcie SpaDreams. Szukasz odrobiny odpoczynku od afrykańskich temperatur? Wybierz się na rejs po najdłuższej rzece świata, podziwiaj palmy daktylowe oraz drzewa karobowe lub popływaj z przyjaznymi delfinami w krystalicznie czystej wodzie Zatoki Synaj.

Niezapomnianych wrażeń dostarczy Ci również podróż na grzbiecie wielbłąda poprzez pustynie w północno-zachodniej części kraju o surowym krajobrazie, który przystrajają gdzieniegdzie głazy oraz liczne źródła słodkich wód w pełnych życia oazach. 

Niezwykła kultura, która ukształtowała Egipt, sprawia, że jest to miejsce magiczne. Ciesz się z czasu spędzonego na kuracji talasso oraz zabiegami wellness i poczuj się jak Kleopatra podczas relaksującego urlopu. 

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli w Egipcie