Eksperci

Eksperci od 1975 roku

Doświadczenie i tradycja

Przed 40 laty...

... Herbert Haum założył firmę Fit Reisen, która rozwinęła całkowicie innowacyjną wówczas koncepcję: urlopu zdrowotnego, połączonego z atrakcyjnymi zabiegami kosmetycznymi oraz aktywnościami sportowymi i bogatą oferą rozrywek. W 1976 roku został wydany pierwszy katalog "Turystyka i kuracje", skierowany do osób z problemami kardiologicznym.

Nasze pierwsze oferty...

... obejmowały między innymi zabiegi Kneippa, Schrotha, F.X. Mayra, a także programy zwiazane z aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem. Dostępne były jedak także bardziej ekskluzywne oferty zakładające pobyt na Festiwalu Operowym w Weronie oraz wypoczynek z zabiegami fango w Abano Terme we Włoszech. Zostało to zapamiętane jako wielki sukces firmy.

W 1987 roku...

... nawiązanie współpracy z Lufthansą umożliwiło klientom międzynarodowym pobyty kuracyjne, SPA i wellness w znanych uzdrowiskach w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Czechach, Hiszpanii, na Słowacji, we Francji czy Włoszech. Wkrótce okazało się, że nawet w krajach arabskich, w szczególności w Kuwejcie, popyt na podróże zdrowotne jest bardzo wysoki. Pojawił się wówczas katalog w języku arabskim.

Połączenie kuracji zdrowotnych i pobytów wellness...

... było zawsze naszym znakiem rozpoznawczym w Niemczech, gdzie nasza firma ma siedzibę. Na rynku niemieckim już wówczas bylismy liderem rynku w dziedzinie turystyki zdrowotnej. Natomiast w 1993 roku, podpisalismy kontrakt z pierwszym hotelem ajurwedyjskim na Sri Lance, poszerzając tym samym naszą ofertę o programy ajurwedyjskie oraz wczasy z jogą.

W 2009 roku...

... nastąpiła zmiana pokoleniowa w Fit Reisen. Po przejściu na emeryturę założyciela firmy - Herberta Hauma, kierownictwo nad firmą obejmują: Jan Seifried i Dr Nils Asmussen oraz Claudia Wagner, która już od kilku lat zajmowała stanowisko dyrektora zarzadzającego. Zarząd w takim składzie trwa do dziś.

Od 2011...

... stalismy się globalnym graczem na rynku turystycznym, rozpoczyając sprzedaż wycieczek na 30 rynkach międzynarodowych w 10 językach. Był to powód, dla którego w lipcu 2014 roku zostaliśmy wyróżnieni jako "Najbardziej innowacyjne biuro podróży zajmujące się organizowaniem wycieczek zdrowotnych". Był to wielki zaszczyt dla "starych wyjadaczy" w branży w dziedzinie urlopów zdrowotnych i pobytów wellness.

Dziś...

... nasz sukces znajduje odzwierciedlenie nie tylko w bogatej ofercie pobytów zdrowotnych, SPA i wellness, która jest zawsze dopasowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów, lecz także w w dobrym stosunku ceny do jakości naszych ofert, dużych umiejętności doradczych oraz indywidualnej obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Odpręż się w naszej krainie relaksu!