Estonia

Estonia

Raj dla miłośników dzikiej przyrody

Zbawienne dla zdrowia wakacje na zachodnim wybrzeżu

Estonia, najmniejsze z państw bałtyckich z jednym z największych jezior w Europie – Jeziorem Pejpus, zachwyca nie tylko swoim krajobrazem, lecz także atrakcjami kulturalnymi i archiketkonicznymi. Kraj posiada cztery parki narodowe i cztery krajobrazowe. Archipelag Estoński jest Światowym Rezerwatem Biosfery. W skład Estonii wchodzi 1500 wysp i wysepek należących do Zatoki Ryskiej. Estońskie wybrzeże to piękne plaże z około 80 latarniami morskimi zlokalizowanymi wzdłuż całej linii brzegowej.

Malownicze, brukowane uliczki, przytulne kawiarnie i wyjątkowa atmosfera miasta zachwycą nawet najbardziej wymagających turystów. Stolica – Tallinn to najpiękniejsze estońskie miasto, rozbrzmiewjące wielojęzycznym gwarem. 

Kraj słynie również ze świetnych kurortów SPA wykorzystujących właściwości soli morskiej i terapeutycznego błota. Nasz estoński hotel zlokalizowany w pieknym nadmorskim kurorcie – Haapsalu, nazywanym Wenecją Europy, oferuje programy SPA, Beauty, Thalasso i Medical Wellness. Każdy program zapewnia oczywiście wstęp do strafy SPA i Wellness. 

Błękitne błoto morskie, ciepły wiatr, ciepła woda morska zauroczyły miłośników morskich kąpieli na całym świecie, a w tym jednego z dawnych rosyjskich carów. Jeśli masz zatem ochotę na odrobinę relaksu z aromatycznymi masażami, zabiegami błotymi, kąpielami ziołowymi i perłowymi, inhalacjami, terapią światłem, akupresurą, zabiegami parafinowymi, peelingiem całego ciała – pobyt w hotelu Fra mare Thalasso Spa jest własnie dla Ciebie.

Nie wahaj się i zarezerwuj już teraz pobyt w tym przepięknym kraju! Najlepsze ceny tylko ze SpaDreams!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli w Estonii