Fajne wczasy

Fajne wczasy

Wczasy wellness i zdrowotne

Wypoczynek w niepowtarzalnej atmosferze i w atrakcyjnych cenach

Dla każdego fajne wczasy oznaczają coś innego, dlatego w naszej ofercie znajdziesz mnóstwo propozycji wypoczynku dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

Wybierzesz wymarzone miejsce w kraju lub za granicą, zarezerwujesz noclegi w dobrym hotelu i doskonale się zrelaksujesz. Do wyboru masz hotele wellness i SPA zarówno w Polsce, jak i zagranicą, klasyczne ośrodki uzdrowiskowe, wczasy z jogą, ajurwedą i medycyną alternatywną, a także pakiety odchudzające.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i dla dorosłych. 

Oferowane przez nasze hotele pakiety charakteryzuje różnordoność, ale ich punktem wspólnym jest nacisk na dbanie o dobre samopoczucie gości. Standardowym punktem wszystkich programów jest możliwość bezpłatnego korzystania ze stref SPA, w tym z basenów, saun, łaźni, grot solnych, a także z sal fitness.

Borykasz się z problemami zdrowotnymi? W naszej ofercie znajdziesz kuracje na różne dolegliwości. Hotele  ajurwedyjskie zagwarantują Ci oczyszczenie organizmu z toksyn, a dzięki praktykowaniu jogi odnajdziesz równowagę miedzy duszą a ciałem. Zbędne kilogramy zrzucisz w naszymi programami odchudzającymi połączonymi z aktywnoscią fizyczną. Jesteś singlem bądź chcesz po prostu udać się na samotny wypoczynek? SpaDreams oferuje również takie rozwiązanie. Jeśli marzy Ci się odrobina luksusu, sprawdź nasze luksusowe oferty! Chcesz mieć wszystko na wyciągnięcie ręki? All inclusive jest w takim razie idealne dla Ciebie.

Niezależnie na jakie wczasy ze SpaDreams się zdecydujesz – zawsze będą to fajne wczasy! 

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty fajnych wczasów SPA