Góry Izerskie

Góry Izerskie

Najlepsza ucieczka od zgiełku wielkich miast

Górskie wczasy SPA dobre na każdą pogodę

Lubisz wypoczynek w górach? Masz ochotę na pobyt w atrakcyjnym miejscu i noclegi w luksusowym hotelu? Marzysz o kuracji, która korzystnie wpłynie na Twoje zdrowie i dopieści samopoczucie? Te wszystkie marzenia możesz połączyć, wybierając z naszej oferty jeden z eleganckich hoteli SPA w Górach Izerskich. 

To niezbyt wysokie pasmo górskie położone jest w Sudetach Zachodnich na terenie Czech i Polski. Ich łagodne wierzchołki idealnie nadają się do uprawiania lekkiej turystyki górskiej oraz nordic walking.

Wczasy w Górach Izerskich to uniwersalna oferta dla wszystkich, bez względu na wiek i upodobania.

Ci, którzy lubią ruch iaktywność na świeżym powietrzu, będą z pewnością zachwyceni możliwościami pieszych wędrówek, wspinaczek, nordic walkingu czy wypraw rowerowych. Wyobraź sobie tylko urlop w otoczonym górskim łańcuchem hotelu... Świeże, niezanieczyszczone powietrze i regularny wysiłek będą z pewnością miały na Ciebie dobroczynny wpływ!

Ale wczasy w górach wcale nie oznaczają, że musisz się przemęczać. Ci, którzy wolą luniuchować na urlopie, mogą zdecydować się na pobyt w SPA. Relaksujące masaże, zabiegi kosmetyczne, sauna czy jacuzzi w pięknym, górskim otoczeniu działają niezwykle odświeżająco i odprężająco.

Dla tych, którzy chcą przede wszystkim zadbać o swoje zdrowie, polecamy kuracje lecznicze. Wśród nich znaleźć można m.in. kuracje radonowe, zróżnicowane zabiegi lecznicze, gimnastykę i ruch na świeżym powietrzu.

W naszej ofercie znajdziesz wczasy w polskich górach dopasowane do Twoich potrzeb. 

Rezerwuj juz teraz!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli w Górach Izerskich