Albergo del Santuario
STANDARD

Włochy · Apulia · Santa Maria di Leuca

Letnie wakacje jogowe na najbardziej na południe wysuniętym punkcie obcasa włoskiego buta

Połącz rewitalizujący tydzień jogi z pobytem w byłym klasztorze bezpośrednio nad morzem w Santa Maria di Leuca. Albergo del Santuario to przytulny hotel w Santa Maria di Leuca, malowniczej miejscowości na południowym krańcu Apulii. Hotel położony jest na wzgórzu, skąd roztacza się wspaniały widok na morze i miasto. Albergo del Santuario to idealne miejsce na relaksujący urlop w spokojnym i naturalnym otoczeniu. Doświadczona instruktorka jogi, Karin Montali, poprowadzi Cię przez tydzień z codziennymi lekcjami jogi i wspólnymi posiłkami, służąc pomocą i radą.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Klimatyzacja
Położenie w centrum
Spokojna okolica
Nad morzem
Podróżujący indywidualnie
Joga
Dieta wegetariańska
Bezpłatne miejsce parkingowe

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Tydzień Hatha i Iyengar Jogi

7 Nocy, pokój dwuosobowy, wyżywienie specjalne
od 3 195 zł
Gwarantowana realizacja

Albergo del Santuario szczegółowo

Twoja podróż jogowa

Podczas wakacji jogowych będziesz codziennie praktykować pozycje stojące, siedzące, odwrócone i relaksacyjne. Typowe akcesoria metody Iyengar, takie jak klocki, paski, poduszki, ciężarki czy krzesła, umożliwiają bezpieczne i prawidłowe ćwiczenia dla uczniów o różnych poziomach zaawansowania. Każdy uczestnik będzie pracować zgodnie ze swoimi umiejętnościami pod dokładnymi wskazówkami. Możesz stworzyć solidną podstawę dla własnej praktyki. Kursy są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

Położenie i okolica

Santa Maria di Leuca znajduje się na najbardziej na południe wysuniętym krańcu półwyspu Salento (obcas Włoch), gdzie wody Adriatyku łączą się z wodami Morza Jońskiego. Leuca posiada wszystkie cechy niezbędne do relaksującego śródziemnomorskiego urlopu. Nazwa miasta pochodzi z greckiego Leukos i oznacza światło lub jasność. W tętniącym życiem centrum małego miasta znajdują się sklepy, restauracje, bary i banki.

Wyżywienie

Po porannych zajęciach odbywa się 5 razy brunch w jadalni posiadłości, przygotowany przez pracowników klasztoru w typowo salentyńskim stylu. W dniu przyjazdu i przed dniem wyjazdu organizowane są również kolacje. Jedzenie jest wegetariańskie, sezonowe i przygotowane w autentyczny sposób. Prosimy dać nam znać, jeśli potrzebujesz specjalnej diety.

Prowadzenie jogi

Karin Montali urodziła się i wychowała w Hamburgu. Certyfikat nauczyciela jogi Iyengar został jej przyznany w 2001 roku przez brytyjskie stowarzyszenie Iyengar Yoga Association (IYA UK). Od 2002 roku prowadzi zajęcia z jogi we Włoszech i w całej Europie. Wśród jej entuzjastycznych uczniów są ludzie z całego świata. W 2004 roku Karin miała wyjątkową okazję praktykować bezpośrednio u rodziny Iyengar w indyjskim Pune. Uczestnicząc w szkoleniach u renomowanych starszych nauczycieli jogi Iyengar, Karin regularnie podnosi swoje kwalifikacje.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

Albergo del Santuario to hotel, który dawniej był klasztorem. Znajdziesz tu wiele tarasów i balkonów z widokiem na morze i miasto. Oferuje komfortowe pokoje (15-20 m²) z własną łazienką z prysznicem/WC i bidetem, szafą, stolikiem, łóżkiem i Wi-Fi. Część z nich ma spektakularny widok na morze i/lub port w Leuca.

 • Pok. 2 os.

   ca. 15-20 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. do pojedynczego użytku

   ca. 15-20 qm
  więcej szczegółów

Lokalizacja

Albergo del Santuario
Włochy, Apulia, Santa Maria di Leuca
Brindisi – Salento Airport (BDS)
ok. 129km / 92min
Bari Karol Wojtyła Airport (BRI)
ok. 246km / 161min

Podobne hotele

Hotele w okolicy