Amun Retreat
STANDARD

Niemcy · Dolna Bawaria · Unterdietfurt
Dom rekolekcyjny w spokojnej okolicy, otoczony zielenią
Zachęcający program z jogą, medytacją i rytuałami
Wegańskie pełne wyżywienie, głównie ekologiczne i surowe
Do ofert

Doświadcz głębokiego wewnętrznego spokoju i pokoju pośród zielonych przestrzeni

Niezwykła podróż do siebie z Hatha Joga, medytacjami, ćwiczeniami oddechowymi, ciszą, praktykami szamańskimi i rytuałami. Czas spędzony we wspólnocie, otoczony cudowną naturą.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Spokojna okolica
Tylko osoby dorosłe
Dieta ekologiczna
W otoczeniu zieleni
Joga
Dieta wegańska
Dieta wegetariańska
Bezpłatne miejsce parkingowe

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Amun Retreat - Joga, Medytacja i Rytuały

3 Noce, pokój z trzema łózkami, wyżywienie specjalne
od 3 902 zł

Amun Retreat szczegółowo

Twoja podróż z jogą

Wchodź w związek ze sobą, swoimi bliskimi i Matką Ziemią. Odkrywaj siebie, przez wszystkie warstwy, które przeszkadzają ci być w swojej mocy; dopiero wtedy znajdziesz więcej pokoju i dostrzeżesz życie we wszystkich jego aspektach, w całej jego piękności i intensywności. To retreat pomoże ci wrócić do twojej mocy, prowadzi do większej miłości i pokoju, pozwalając głębiej odczuwać i rozpoznawać cuda życia. Poznasz wpływy różnych tradycji, takich jak Daleki Wschód, ludy rdzenne, szamanizm oraz nowsze praktyki. Większość czasu podczas retreatu spędzasz w ciszy, aby głębiej połączyć się z sobą i uspokoić myśli. Praca w ramach tego programu nagradza cię nową odwagą do życia. Połączenie Ying i Yang - żeńskiej i męskiej energii w praktykach jest bardzo mocne i wspiera cię w holistycznym połączeniu.

Ciesz się przerwą pełną potężnych aktywności: Z Hatha Joga znajdziesz równowagę, siłę, wytrzymałość i relaks. Ćwiczenia oddechowe rozwiązują blokady i stymulują wewnętrzne uzdrawianie. Praktyka medytacji prowadzi do poznania, pokoju i ciszy. W świętej przestrzeni ciszy uspokajasz myśli i zdobywasz głębokie wglądy. Rytuały ognia łączą cię z głębokimi potrzebami i pragnieniami. Rytualny kakao otwiera twoje serce i łączy cię głębiej z bliskimi i naturą. Miło przygotowane posiłki utrzymują wysoką energię i wspierają cię w twoim procesie. Elementy natury odczuwasz podczas kąpieli w zimnym strumieniu i czasu spędzonego w lesie. W rundach dzielenia się i kręgach śpiewu wspólnie z grupą tworzysz szczególną ramę, przez co powstaje nowy rodzaj wspólnoty, pełen miłości i świadomego bycia razem w głębokiej łączności.

Położenie i okolica

Dom rekolekcyjny znajduje się ok. 100 km na wschód od Monachium, położony w cichej i spokojnej okolicy, w samym sercu natury. To cudowne miejsce, aby zaczerpnąć sił, zanurzyć się w ciszy i połączyć z naturą. W pobliżu znajdują się strumienie, lasy, łąki i torfowiska. Podczas spacerów można obserwować rzadkie gatunki ptaków.

Wyżywienie

Jesteś zaopatrzony w miło przygotowane posiłki. Wegańskie, ekologiczne, głównie surowe, aby utrzymać wysoką energię. Dzień zaczynasz od ceremonialnego kakao i masz jeszcze dwie wspólne pory posiłków, podczas których praktykujesz uważne jedzenie. Na głód między posiłkami przygotowane są małe przekąski. Cały dzień dostępna jest herbata z świeżych ziół z ogrodu i filtrowana woda.

Kierownictwo jogi

Daniel: „Od zawsze szukałem życia pełnego spełnienia, intensywności i połączenia. Dla mnie było jasne, że nie to, co mam, gdzie jestem czy z kim, ale to, jak podchodzę do życia, będzie kluczem. Było wiele pytań i wiele do nauki, ale ani nauczycieli, ani odpowiedzi - więc sam zacząłem szukać, przekraczać moje granice, rosnąć, znajdować jasność, siłę i szczęście. Spędzałem dużo czasu na łonie natury, uprawiałem sport, czytałem książki filozoficzne i zgłębiałem praktyki z taoizmu. W 2012 roku zacząłem medytować, co do dziś jest codziennym rdzeniem mojego programu. W 2014 roku wyruszyłem w prawie dwuletnią podróż po Europie Wschodniej i Azji, pełną przygód, podczas której zostawiłem za sobą wiele lęków i otworzyłem szeroko swoje serce. W międzyczasie zacząłem praktykować Hatha Joga i odbyłem moje pierwsze odosobnienie Vipassana w Tajlandii. Następnie uczestniczyłem w wielu kolejnych odosobnieniach w ciszy w Tajlandii, Mjanmie, Indiach i Niemczech. Podczas gdy pogłębiałem swoją własną praktykę, zdobywałem kwalifikacje jako nauczyciel jogi i doradca żywieniowy. (R)ewolucja, która ogarnęła moje serce, chcę przekazać na zewnątrz, abyśmy wszyscy mogli zbliżyć się do siebie i nauczyć się prowadzić spełnione życie. Organizuję odosobnienia i jestem wdzięczny oraz pełen pokory, widząc, jak wielu uczestników doświadcza głębokich przeobrażeń, rozwiązuje swoje problemy, rośnie i uzdrawia, stając się moimi przyjaciółmi.

Elaha: „Wszystko, czego potrzebujesz, aby prowadzić spełnione, spokojne, radosne życie, jest już w tobie. Ponad 10 lat temu wyruszyłam, aby doświadczyć własnych procesów uzdrawiania na poziomie fizycznym, subtelnych i duszy. Na tej drodze zainspirowało mnie wiele nauk i pomysłów. Od 10 lat praktykuję jogę i w 2015 roku odbyłam podróż jogiczną na północy Indii, podczas której wiele się nauczyłam o sobie. Bardzo wcześnie odkryłam dostęp do medytacji, która od kilku lat jest częścią mojej codziennej praktyki. W dżungli Ameryki Południowej moja miłość do natury, mojej własnej i tej, która mnie otacza, zyskała jeszcze głębszy wymiar. W peruwiańskim lesie deszczowym poznałam od plemienia Shipibo szamańskie rytuały i szczególny sposób życia, który pogłębił moje połączenie ze sobą i otoczeniem. W kolumbijskim lesie deszczowym spotkałam plemię Kamitsa, które wprowadziło mnie głębiej w pracę z medycyną roślinną. Trzy narzędzia, które przyszły do mojego życia, przyniosły mi szczególnie dużo siły i uzdrowienia. Te znajdują duże znaczenie w mojej pracy. Ceremonialny kakao, oddech i Ecstatic Dance. Moja praca ma na celu doprowadzenie ciała, umysłu i duszy do doskonałej harmonii, aby w ten sposób uzdrawiać i być na nowo oczarowanym przez cudowny świat we wszystkich jego aspektach.

Przyjazd

Pokoje hotelowe w skrócie

Spędzasz noc jako zamknięta grupa w domu seminaryjnym, otoczony otwierającą serce naturą. Nocleg odbywa się w pokojach wieloosobowych (1-3 os.), pomieszczenia wspólne i zewnętrzne są dostępne w każdej chwili. Nocleg na polu namiotowym dostępny na życzenie.

  • Pokój wieloosobowy

    więcej szczegółów

Lokalizacja

Amun Retreat
Niemcy, Dolna Bawaria, Unterdietfurt
Munich International Airport (MUC)
ok. 97km / 76min
Dworzec kolejowy Eggenfelden
ok. 7km / 8min

Podobne hotele

Hotele w okolicy