Casa Margarida - Centrum Odrodzenia
COMFORT

Portugalia · Algarve ·
pieszo do Atlantyku, ok. 25 minut do wybrzeża
Joga Shala w dużym, bujnym ogrodzie
rodzinna atmosfera
Do ofert

Relaks wśród zieleni Algarve

Dołącz do podróży od korzenia czakry przez każde z 7 centrów energetycznych aż do czakry korony! Instruktor jogi Ines Aruna z radością, intuicją i doświadczeniem poprowadzi Cię przez ten tydzień z codziennymi lekcjami jogi, medytacjami, warsztatami kierowania energią, ogniskiem oraz medytacyjnymi spacerami wzdłuż przepięknych wybrzeży Algarve.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Basen
Spokojna okolica
Podróżujący indywidualnie
Tylko osoby dorosłe
Sala fitness
Joga
Dieta wegańska
Dieta wegetariańska

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Joga Retreat - Podróż przez czakry

8 Nocy, pokój dwuosobowy, dwa posiłki
od 3 838 zł
nowość

Casa Margarida - Centrum Odrodzenia szczegółowo

Twoje zakwaterowanie na jogę

Centrum Odrodzenia Casa Margarida to piękna willa w typowym stylu Algarve z licznymi łukami i przestronnym wnętrzem. Wszystkie pokoje są przestronne i urządzone z miłością, z widokiem na ogród. Są dwa pokoje wypoczynkowe do relaksu i spotkań, kuchnia do herbaty oraz dwa tarasy słoneczne z leżakami. Basen w ogrodzie stymuluje zmysły. Doświadcz głębokiego relaksu dzięki wysokiej jakości warsztatom, odprężającym lekcjom jogi i pysznej wegetariańskiej kuchni.

Położenie i okolica

Malownicza Praia da Marinha to jedna z najpiękniejszych plaż Algarve, dostępna pieszo przez naturalne szlaki turystyczne z Casa Margarida. Willa znajduje się w Caramujeira, dzielnicy Lagoa, która z eleganckimi domami na dużych działkach rozciąga się w kierunku wybrzeża. Otoczenie i dużo natury otaczają nieruchomość. Flora Algarve prezentuje się tu w całej swojej okazałości. Inne piękne plaże są również dostępne pieszo. Miejscowości w okolicy powstały pierwotnie jako wioski rybackie miejscowych i zyskały bary, kawiarnie, restauracje i małe sklepy, zachowując przy tym swój urok.

Wyżywienie

Brunch obejmuje chleb, dżem, ser, owsiankę, owoce i warzywa, jogurt, soki owocowe, pasty i różne rodzaje herbat. O godzinie 18:00 serwowana jest kolacja zgodna z czakrami: wegetariańskie i wegańskie dania oraz sałatka.

Wellness & SPA

Zewnętrzny basen z leżakami i parasolami. Ścieżka boso, tropikalny ogród do odkrywania i relaksu. Możliwość dokupienia zabiegów na ciało, masaży i zabiegów energetycznych na miejscu. Zewnętrzna strefa fitness.

Joga

1 Joga Shala w ogrodzie z widokiem na palmy i kwiaty. Certyfikowana nauczycielka jogi i różne style jogi (m.in. Hatha, Vinyasa, Yin, Chakra Joga). Prywatne lekcje jogi dostępne za dodatkową opłatą i na życzenie lub w grupie raz dziennie. Wyrusz w podróż samopoznania, do stanów bycia, w których świadomość postawy i oddechu stają się narzędziami dla większej witalności, relaksu, spokoju i dobrego samopoczucia.

Instruktor jogi

Ines Aruna to certyfikowana nauczycielka jogi i terapeutka, wykształcona w Indiach i Niemczech, nauczająca swojego autorskiego stylu jogi czakralnej - Hatha i Vinyasa Yoga dostosowane do centrów energetycznych. Zarówno w medytacjach, jak i na lekcjach jogi, angażuje wszystkie aspekty Twojej osobowości, aby aktywować Twoją energię życiową. Pozytywne afirmacje, korzyści zdrowotne i emocjonalne tematy są integrowane z pracą ciała.

Czas wolny

Odkryj idylliczną naturę na wybrzeżu Atlantyku z formacjami piaskowca i licznymi dzikimi ziołami. Wędrowcy i biegacze mogą cieszyć się rozległą siecią ścieżek, a miłośnicy jazdy na rowerze górskim znajdą niezliczone trasy o różnym stopniu trudności. Szczególnie piękna do pieszych wędrówek jest znana ścieżka Fisherman’s trail wzdłuż wybrzeża.

Przyjazd

Pokoje hotelowe w skrócie

5 przestronnych pokoi z podwójnym łóżkiem, z widokiem na naturę, urządzonych w prostym stylu z naturalnymi elementami.

  • Zdjęcie pojawi się wkrótce

    Pok. 2 os.

    więcej szczegółów
  • Zdjęcie pojawi się wkrótce

    Pok. 1 os.

    więcej szczegółów

Lokalizacja

Casa Margarida - Centrum Odrodzenia
Portugalia, Algarve,
Faro Airport (FAO)
ok. 61km / 51min

Podobne hotele

Hotele w okolicy