- 10%

Fantastyczny 4,3/5,0

30 ocen od naszych Klientów

Fantastyczny 4,3/5,0

Dead Sea Spa Hotel Medical Center

Centrum Medyczne bezpośrednio nad morzem

Popularny kurort bezpośrednio nad morzem z Centrum Medycznym Morza Martwego na terapię klimatyczną Morza Martwego pod kierunkiem dermatologa.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Internet w hotelu
 • Basen
 • Nad morzem
 • Sala fitness
 • Kosmetyczka / beauty
 • bezpośrednie położenie na plaży

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Relaks nad Morzem Martwym / Kuracja klimatyczna

od 1 noclegu, pokój dwuosobowy, Śniadanie

246 zł

221 zł

 • wstęp do strefy fitness w hotelu oraz na baseny słodkowodne, Aqua Fun Center ze zjeżdżalniami wodnymi, leżakami przy basenach oraz na plaży
 • minibar, napoje dla gości w pokojach premium


 • Zabezpieczone jako wycieczka zorganizowana z ochroną przed niewypłacalnością i certyfikatem bezpieczeństwa
 • W "Elastycznej taryfie" można dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji i anulacji aż do 14 dni przed przyjazdem
 • Wszystkie szczegóły znajdziesz w "Elastycznej taryfy"

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Reumatyzm / stawy, Skóra / alergie, Układ oddechowy / astma

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 10% zniżki dla rezerwujących z wyprzedzeniem - 60 dni

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 355P1

Dopasuj swój pobyt:

Dead Sea Spa Hotel Medical Center w szczegółach

Hotel

☀ Hotel Dead Sea Spa z Centrum Medycznym Morza Martwego, specjalistyczną kliniką chorób skóry i stawów, jest przestronny i otwarty, z widokiem na morze i ograniczonym dostępem dla osób z trudnościami w chodzeniu.

Położenie i okolica

U podnóża hotelu Dead Sea Spa znajduje się Dead Sea Medical Center, specjalistyczna klinika dla chorób skórno-stawowych. Nietknięta natura. Tutaj, na plaży Morza Martwego, nieustannie wieje lekki wietrzyk. Hotel położony jest w pobliżu Ammanu i jest popularnym miejscem spotkań mieszkańców Jordanii i turystów./


Zakwaterowanie

265 pokoi (około 25 m2, nie wyremontowanych) w budynku głównym i 1-3-piętrowych bungalowach. Wanna lub prysznic / WC, suszarka do włosów, mała lodówka, czajnik, sejf, telewizja satelitarna (kanały niemieckie), telefon, klimatyzacja, balkon lub taras. W skrzydle Deluxe pokój (około 40 m2, częściowo widok na morze) i większe pokoje premium z widokiem na morze i minibar. Również pokoje dla palących. z połączeniem drzwi. 1 pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych deluxe. Mniejszy Apartament i Apartament na życzenie. Szlafrok (rezerwacja przy rezerwacji). Windy. Wi-Fi w hotelu.

pok.2-os./balkon

Ok. 18 m2, nieodnowiony, z wanną lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, czajnikiem, sejfem, tv sat., telefonem, klimatyzacją / ogrzewaniem (grudz.-luty), balkonem lub tarasem.

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 355D0

pok.2-os. Deluxe

W nowym skrzydle, ok. 40 m2, z wanną lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, czajnikiem, sejfem, tv sat., telefonem, klimatyzacją/ogrzewaniem (grudzie-luty), balkonem lub tarasem.

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 355D1

pok.1-os. Deluxe

W nowum skrzydle, ok. 40 m2, z wanną lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, czajnikiem, sejfem, tv sat., telefonem, klimatyzacją / ogrzewaniem (grudzie-luty), balkonem lub tarasem.

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 355E1

pok.2-os. Deluxe/w.n. morze

W nowym skrzydle, ok. 40 m2, z wanną lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, czajnikiem, sejfem, tv sat., telefonem, klimatyzacją/ogrzewaniem (grudzie-luty), balkonem lub tarasem.

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 355D2

pok.1-os. Dleuxe / w.n. morze

W nowym skrzydle, ok. 40 m2, z wanną lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, czajnikiem, sejfem, tv sat., telefonem, klimatyzacją/ogrzewaniem (grudzień-luty), balkonem lub tarasem.

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 355E2

pok.1-os./balkon

Ok. 18 m2, nieodnowiony, z wanną lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, czajnikiem, sejfem, tv sat., telefonem, klimatyzacją / ogrzewaniem (grudz.-luty), balkonem lub tarasem.

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 355E0

pok.2-os. Premium

Większy pokój z widokiem na morzem, w nowym skrzydle, z wanną lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, czajnikiem, sejfem, tv sat., telefonem, klimatyzacją/ogrzewaniem (grudz.-luty), balkonem lub tarasem.

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 355D3

Wyżywienie

Restauracja Crystal z tarasem na śniadanie,  przy dwóch posiłkach i całym wyżywieniu (w formiw Buffetu) , kuchnia arabska i. Kwintesencja Jordanii z jordańskimi specjalnościami (sezonowo). Kawiarnia, pub. Bar przekąskowy przy basenie.

Wellness & SPA

Vitalia Spa z różnorodnymi zabiegami, np. masaże (tajski, aromatyczny, klasyczny), zabiegi na twarz, peeling, okłady, manicure/pedicure. Komnata solna, duża sala fitness i gimnastyczna.

Zdrowie i kuracje

Dead Sea Medical Center jest zintegrowane z kompleksem hotelowym (otwarte codziennie). Szefem centrum jest niemieckojęzyczny dermatolog z bogatym doświadczeniem w dziedzinie terapii klimatycznej chorób skóry. W nagłych wypadkach lekarz lub pielęgniarka są dostępni przez całą dobę.

Gabinety dermatologiczne, pomieszczenia do opieki medycznej, fizycznej i psychologicznej, okłady błotne i masaże.

Kryty podgrzewany basen terapeutyczny z wodą z Morza Martwego (z możliwością podgrzewania) i apteka. Własne naturalne solarium (oddzielne dla kobiet i mężczyzn, zamknięte w zimnych miesiącach ze względu na warunki pogodowe) bezpośrednio na plaży z basenem z wodą morską, leżakami, prysznicami, parasolami i lodówkami oraz codziennie świeżym błotem z Morza Martwego. Kąpiel bez tekstyliów jest zabroniona poza solarium.

Czas wolny

Okazjonalna wieczorna rozrywka, np. taniec brzucha, muzyka na żywo. Własna plaża, baseny ze słodką wodą, Aqua Fun Centre ze zjeżdżalnią i grzybkiem wodnym (publiczne). Sklep, wypożyczalnia samochodów, program wycieczek.
Obsługa gości i niemieckojęzyczna osoba kontaktowa w hotelu. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Przyjazd

TRANSFER (tam i z powrotem): lotnisko Amman 137 €, od 5.1.24 144 €/os


Najbliższe lotniska
Queen Alia International Airport (AMM) : (ok. 69 km / 68 minut)

Informacje dodatkowe

Zniżka dla dzieci: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko w pokoju dwuosobowym (0-1,9 lat) 100%, (2-11,9 lat) 50%. Obowiązkowa dopłata Sylwester  31.12.23 € 106, 31.12.24 € 100  (wliczona w podane ceny).

Dobrze wiedzieć

Leczenie klimatyczne w Centrum Medycznym Morza Martwego

MORZE MARTWE jest uważane za źródło regeneracji. To śródlądowe jezioro leży około 430 m poniżej poziomu morza i nie ma naturalnego odpływu. Dlatego sole i minerały gromadzą się w wodzie i glebie, tak że zawartość soli jest 10 razy wyższa niż w Morzu Śródziemnym. Wzbogacona w różnorodne minerały woda, liczne źródła siarkowe i naturalne, bogate w minerały błoto słyną ze swoich leczniczych właściwości i są doceniane od tysięcy lat, zwłaszcza przez gości spa cierpiących na choroby skóry i dolegliwości reumatyczne. Unikalna wyporność wody i ciepłe temperatury są dobrodziejstwem dla stawów i kręgosłupa, które dzięki temu są odciążone. Uzdrawiający mikroklimat Morza Martwego jest również wyjątkowy. Suche, wolne od pyłków i nisko zanieczyszczone powietrze (maks. 35% wilgotności i tylko około 50 ml deszczu rocznie) jest wzbogacone szczególnie wysokim poziomem tlenu i bromu. Ponadto zmniejszone promieniowanie ultrafioletowe umożliwia zdrowe i relaksujące opalanie się przez około 330 słonecznych dni w roku. Jest to najlepszy warunek wstępny udanej kuracji klimatycznej, ponieważ nawet miesiące zimowe są zwykle nadal przyjemnie ciepłe i słoneczne.

Nawiasem mówiąc, pozytywne efekty zostały również potwierdzone w badaniach. W badaniach naukowych zaobserwowano najwyższą skuteczność i dobre wyniki leczenia, nawet w "trudnych" przypadkach choroby. Terapia jest w większości wolna od skutków ubocznych i może być prowadzona również u dzieci, z wyjątkiem kilku przeciwwskazań.

Wskazania: Psoriasis vulgaris (cały rok), Psoriasis pustulosa (Oct-Apr), Psoriasis arthropathica (Mar-Nov), Ichtyosis congenita vulgaris, Neurodermatitis (Mar-May/Sep-Nov), Parapsoriasis group (Jan-Nov), Mycosis fungoides stage I-II (Feb-Nov), Acne conglobataet indurata (cały rok), Vitiligo (April-Sept). Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, łuszczycowe zapalenie stawów, zapalenie błony naczyniowej oka

 • Badanie fizykalne przy przyjęciu z pomiarem ciśnienia krwi i masy ciała, wywiad przeprowadzony przez lekarza ogólnego i/lub dermatologa, raport końcowy
 • Opracowanie indywidualnego planu terapii
 • Opieka medyczna i obchód oddziału (dwa razy w tygodniu, w razie potrzeby codziennie, przez lekarza ogólnego i/lub dermatologa)
 • W razie potrzeby poradnictwo psychologiczne
 • Leki i środki pielęgnacyjne przepisane przez lekarza
 • . Zabiegi terapeutyczne (w zależności od potrzeb/leczenia), np. terapia wodna, fizjoterapia, okłady błotne, masaż
 • Korzystanie z naturalnego solarium i świeżego błota z Morza Martwego, w krytym basenie Centrum Medycznego z wodą z Morza Martwego
 • Usługa w nagłych wypadkach (24h) przez lekarza lub pielęgniarkę

Psoriasis or Vitiligo & Acne
Supplement 1/2/3/4 week. € 222/379/526/661

Neurodermatitis
Suplement 1/2/3/4 tyg. € 260/450/623/781

Psoriasis Athropatica
Suplement 1/2/3/4 tyg. € 374/645/878/1074

Reumatyzm
Suplement 1/2/3/4 tyg. € 412/732/1014/1258

Zapalenie błony naczyniowej oka
Suplement 1/2/3/4 tyg. € 379/499/607/705

Zapalenie błony naczyniowej oka + Bechterev
Suplement 1/2/3/4 tyg. € 607/878/1112/1307

Karta do naturalnego solarium
(może być zamknięta w zimnych miesiącach)
Suplement 1/2/3/4 tyg. € 75/141/195/238

Kuracji klimatycznych nie można rezerwować online - prosimy o podanie ich w uwagach podczas rezerwacji.

Lekarstwo nad Morzem Martwym

Tęsknisz za słońcem szczególnie w ciemnych miesiącach zimowych? Specjalne warunki oświetleniowe "Natural Heath Spa" poprawiają samopoczucie. Zanurz się w świetle, kolorach i cieple. 

Poznaj Jordanię

Indywidualna wycieczka objazdowa SpaDreams do skalnego miasta Petra & Wadi Rum - idealna po pobycie nad Morzem Martwym. Szczegółowe informacje i ceny w zakładce "Ciekawe linki".

Najważniejsze informacje o hotelu

Opinie klientów

Fantastyczny 4,3 / 5,0
88% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
30 Ocen od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Irena H.
  z Niemcy

  „Piękne, relaksujące wakacje” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  Dostałem wszystko, co było zarezerwowane, żadnych skarg. Ładny hotel, przyjazny i pomocny personel. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Codzienna wymiana ręczników nie jest konieczna w kraju, w którym nie ma wody. Powinieneś umieścić pościel w wannie, jeśli chcesz ją zmienić. Nigdy tego nie robiliśmy, ale i tak wszystko było zmieniane. Łóżka były również stale zmieniane, co jest niepotrzebnym zanieczyszczeniem i marnotrawstwem. Hotel ma piękną plażę z dużą ilością leżaków i krzeseł, codziennie dostarczane są świeże ręczniki. Niestety obok trwa budowa, w niektóre (nie wszystkie) dni można było usłyszeć koparki obok plaży przez cały dzień. Pokoje mokre "przez środek", kąty trochę brudne, kamień moczowy w toalecie. Hotel ładny, może trochę przestarzały. Internet niezabezpieczony hasłem hotelowym, moje konto Whatsapp zostało zhakowane.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Personel jest wszędzie bardzo przyjazny!
  • Wyżywienie
   Personel w jadalni był bardzo przyjazny, ale niestety jedzenie było prawie zimne po otwarciu restauracji. Wszystko tam jest, mięso, ryby, sałatki każdego wieczoru, wszystko smakuje dobrze, jeśli akceptujesz letnie jedzenie.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   używana tylko plaża
  • Zabiegi i programy
   Już opisane

  pokaż mniej

  • styczeń 2024
  • 12 - 16 dni
  • jako para
 • Thomas H.
  z Niemcy

  „Bardzo ładny” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  Wakacje były bardzo miłe. Wszystko poszło zgodnie z planem pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Hotel był bardzo ładny, czysty. Niczego nie brakowało
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Bardzo przyjazny i uprzejmy
  • Wyżywienie
   Zróżnicowane i zawsze uzupełniane.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Wszystko było czyste. Ale byliśmy głównie nad morzem
  • Zabiegi i programy
   Nie zarezerwowałem żadnego

  pokaż mniej

  • listopad 2023
  • 9 - 11 dni
  • jako rodzina
  • od 60 do 69 lat
 • Toni M.

  „Świetna lokalizacja, cena OK” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  Kompleks jest ładny i przestronny, z kilkoma basenami. Duże grupy wycieczkowe przyjeżdżają codziennie na kilka godzin/dni. Kolacja była dobra i urozmaicona, śniadanie niewystarczające. Cappuccino zawyżona cena prawie 5 euro i nie dobre. Brak alternatyw dla mleka (przynieś własne, lodówka w pokoju) Sama obsługa bardzo uważna i szybka. Wszystkie wycieczki, ale także transfery (przez SpaDreams) zawyżone. (nie za wycieczkę, ale za osobę). Lepiej zorganizować taksówkę na własną rękę, z kilkoma osobami będzie znacznie taniej. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Dobre pokoje, trochę zużyte, ale czyste. Wygodne łóżka i kołdry (nie tylko prześcieradła), 1 litr wody mineralnej dziennie, czajnik, kawa rozpuszczalna i herbata. Niestety wszystkie drzwi do pokoi zamykają się z głośnym hukiem, a wcześnie rano może być głośniej ze względu na przybywające grupy. Ale w sumie nie jest zbyt głośno. Hotel znajduje się na zewnątrz. Konieczne jest robienie zakupów gdzie indziej (jedzenie, przekąski, napoje itp.), ponieważ ceny w hotelu są wysokie. Bardzo dobra i szybka obsługa (restauracja/lobby) wszystko nieskomplikowane.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Patrz powyżej
  • Wyżywienie
   Dobry wieczorem, niestety nie rano Tylko słodzone owoce i napoje w puszkach, pełna stacja z kawą i herbatą byłaby świetna Jajka są świeżo przygotowane
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Świetny basen. Spa jest bardzo drogie, zabiegi były w porządku i krótsze niż podano. Dostęp do morza dobry, można również leżeć na plaży (krzesła / leżaki wliczone w cenę) są czyste toalety, prysznice (na zewnątrz) i przebieralnie. Należy zabrać ze sobą buty kąpielowe. Plaża nie jest ładna, ale w porządku.
  • Zabiegi i programy
   O wiele za drogo
  • Komentarz od SpaDreams
   Drogi gościu SpaDreams, niestety nie udało nam się znaleźć tańszej alternatywy dla transferu, która byłaby równie niezawodna i bezpieczna, ale oczywiście goście mogą nie rezerwować transferu za pośrednictwem SpaDreams i wziąć taksówkę na własne ryzyko. Z przyjemnością przekazaliśmy hotelowi Twoją opinię na temat lokalnych kosztów. Jednak koszty te są wyższe na całym świecie niż poza hotelami, a ze względu na szczególną lokalizację trudno jest uzyskać obniżkę cen. Z poważaniem, Zespół SpaDreams

  pokaż mniej

  • marzec 2023
  • 9 - 11 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 50 do 59 lat
 • Christina K.
  z Niemcy

  „Hotel w pięknej lokalizacji, ale nudny” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  Bardzo dobrze wypocząłem w bardzo przyjaznym hotelu. przyjazny hotel. Mamy - w przeciwieństwie do naszych wszystkie rodzaje warunków pogodowych nad Morzem Martwym Morze i szczególnie cieszył się pięknym widokiem. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   bardzo czysty, ale ciągły plac budowy
  • Usługi i obsługa w hotelu
   bardzo przyjazny
  • Wyżywienie
   bardzo dobry wieczorny posiłek, ale bardzo podobny każdego dnia
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Z plaży można korzystać, ale nie jest ona zbyt piękna.
  • Zabiegi i programy
   Nieużywany

  pokaż mniej

  • marzec 2023
  • 17 - 23 dni
  • jako para
  • od 60 do 69 lat
 • Klara M.

  „Relaksujący pobyt w spa nad Morzem Martwym” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  Moja łuszczyca poprawiła się podczas pobytu w spa. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Solarium było bardzo pomocne. Niestety wiele urządzeń na siłowni jest zepsutych.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Personel hotelu był przyjazny.
  • Wyżywienie
   Nie narzekałem na jedzenie w hotelu.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Oddzielone od płci solarium i basen z wodą z morza martwego były kojące.
  • Zabiegi i programy
   Dr Bisharat jest przyjazny i bardzo dobrze mówi po niemiecku. Lekarstwo pomogło.

  pokaż mniej

  • maj 2022
  • 12 - 16 dni
  • podróżujący indywidualnie

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Morze Martwe

Źródło naturalnych sił leczniczych

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij