Dom na Watt
COMFORT

Niemcy · Morze Północne ·
4.3 / 5.0 Fantastyczny
7 recenzje
100% Rekomendacja
Bio-Pensjonat nad Morzem Północnym
całoroczne rekolekcje jogi
wegetariańskie/wegańskie wyżywienie
Do ofert

Ucieczka nad Morze Północne

Rytm przypływów i odpływów, wiatr i przestrzeń charakteryzują region wybrzeża Dithmarschen. W spokoju natury, aktywne i medytacyjne wakacje w Domu na Watt oferują różne ścieżki do fizycznego, umysłowego i duchowego dobrego samopoczucia. Naucz się odpuszczać i wyrusz w podróż do nieodkrytych źródeł energii.

Najpopularniejsze wyposażenie

Spokojna okolica
Podróżujący indywidualnie
Bio-hotel
Hotel ekologiczny
Dieta ekologiczna
W otoczeniu zieleni
Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
Sauna
Joga

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Joga z Ashwani Bhanot - 6 nocy

6 Nocy, pokój dwuosobowy, dwa posiłki
od 4 947 zł

Joga & Ajurweda dla kobiet

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 5 097 zł

Joga & Morze Północne dla kobiet

7 Nocy, pokój dwuosobowy, dwa posiłki
od 5 225 zł

Joga i Nordic Walking dla kobiet

7 Nocy, pokój dwuosobowy, dwa posiłki
od 5 225 zł

Intensywna joga i medytacja z Ashwani Bhanot

6 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 5 331 zł

Post Daniela i Joga dla Kobiet

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 5 331 zł

Joga z Ashwani Bhanot - 7 nocy

7 Nocy, pokój dwuosobowy, dwa posiłki
od 5 502 zł

Post Daniela i joga dla kobiet włącznie z masażem

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 5 715 zł
nowość

Joga i Ajurweda dla kobiet, w tym masaże

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 5 864 zł
nowość

Joga, Medytacja & Retreat w Ciszy

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 5 864 zł
nowość

Ajurweda i Joga - Retreat Selfcare dla kobiet

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 5 928 zł

Dom na Watt szczegółowo

Twoje zakwaterowanie na jogę

Ekologiczna pensjonat Dom na Watt położony jest między Büsum a St. Peter-Ording na wale przeciwpowodziowym, otoczony krajobrazem łąk i pól. Podczas renowacji 250-letniego gospodarstwa z dachem krytym strzechą, priorytetem było zachowanie oryginalnego charakteru. Meble są świadomie proste i naturalne. Przy domu znajduje się duży ogród z wiekowymi drzewami owocowymi i trawnikami do opalania, koszami plażowymi do relaksu, słonecznym tarasem oraz kurami, kotami, spokojnym psem, kucykami i końmi. Latem 2020 roku, po obszernej i pełnej miłości renowacji, dodatkowo uruchomiono Dom na Seedeich z dużą salą seminaryjną na piętrze.

Położenie i okolica

W zaledwie kilometr odległości zaczyna się Park Narodowy Wattenmeer, który w połowie 2009 roku został ogłoszony przez UNESCO światowym dziedzictwem przyrody: unikalny ekosystem na świecie, zamieszkany przez fascynującą faunę i florę, którego rytm określają wiatr, woda, błoto i słone łąki.

Wyżywienie

W Domu na Watt czeka na Ciebie z miłością przygotowane jedzenie (wegetariańskie/wegańskie) z ekologicznych upraw. W kuchni używane są wyłącznie składniki z kontrolowanej ekologicznej, przeważnie regionalnej uprawy. Dom na Watt jest certyfikowanym ekologicznym pensjonatem przez Biokontrollstelle ABCERT (DE-ÖKO-006).

Wellness & SPA

Do relaksu zapraszamy do naszej urokliwej sauny beczkowej z piecem na drewno, znajdującej się bezpośrednio przy stawie, dostępnej bezpłatnie. Drewno jest już przygotowane. Masaże ajurwedyjskie dostępne na życzenie.

Bio w Domu nad Watt

Warzywa uprawia rolnik Jan Schütt, który dostarcza je bezpośrednio z pola do kuchni. W ogrodzie kuchennym uprawiane są owoce, warzywa i sałata zgodnie z zasadami permakultury. „Nasza filozofia polega na wykorzystaniu tego, co ziemia i region oferują, na samodzielnym uprawianiu oraz na pozyskiwaniu tego, czego sami nie produkujemy, od partnerów regionalnych. Dla nas bio oznacza dbałość o pochodzenie i warunki produkcji.”

W kuchni unika się odpadów, a wykorzystywanie resztek stało się cnotą i radością. Warzywa z pieca następnego dnia stają się pastami, a poranna kasza wieczorem bazą do kotletów i bułek.

Czas wolny

Park Narodowy Wattenmeer oferuje swoim gościom fascynujący wgląd w ekosystem Watt. Bogata fauna i flora są unikalne, a wędrówki z przewodnikiem po tym terenie są zdecydowanie obowiązkowe. Polecamy również ornitologiczną wycieczkę z Nabu lub wizytę w centrum ochrony przyrody w Katinger Watt. Świeże powietrze morskie można poczuć na jednej z zielonych plaż. Urocza mała plaża znajduje się 4 kilometry od domu przy Watt i jest łatwo dostępna rowerem. Nieco dalej znajdują się słynne, kilometrowe piaszczyste plaże w St. Peter. Ponadto, warto rozważyć wycieczki do atrakcji w okolicy: rejs statkiem do Halligen i wysp, Multimar Wattforum w Tönning, holenderskie miasto Friedrichstadt, muzeum Nolde w Niebüll, dom Storma w Husum, muzeum Hebbela w Wesselburen oraz dom Brahmsa w Heide.

Prowadzenie jogi

Ashwani Bhanot praktykuje jogę od piątego roku życia. Pochodzi z tradycyjnej rodziny joginów, uczył się jogi od swojej matki oraz różnych nauczycieli w Indiach. Specjalizuje się w Hatha, Ashtanga i Kundalini Jodze. Jego celem jest pomoc uczniom w staniu się silnymi, elastycznymi i wolnymi od stresu, pozytywnymi i pełnymi energii. Uczniowie zdobywają wiedzę o starożytnej nauce jogi i osiągają fizyczne, emocjonalne i duchowe spełnienie, włączając jogę do swojego codziennego życia. Ashwani Bhanot prowadził klasy jogi, seminaria i warsztaty na całym świecie, był pionierem w koncepcji "Jogi w pracy" w organizacjach takich jak Organizacja Narodów Zjednoczonych, UNAID, UNDP, Fundacja Forda i uczył gwiazdy Hollywood, takie jak Richard Gere.

Anjuly Rudolph jest certyfikowaną nauczycielką jogi. Dorastała w wielopokoleniowej indyjskiej rodzinie joginów – oprócz jej matki Tripty Bhanot, sześcioro jej rodzeństwa to znani nauczyciele jogi. Joga jest jej pasją od najmłodszych lat. Podróże i dłuższe pobyty w Ugandzie, Burundi, Syrii i Tunezji ukształtowały jej jako nauczycielkę jogi, dając głębokie zrozumienie ludzkich zachowań. Mówi, że "Joga daje mojemu życiu jasny kierunek i łączy mnie z celem mojego istnienia: przekazywanie mojej wiedzy uczniom i dzielenie się tym, co jest dla mnie najważniejsze." Pozytywny oddźwięk na jej osobę i ofertę uważa za dar, który wypełnia ją wdzięcznością i wzmacnia w jej podejściu do równowagi życiowej w jodze.

Dagmar Dührsen jest nauczycielką jogi z certyfikatem BDY/EYU, praktykiem ajurwedy i uczy od 2003 roku. Szkolenia nauczycielskie odbyła w Niemczech i Indiach, a studiowanie starożytnej indyjskiej filozofii, szczególnie Jogasutry, było jej pasją. Znalazła swoje miejsce w Viniyodze, tradycji Sri Krishnamacharyi i Sri T.K.V. Desikachara. Jej marzeniem jest dzielenie się miłością do jogi i doświadczeniami z własnej praktyki podczas nauczania. Ajurwedę studiowała w europejskiej akademii ajurwedy, gdzie nauczyła się również ajurwedyjskiego masażu.

Kristin Große od ponad 20 lat pracuje jako nauczycielka jogi. Z wielką radością wspiera ludzi w ich drodze i uwielbia tworzyć przestrzenie, w których można rozwijać własny potencjał, czyniąc życie szczęśliwszym, zdrowszym i bardziej zadowolonym. W centrum jej nauczania są delikatne ćwiczenia inspirowane Viniyogą, ale także energiczne trzęsienia. Świadome odczuwanie i doświadczanie - samopoznanie jest kluczowym tematem, a ruchy są integrowane z oddechem. Dzięki wielu szkoleniom (w anatomii/patologii, jodze stawowej, spiralnej dynamice, medytacji, śpiewaniu mantr i śpiewie alikwotowym) oraz pracy jako masażystka energetyczna posiada szeroką wiedzę medyczno-energetyczną.

Simone Marek od ponad 17 lat żyje i pracuje z ajurwedą. W swojej praktyce w Flensburgu specjalizuje się w holistycznych poradach żywieniowych i analizach konstytucji oraz ajurwedyjskich masażach dla zdrowia i zachowania. Jej praca z jogą i ajurwedą w ramach terapii Yoga-Ayurveda-Chikitsa jest uzupełniona. Wiedza o ajurwedyjskich ziołach i przyprawach "Dravyaguna" wzbogaca jej pracę jako terapeuty ajurwedy. Sztuka ajurwedyjskiego gotowania, opisana w ajurwedzie jako alchemiczny proces, odżywia Simone w jej codziennym życiu i znajduje zastosowanie również w jej licznych seminariach jogi lub ajurwedy.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

Wszystkie pokoje dwuosobowe z własną lub wspólną łazienką z prysznicem, WC, suszarką do włosów. Każdy pokój jest indywidualnie i przytulnie urządzony, w większości z antycznymi meblami wiejskimi.

 • Pok. 2 os. do pojedynczego użytku, własna łazienka

  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. do pojedynczego użytku, wspólna łazienka

  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os.

  więcej szczegółów

Oceny klientów odnośnie Dom na Watt

7 zweryfikowane opinie przez podróżnychTylko klienci, którzy podróżowali z nami, mogą zostawić recenzję

4.3 Znakomity  

100% poleca hotel innym

4.3
Hotel
4.5
Serwis
4.2
Aplikacje
4.5
Wyżywienie
0
 • "relaks"
 • "joga"
 • "ajurwedyjska kuchnia"
 • "przytulny"
 • "wegańskie jedzenie"
 • "spokojna lokalizacja"
 • "profesjonalna obsługa"
 • "czystość"
 • "urozmaicone sesje"
 • "inspirujące zabiegi"
7 Wyniki
Nie mogło być lepiej

Kerstin E.

listopad 2023

podróżujący indywidualnie | od 50 do 59 lat | 4 - 8 dni

Spokój, joga, najlepsze jedzenie i bezkres Morza Północnego - idealne miejsce na relaks

Spodziewaj się czegoś innego, jeśli chodzi o ajurwedyjski post terapeutyczny

Heike K.

listopad 2023

podróżujący indywidualnie | od 50 do 59 lat | 4 - 8 dni

Niestety tylko 2 gwiazdki ... Jeśli szukasz spokoju i odosobnienia, jest to miejsce dla Ciebie, a jeśli "tylko" chcesz robić 2 godziny jogi dziennie, jest to również miejsce dla Ciebie. W swoim życiu wiele razy pościłem, a także stosowałem ajurwedę. Niestety, w moich oczach nic z tego nie miało miejsca w Haus am Watt. (To był mój tydzień tematyczny: post ajurwedyjski) W Internecie można również znaleźć kilka zdań na temat ajurwedy. Brak wsparcia lub informacji na miejscu ... ani na temat postu, ani ajurwedy ... ktoś, kto nigdy nie miał z tym nic wspólnego, jest tutaj w błędzie ... jesteś mniej lub bardziej pozostawiony samemu sobie Uważam, że dieta awaryjna jest graniczna dla osób, które nie są z nią zaznajomione i są pozostawione same sobie. Podstawy takie jak ciepła woda lub gorąca woda na herbatę powinny być już dostępne (szczególnie rano), ponieważ jest to łatwe do wdrożenia i niezbędne dla Ajurwedy.

Po prostu cudownie piękne i relaksujące!

kwiecień 2023

podróżujący indywidualnie | od 40 do 49 lat | 4 - 8 dni

Bardzo ładny pensjonat, spokojna lokalizacja, świetne jedzenie, wspaniałe i urozmaicone sesje jogi i medytacji. Czysty relaks.

Fantastyczny

Karin L.

kwiecień 2023

podróżujący indywidualnie | od 50 do 59 lat | 4 - 8 dni

To były całkowicie udane wakacje, od planowania do pożegnania.

Relaks i zdrowie

marzec 2023

podróżujący indywidualnie | 4 - 8 dni

Haus am Watt jest bardzo wyjątkowy, stoi samotnie na wybrzeżu Dithmarsch, jedzenie było wspaniałe - czysto wegańskie, nauczyciel jogi był bardzo otwarty, przystępny i empatyczny, bardzo dobrze się zregenerowałem i otrzymałem wiele inspiracji.

Lokalizacja

Dom na Watt
Niemcy, Morze Północne,
Hamburg Airport (HAM)
ok. 119km / 83min
Dworzec kolejowy Heide(Holst)
ok. 20km / 24min

Podobne hotele

 • od 7 noclegów
  2 060 zł
  - 15%
  Nikki's Nest
  Nikki's Nest
  COMFORT
  Indie · Południowo-zachodnie Indie / Kerala · Trivandrum
  Klasyczna kuracja ajurwedyjska
  Znakomity
  4,7
  /5
 • od 7 noclegów
  2 034 zł
  - 25%
  Ypsylon Resort
  Ypsylon Resort
  COMFORT
  Sri Lanka · Wybrzeże Zachodnie Sri Lanka · Beruwela
  Klasyczna kuracja ajurwedyjska - przeciwko stresowi
  Doskonały
  4,6
  /5
 • od 6 noclegów
  3 301 zł
  - 22%
  Heritance Ayurveda Maha Gedara
  Heritance Ayurveda Maha Gedara
  FIRST CLASS
  Sri Lanka · Wybrzeże Zachodnie Sri Lanka · Beruwela
  "Ayubowan" Klasyczna kuracja ajurwedyjska
  Znakomity
  4,7
  /5
 • od 7 noclegów
  1 919 zł
  - 15%
  Meiveda Ayurveda Beach Resort
  Meiveda Ayurveda Beach Resort
  COMFORT
  Indie · Południowo-zachodnie Indie / Kerala · Chavakkad
  Klasyczna kuracja ajurwedyjska
  Doskonały
  4,6
  /5

Hotele w okolicy