Góry, dzicz i więcej

Indie · Południowe Indie Karnataka · Bangalore - Mysore - Ooty
Bangalore - Mysore - Bandipur - Ooty
DMC Shikhar Travels Pvt. Ltd.
Standard / Superior / Deluxe Hotels
Do ofert

Wielobarwne Indie

Czy słyszałeś kiedykolwiek o „Toy Town”, „Nandi” lub „Niebieskich Górach”, nie wspominając już o dzikich słoniach, a Ooty Lake jest Ci obce? W takim razie z wielką przyjemnością zapraszamy Cię na tę cudowną podróż przez Tamil Nadu i Karnataka, idealną również przed Twoją kuracją ajurwedyjską.

Najpopularniejsze wyposażenie

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Góry, dzicz i więcej - Standardowe Hotele

5 Nocy, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 3 442 zł

Góry, dzicz i więcej - Superior Hotele

5 Nocy, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 3 637 zł

Góry, dzicz i więcej - Deluxe Hotele

5 Nocy, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 4 356 zł

Góry, dzicz i więcej szczegółowo

Prywatna podróż 6 dni/5 nocy

1. dzień – Bangalore – Mysore

Powitanie na lotnisku w Bangalore. W drodze do Mysore, postój w Channapatna, słynącym z kolorowych drewnianych figurek i znane jako „Toy Town” Karnataki. 3 noclegi w Mysore.

2. dzień – Mysore

Po śniadaniu, wyjazd na wzgórze Chamundi (ok. 1000 m n.p.m.) w celu zwiedzenia kamiennego byka „Nandi” należącego do Shivy oraz statuy demona „Mahishasura”. Następnie, w centrum miasta, zwiedzanie pałacu Maharaja. Po zachodzie słońca, pokaz wodny i świetlny w ogrodzie Brindavan.

3. dzień – Mysore – Somanthpur – Mysore

Śniadanie w hotelu. Wyjazd do Somanthapura (ok. 35 km) z hinduistyczną świątynią Chennakesava (znana również jako Kesava), zbudowaną przez 3 pokolenia w XII wieku i cenioną jako arcydzieło architektury Hoysala z południowych Indii (z mydłańca).

4. dzień – Mysore – Bandipur – Madumalai– Ooty

Wczesnym rankiem, wyjazd w kierunku Ooty (ok. 135 km), górskiego kurortu otoczonego lasami eukaliptusowymi i plantacjami herbaty, położonego na wysokości ok. 2200 metrów, będącego największym miastem w „niebieskich” górach Nilgiri. Po drodze można nawet napotkać dzikie słonie. Postój w Parku Narodowym Bandipur i, po przyjeździe do Tamil Nadu, w rezerwacie przyrody i dzikiej fauny Mudumalai, z dzikimi zwierzętami, tygrysami, panterami, bizonami. 2 noclegi w Ooty.

5. dzień – Ooty – Conoor – Ooty

Po śniadaniu, zwiedzanie gotyckiego kościoła św. Stefana i jeziora Ooty, jednej z głównych atrakcji miasta i miejscu wielu filmów Bollywood. Łodzie dostępne na miejscu do zwiedzania jeziora (za dodatkową opłatą). Następny przystanek to szczyt Doddabetta, z wysokością ok. 2630 m, najwyższy w regionie. Dalej podróż do Conoor z malowniczymi krajobrazami i plantacjami herbaty. Wieczorem powrót do hotelu.

6. dzień – Ooty – Coimbatore

Transfer na lotnisko Coimbatore. Na życzenie lot krajowy do Cochin za ok.
115 €/osobę (prosimy o zgłoszenie przy rezerwacji).

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Góry, dzicz i więcej
Indie, Południowe Indie Karnataka, Bangalore - Mysore - Ooty
Kempegowda International Airport (BLR)
ok. 142km / 223min

Hotele w okolicy