Znakomity 4,7/5,0

28 ocen od naszych Klientów

Znakomity 4,7/5,0

Hotel numer 2 Izrael Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 2 w: Izrael. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Hotel Ein Gedi

Wellness i kuracje na pustyni - relaks w "ogrodach Edenu"

Wellness i relaks w krainie EIn Gedi - prawdziwy ogród Edenu na pustyni. Ośrodek obejmuje hotel z Synergy Spa, kibuc, ogród botaniczny i park kaktusów, jak również Health Spa nad Morzem Martwym.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Basen
 • Nad morzem
 • Dla rodzin
 • W otoczeniu zieleni
 • Sauna
 • Łaźnia parowa
 • Dieta wegetariańska

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

SPA, relaks i kuracja klimatyczna

od 2 noclegów, pokój dwuosobowy, Śniadanie

1 066 zł

Również jako kuracja klimatyczna

 • basen wewnętrzny i zewnętrzny oraz Wi-Fi
 • autobus kursujący do Ein Gedi Health Spa nad Morzem Martwym
 • wstęp do Ein Gedi Health Spa nad Morzem Martwym i dostęp do zabiegów SPA, jak np. kąpieli siarkowych oraz „Black Mud” (czarnego błota leczniczego)
 • udział w zajęciach w czasie wolnym według oferty, np. wycieczki z przewodnikiem po kibucu, wycieczki przy pełni księżyca, wycieczka do rezerwatu natury Ein Gedi, wstęp płatny na miejscu

Dodatkowo w przypadku pobytu w pokoju Bungalow Arugot Superior, Bungalow Deluxe, Mini Suita oraz Deluxe Plus:

 • wstęp do Synergy Spa (dla gości zakwaterowanych w Bungalowach Standard/Pustynia płatne 12euro/dzień)

Ważne informacje na temat kuracji klimatycznej!

Ten program nie obejmuje kuracji leczniczej w Niemieckim Centrum Medycznym (Ein Bokek, Izrael). W celu odbycia specjalistycznej kuracji leczniczej w Niemieckim Centrum Medycznym należy zarezerwować pobyt na co najmniej 14 noclegów. Ze względu na efektywność kuracji, Niemieckie Centrum Medyczne nie oferuje kuracji na pobyt krótszy niż dwa tygdonie.

W celu zarezerwowania pobytu w tym hotelu wraz ze specjalistyczną kuracją leczniczą odbywającą się w Niemieckim Centrum Medycznym należy:
- wystosować zapytanie na pobyt dwutygodniowy bądź dłuższy
- wskazać w „komentarzu” jaki rodzaj kuracji Państwa interesuje.

Nasz Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem.

Istnieje możliwość zarezerwowania pobytu w hotelu dla dwóch osób (w pokoju dwuosobowym), przy czym tylko jedna będzie odbywała specjalistyczną kurację leczniczą.
Więcej informacji na temat specjalistycznych kuracji leczniczych odbywających się w Niemieckim Centrum medycznym dostępnych jest pod linkiem: https://www.spadreams.pl/niemieckie-centrum-medyczne/ (należy go skopiować i wkleić do przeglądarki)

Odbywając kurację w Niemieckim Centrum Medycznym można przebywać w każdym z hoteli z izraelskiej oferty SpaDreams. Nie ma konieczności codziennego udawania sie do centrum kuracyjnego. Hotel można zatem wybrać kierując się własnymi potrzebami i kryteriami.

 • Zabezpieczone jako wycieczka zorganizowana z ochroną przed niewypłacalnością i certyfikatem bezpieczeństwa
 • W "Elastycznej taryfie" można dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji i anulacji aż do 14 dni przed przyjazdem
 • Wszystkie szczegóły znajdziesz w "Elastycznej taryfy"

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Reumatyzm / stawy, Skóra / alergie, Układ oddechowy / astma, Układ ruchu

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 5% zniżki dla rezerwujących z wyprzedzeniem - 60 dni
 • 10% zniżki na długi pobyt
 • 5% super zniżki

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 347P2

Dopasuj swój pobyt:

Hotel Ein Gedi w szczegółach

Hotel

☀ Hotel Ein Gedi otoczony jest zielonym parkiem. Do Ein Bokek około 40 km, transfer na życzenie na miejscu lub łatwo autobusem.

Położenie i okolica

Ein Gedi leży w imponującym krajobrazie na skraju pustyni Judejskiej z widokiem na Morze Martwe i góry Moab. Z jednym z najbardziej suchych, najczystszych i najbardziej natlenionych klimatów na świecie, Ein Gedi oferuje fascynujące spotkanie pierwiastków, zapierające dech w piersiach połączenie natury, historii, archeologii i terapii klimatycznej. Region jest rajem dla miłośników pieszych wędrówek po pustyni i safari z pustynnymi pojazdami. Kibuce Ein Gedi został założony w 1956 roku na miejscu biblijnego Ein Gedi. W pobliżu znajdują się resztki starożytnej synagogi, twierdza Herod z Massady oraz jaskinie Qumran, w których znaleziono 2000 letnie zwoje z Morza Martwego. Gedi składa się z Kibucu, Dead Sea Health Spa, hotelu z spa i centrum konferencyjnego. Kibuce utrzymują również plantacje daktyloskopijne i istnieje butelkowana woda mineralna pochodząca z własnego źródła. Warunki klimatyczne - suche i gorące latem i łagodne z niewielkimi opadami deszczu zimą - są idealne dla słynnego na całym świecie ogrodu botanicznego. 

pok.2-os.Bungalow Superior Arugot

Bungalow Superior Arugot do dwuosobowego użytku, z tarasem lub balkonem, prysznic/WC, radio, TV sat., sejf, telefon, mała lodówka, czajnik do kawy i herbaty. Przestrzenne pokoje Superior w dwupiętrowych bungalowach.

Wifi

sejf

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 347D2

pok.1-os. Bungalow Superior Arugot

Bungalow Superior Arugot, do indywidualnego użytku, z tarasem lub balkonem, prysznic/WC, radio, TV sat., sejf, telefon, mała lodówka, czajnik do kawy i herbaty. Przestronne pokoje w dwupiętrowych bungalowach.

Wifi

sejf

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 347E2

pok.2-os.Bungalow Standard/Pustynia

Klimatyzowany Bungalow, do dwuosobowego użytku, z tarasem lub balkonem, prysznic/WC, radio, TV sat., sejf, telefon, mała lodówka, czajnik do kawy i herbaty. Standardowe bungalowy w stylu pustynnym.

Wifi

sejf

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 347D3

pok.1-os. Bungalow Standard/Pustynia

Klimatyzowany Bungalow, do jednoosobowego użytku, z tarasem lub balkonem, prysznic/WC, radio, TV sat., sejf, telefon, mała lodówka, czajnik do kawy i herbaty. Standardowe bungalowy w stylu pustynnym.

Wifi

sejf

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 347E3

Mini Suita

Suita Mini z tarasem lub balkonem, prysznic/WC, radio, TV sat., sejf, telefon, mała lodówka, czajnik do kawy i herbaty. Osobna strefa do spania i dzienna z kanapą do spania, z tarasem, idealne dla rodzin.

Wifi

sejf

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 347D4

pok.2-os. Bungalow Deluxe Plus

Bungalow Deluxe Plus do dwuosobowego użytku, z tarasem lub balkonem, prysznic/WC, radio, TV sat., sejf, telefon, mała lodówka, czajnik do kawy i herbaty. Przestronne pokoje Deluxe plus z fantastycznym widokiem.

Wifi

sejf

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 347D5

pok. 2-os. Bungalow Arugot Superior

Bungalow Superior z widokiem na góry, do dwuosobowego użytku, z tarasem lub balkonem, prysznic/WC, radio, TV sat., sejf, telefon, mała lodówka, czajnik do kawy i herbaty.

Wifi

sejf

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 347D6

pok.1=2 os.Bungalow Superior

Bungalow Superior z widokiem na góry, do jednoosobowego użytku, z tarasem lub balkonem, prysznic/WC, radio, TV sat., sejf, telefon, mała lodówka, czajnik do kawy i herbaty.

Wifi

sejf

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 347E6

Wyżywienie

W stylu kafeterii z koszerną kuchnią, również wegetariańską. BaoBar z przekąskami i panoramicznymi widokami, muzyka na żywo w piątkowe wieczory. W niepełnym wyżywieniu kolacja w formie bufetu.

Wellness & SPA

Synergy Spa bezpośrednio w ośrodku Ein Gedi - wyłącznie dla gości ośrodka (ponad 16 lat, czynne codziennie). Jego położenie na skraju płaskowyżu z panoramicznym widokiem na Morze Martwe zapewnia niezakłóconą atmosferę, w której doświadczeni terapeuci włączają do swoich zastosowań specjalne uzdrawiające moce Morza Martwego i klimat. 12 gabinetów zabiegowych, apartament dla par. Masaż klasyczny od Ajurwedy do akupunktury  z lokalnymi składnikami aktywnymi, takimi jak mineralna ziemia z Morza Martwego, mirra lub aloes. Piękno i odświeżenie twarzy i ciała. Basen z wodą z Morza Martwego, basen ze słodką wodą, sauna, łaźnia turecka, taras słoneczny.
Kuracja klimatyczna w niemieckim centrum medycznym DMZ
w Ein Bokek (około 40 km), przy chorobach typu  np. łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, astma, reumatyzm. Programy na zapytanie.

Czas wolny

Basen zewnętrzny, mały basen kryty (sezonowy). Tygodniowy 1x Joga lub Pilates. Minimarket.  WLAN w całym hotelu (z wyjątkiem restauracji), Internet PC. Place zabaw dla dzieci (sezonowy program dla dzieci). Inne formy spędzania wolnego czasu, takie jak spacery i wycieczki z przewodnikiem po Ogrodzie Botanicznym, jak również wycieczki np. do Jerozolimy.

Przyjazd

TRANSFER TLV grupowy: 128 euro/osoba/dwie strony
Indywidualny: 276 euro/samochód (1-3 osoby)/w jedną stronę 

Najbliższe lotniska
Ben Gurion International Airport (TLV) : (ok. 126 km / 101 minut)

Informacje dodatkowe

Dzieci: 2 dorosłych + 1-2 dzieci pokój 2-os./nocleg/śniadanie (0-1,9 lat) 100%, (2-11,9 lat) 61 euro.

Uwaga: Przy rezerwacji podróży do Izraela potrzebujemy numeru i daty ważności paszportu.

Od 25.8.-28.8.19 w hotelu będzie grupa religijna, więc mężczyźni i kobiety będą pływać osobno w basenie.

W dniu 8.10.19, w przeddzień Jom Kipur, istnieją ograniczone usługi, takie jak np. tylko zimne posiłki.

Dobrze wiedzieć

Ein Gedi Health Spa

jest połączony promem z ośrodkiem Ein Gedi (około 5 km). Bardzo popularny wśród wielu turystów (czynne codziennie 8-18, zimą do 17 ). 

Klimatyzowane wnętrze z basenami z naturalnymi źródłami siarkowymi, częściowo oddzielnie dla kobiet i mężczyzn. Woda ma temperaturę 38 stopni, zalecaną przez lekarzy. Miejsce wyposażone w prysznice, szafki, szatnie i restauracjae samoobsługową.

  Na zewnątrz znajdują się unikalne, lecznicze, czarne mineralne błoto, basen,, naturalne solarium solarne, centrum masażu i plaża kąpielowa (prom).

W wodzie odczuwa się wyjątkowe uczucie - "pozwól sobie na beztroskę". Możesz wcierać czarne błoto mineralne znane od wieków ze względu na jego właściwości kosmetyczne i lecznicze. Naturalny bromek powietrza działa uspokajająco na układ nerwowy, magnez odświeża skórę i nadaje jej sprężystość.

Najważniejsze informacje o hotelu

Opinie klientów

Znakomity 4,7 / 5,0
100% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
28 Ocen od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • K-D W.

  „Ein Gedi to raj na kamiennym wybrzeżu” Ocena naszego klienta

  Wspaniałe wakacje, bardzo relaksujące, Ein Gedi, aby odpocząć i się zregenerować: Super! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Piękne otoczenie, domki są w ogrodzie botanicznym.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   wszystko co najlepsze
  • Wyżywienie
   Śniadanie i kolacja: Bardzo dobry, bardzo zróżnicowany i bogaty bufet - dobre restauracje - organizacja
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Spa nad Morzem Martwym dobre zaś bardzo zapracowane spa w hotelu: Bardzo dobre.
  • Zabiegi i programy
   Kąpiele siarkowe w spa nad Morzem Martwym: dobre, ale w pokojach bardzo głośn - tam gdzie powinna być cisza..

  pokaż mniej

  • kwiecień 2017
  • 4 - 8 dni
  • jako para
  • od 50 do 59 lat
 • Achim M.
  z Niemcy

  „Hotel Ein-Gedi był punktem kulminacyjnym naszych wakacji w Izraelu” Ocena naszego klienta

  Ze wszystkich hoteli, które odwiedziliśmy w Ein-Gedi był najczystszy, najładniejszy, i najbardziej relaksujący. Personel wydawał się dość ostrożny i powściągliwy, ale w zasadzie był bardzo przyjazny. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Mieliśmy pokój Deluxe Plus. Warto ponieść dodatkowe koszty, ponieważ można za darmo korzystać z obszaru spa z podgrzewaną wodą z Morza Martwego
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Personel wydawał się nieco chłodny, ale jeśli potrzebujesz pomocy, pomaga natychmiast.
  • Wyżywienie
   Hotel oferuje najbogatszy i najsmaczniejszy bufet podczas całego pobytu w Izraelu.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Spa jest zbyt małe przy pełnym obłożeniu. Wybierz się na czas! Cudownie pięknie unoszenie się w podgrzewanej wodzie Morza Martwego. Trzeba nosić ubranie w saunie i w łaźni tureckiej. Niektóre kobiety wchodzą do wody w t-shirtach i krótkich spódnicach. Taka lokalna społeczność.
  • Zabiegi i programy
   Położony na grzbiecie Kibutzu. W Kibutz znajduje się supermarket. Cały teren jest ogrodzony i strzeżony. Dzięki temu gość czuje się bezpieczny. Otoczony piękną przyrodą. Cały Kibutz to ogród botaniczny i pojawiają się Koziorożce, które nie boją się ludzi.
  • Komentarz od SpaDreams
   Drogi Gościu SpaDreams, dziękujemy za opinię i zaufanie okazane SpaDreams. Cieszymy się, że miał Pan udane wakacje i mamy nadzieję, że kolejnym razem również znajdziemy coś idealnego dla Pana! Pozdrowienia, Zespół SpaDreams

  pokaż mniej

  • grudzień 2015
  • 4 - 8 dni
  • jako rodzina
  • od 30 do 39 lat
 • David M.
  z Szwajcaria

  „Doskonałe” Ocena naszego klienta

  Wyjątkowe miejsce, dla tych, którzy szukają spokoju i relaksu. Letnie wellness! pokaż więcej

  • Usługi i obsługa w hotelu
   Głównie bardzo zmotywowani pracownicy
  • Wyżywienie
   Bardzo dobrze!
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Wszechstronne
  • Zabiegi i programy
   Brak oceny...

  pokaż mniej

  • kwiecień 2015
  • 9 - 11 dni
  • jako para
  • poniżej 30 lat
 • Olga L.
  z Niemcy

  „Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych wakacji” Ocena naszego klienta

  Niezwykły hotel w ogrodzie botanicznym z doskonałą kuchnią pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Wystrój przyjazny dla rodzin, cichy
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Bardzo przyjazny personel, zawsze pomocny
  • Wyżywienie
   Koszerne jedzenie, lekkie dla żołądka, smakuje bardzo dobrze, szeroki wybór dań, owoców i warzyw, lepiej nie można sobie wyobrazić.

  pokaż mniej

  • maj 2014
  • 17 - 23 dni
  • jako para
  • od 50 do 59 lat
 • Cornelia K.

  „Relaksujące, piękne, imponujące, idealne wakacje!” Ocena naszego klienta

  Czuję się bardzo odprężona! Jedzenie było smaczne, pogoda piękna, dobra obsługa, natura i budując naturę i kulturę pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Lobby + Odbiór :-) Położenie + otoczenie :-) Pokój :-) czystość mogłaby być lepsza
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Ogólne podejście było przyjazne i spokojne, bardzo pomocny, personel był bardzo przyjazny
  • Wyżywienie
   Wszystko było bardzo świeże i smaczne, duży wybór, dobra prezentacja, zdrowe, typowe dla kraju, wyśmienity smak
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Korzystaliśmy tylko z basenu, nie korzystaliśmy ze strefy spa. Bardzo dobrze odpoczęłam. Czułam się bardzo dobrze i chciałabym wrócić.
  • Zabiegi i programy
   W ofercie było wiele aktywności. Wieczorami muzyka, joga + pilates rano, wycieczki z przewodnikiem. Jakość i kompetencje dobre do bardzo dobrych.

  pokaż mniej

  • kwiecień 2014
  • 4 - 8 dni
  • jako para
  • od 50 do 59 lat

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Morze Martwe

Źródło naturalnych sił leczniczych

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij