Klasztor Cefalù
STANDARD

Włochy · ·
Klasztor z widokiem na morze
codziennie Iyengar i Hatha Yoga
wspólne wieczory w restauracji
Do ofert

Ciesz się tygodniem jogi, który pozwoli Ci zwolnić tempo, bezpośrednio nad morzem

Połącz rewitalizujący tydzień jogi na Sycylii z pobytem w klasztorze położonym bezpośrednio nad morzem w historycznym centrum Cefalù. Cefalù ma przyjemnie spokojną atmosferę w sycylijską zimę i jest idealne do zakupów i spacerów, a także na kawę lub aperitivo w jednej z licznych kawiarni. Doświadczona instruktorka jogi, Karin Montali, poprowadzi Cię przez tydzień z codziennymi lekcjami jogi i wspólnymi posiłkami, służąc pomocą i radą.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Spokojna okolica
Położenie w centrum
Nad morzem
Podróżujący indywidualnie
Nowości w programie
Joga
Dieta wegetariańska

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Joga - Noworoczne Odosobnienie

6 Nocy, pokój dwuosobowy, wyżywienie specjalne
od 2 916 zł
nowość
Gwarantowana realizacja

Klasztor Cefalù szczegółowo

Twoja podróż z jogą

Podczas tego retreatu jogi codziennie będziesz praktykować pozycje stojące, siedzące, odwrócone i relaksacyjne. Typowe akcesoria metody Iyengar, takie jak klocki, paski, poduszki, ciężarki czy krzesła, umożliwiają bezpieczne i prawidłowe ćwiczenia dla uczestników o różnych poziomach zaawansowania. Każdy uczestnik będzie pracować zgodnie z własnymi możliwościami pod dokładnymi instrukcjami. Możesz stworzyć solidną podstawę dla własnej praktyki. Kursy są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Zajęcia jogi odbywają się albo w przestronnej sali z widokiem na morze, albo na dachu tarasie, który oferuje spektakularny widok 360°.

Twoje zakwaterowanie na jogę

Collegio di Maria, stary klasztor, to wyjątkowe miejsce na pobyt w Cefalù. Sięga XV wieku i znajduje się w bardzo prestiżowej lokalizacji w historycznym centrum, naprzeciwko małej plaży i molo. Klasztor został założony przez Suore Collegine, które poświęciły się pomocy ubogim i edukacji kobiet. Dziś klasztor jest odnowiony i oferuje komfortowe pokoje oraz tarasy i balkony z widokiem na morze i miasto.

Położenie i okolica

Cefalù to urocze miasto na północnym wybrzeżu Sycylii, około godziny drogi od Palermo i Capo d'Orlando. Miasto słynie z arabsko-normańskiej katedry z imponującymi mozaikami i drewnianym krzyżem przypisywanym Guglielmo da Pesaro. Cefalù oferuje również jedną z najpiękniejszych plaż na Sycylii, malowniczy port rybacki i średniowieczną dzielnicę z wąskimi, brukowanymi uliczkami. Miasto dominuje 270-metrowa skała, na której znajdują się pozostałości megalitycznej świątyni i normańskiego zamku. Cefalù to jedno z najpiękniejszych miejsc we Włoszech i popularne miejsce wakacyjne latem.

Wyżywienie

Po porannych zajęciach cztery razy w tygodniu będziesz uczestniczyć w obfitym brunchu w pobliżu klasztoru. Ponadto weźmiesz udział w dwóch wspólnych kolacjach jako grupa; jedna w restauracji 28 grudnia, a druga jako część imprezy sylwestrowej 31 grudnia. Pozostałe kolacje będą organizowane spontanicznie jako grupa lub możesz zdecydować się na wyjście samodzielnie lub w mniejszych grupach. Jedzenie jest wegetariańskie, sezonowe i przygotowywane w autentyczny sposób. Prosimy daj nam znać, jeśli masz specjalne wymagania dietetyczne lub alergie.

Nauczycielka jogi

Karin Montali urodziła się i wychowała w Hamburgu. Certyfikat nauczyciela jogi Iyengar został jej przyznany w 2001 roku przez brytyjskie stowarzyszenie Iyengar Yoga Association (IYA UK). Od 2002 roku prowadzi zajęcia z jogi we Włoszech i w całej Europie. Wśród jej entuzjastycznych uczniów są ludzie z całego świata. W 2004 roku Karin miała wyjątkową okazję praktykować bezpośrednio u rodziny Iyengar w indyjskim Pune. Regularnie uczestniczy w szkoleniach prowadzonych przez znanych seniorów nauczycieli jogi Iyengar.

Czas wolny

Plaża w Cefalù znajduje się tuż przed drzwiami. Poza godzinami sjesty można przyjemnie spacerować po uliczkach Cefalù.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

Pokoje (ok. 15-20 m²) są przestronne i większość z nich oferuje spektakularny widok na morze. Wszystkie pokoje mają własną łazienkę z prysznicem, WC i bidetem, mały biurko i Wi-Fi. Pokoje jednoosobowe są nieco mniejsze.

 • Pok. 1 os.

   ca. 10-15 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os.

   ca. 15-20 qm
  więcej szczegółów

Lokalizacja

Klasztor Cefalù
Włochy, ,
Falcone–Borsellino Airport (PMO)
ok. 104km / 87min

Podobne hotele

Hotele w okolicy