Klasztor Sant Salvador
COMFORT

Hiszpania · Majorka ·

Cisza, samotność i relaks na świętej górze w Felanitx

Odkryj siebie i pozwól sobie na chwilę wytchnienia w słynnym Klasztorze Sant Salvador na świętej górze w Felanitx. Poczuj magię tego miejsca i zanurz się w spokojny, a zarazem energetyzujący świat jogi, doświadcz różnych technik medytacji i wyjdź wzmocniony z sesji coachingowej. To wyjątkowe rekolekcje angażują wszystkie zmysły i są bez porównania.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Spokojna okolica
W górach
Przyjazny dla osób niepełnosprawnych
Dla rodzin
Hotel ekologiczny
Podróżujący indywidualnie
Joga
Dieta pełnowartościowa

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Joga i medytacja

4 Noce, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 3 194 zł
Gwarantowana realizacja

Klasztor Sant Salvador szczegółowo

Przegląd podróży

To wzniosłe uczucie praktykować jogę i medytację w tym wyjątkowym miejscu. Czujesz moc starych murów i historię. Początki Klasztoru Sant Salvador sięgają roku 1342. Monumenty są unikalne i robią wrażenie. Joga i medytacja uczą radzenia sobie z trudnymi myślami i emocjami, chronią przed stresem i zwiększają zadowolenie z życia. To wyjątkowe rekolekcje, aby lepiej poznać i docenić siebie. Rekolekcje dla podróży do JA.

Położenie i okolica

W absolutnym zaciszu, na wysokości 509 m na Puig de Sant Salvador, w pobliżu miasteczka Felanitx, góruje dawny Klasztor Sant Salvador. Cały kompleks klasztorny z kościołem jest w pełni zachowany. Spokój w kościele jest po prostu fascynujący. Stąd rozciąga się fantastyczny widok na krajobraz, naturę i morze. Klasztor otoczony jest imponującą scenerią pasma górskiego Serres de Llevant na wschodzie Majorki. Lokalizacja na Majorce jest niezrównana.

Wyżywienie

Bogate śniadanie obejmuje chleb, dżem, ser, wędliny, masło, różne pasty, jajka, jogurt, soki owocowe, różne rodzaje mleka, herbaty i kawy (na życzenie śniadanie wegetariańskie). Na obiad i kolację serwowane są 3-daniowe menu. Potrawy zmieniają się codziennie i są międzynarodowe lub hiszpańskie.

Instruktorka jogi

Michaela Mayr jest wykwalifikowaną nauczycielką Hatha Jogi (3 lata, 550 godzin nauki, ponad 20 lat doświadczenia), terapeutką jogi, oddechu i hipnozy, a także trenerką mentalną, sportową i zdrowotną, doradczynią psychologiczną (kurs na terapeutkę psychoanalizy). Prowadzi energiczne zajęcia Hatha Jogi, delikatne Yin Jogi, jogę powięziową i jogę czakralną. Przykłada dużą wagę do świadomego oddychania podczas ćwiczeń jogi. Prowadzi różnorodne, cudowne medytacje. Po jej zajęciach i rekolekcjach uczestnicy są usatysfakcjonowani i zainspirowani. Michaela doskonale dotyka poziomu mentalnego i emocjonalnego uczestników. Są oni zrelaksowani, szczęśliwi i spokojni, odzyskując stabilność. Dzięki swojemu doświadczeniu i przyjemnemu głosowi, Michaela energetycznie prowadzi przez sesje jogi i medytacji.

Susi Carniato: Moja droga do jogi zaczęła się w 2012 roku. Rok pełen niespodziewanych nowych zadań (opieka nad umierającymi) i wielu wyczerpujących zmian skierował mnie ku medytacji Zen. Po inspirującym pobycie w klasztorze Songgwangsa w Korei Południowej, zapytałam mojego mentora Hyon Gak Sunim, jak mnisi utrzymują witalność i aktywność, spędzając tyle godzin na siedzeniu. Odpowiedź brzmiała: Joga. Obok medytacji Zen zaczęłam ćwiczyć. Radość i całkowita zmiana kierunku doprowadziły mnie do szkolenia na nauczyciela jogi i do bycia współzałożycielem Centrum Zen w Ratyzbonie. Na warsztatach i kursach nauczyłam się prowadzić zajęcia dla kobiet w ciąży, dzieci i seniorów (joga na krześle). W moich lekcjach jogi chcę dzielić się radością z ruchu, lekkością dzięki oddychaniu i pełnym relaksem poprzez odpuszczenie. W mojej praktyce Hatha Jogi uczy się precyzyjnego ustawienia pozycji i kierowania oddechem, aby otworzyć się na większą elastyczność umysłu i ciała.

Sabine Hlous: Od 20 lat praktykuję jogę i od ponad 8 lat uczę wielu uczniów w różnych studiach jogi. Moje doświadczenie jako pacjentki onkologicznej zmieniło moje spojrzenie na ludzi, moje życie i na jogę jako taką. Moim celem jest dotarcie do jak największej liczby osób za pomocą jogi, bez względu na powód, dla którego zaczęli. Staram się spotkać moich uczniów tam, gdzie są. Uważność i empatia zawsze były dla mnie ważniejsze niż elastyczność i atletyczne asany. Z mojego punktu widzenia, podejście, które znajdujemy w Yin Jodze, to prawdziwa joga. Bez oceniania, bez porównywania, zawsze dostosowane indywidualnie do mentalnej i fizycznej sytuacji uczestnika. W moich zajęciach zawsze znajduje się miejsce na Pranayama (kierowanie oddechem) i medytację. Chętnie uzupełniam moje lekcje o nastrojową muzykę.

Czas wolny

Doświadcz natury wysoko na górze klasztornej, widok jest zapierający dech w piersiach. Cała góra klasztorna jest otoczona dziką naturą. Wędrowcy znajdą rozległą sieć szlaków, a kolarze szosowi będą w pełni usatysfakcjonowani.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

Pokoje są w pełni odnowione i wyposażone w kompletną łazienkę z prysznicem. Wystrój uwzględnia historię miejsca, osiągając wyposażenie i komfort godny jego historii. Sklepienia, ciepłe i przyjemne kolory zawsze podkreślają zapierający dech w piersiach widok na morze. Pokoje są prosto urządzone. Łazienki wyposażone są w prysznic i suszarkę do włosów.

 • Pok. 2 os. do wyłącznego użytku

   ca. 12 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os.

   ca. 12 qm
  więcej szczegółów

Lokalizacja

Klasztor Sant Salvador
Hiszpania, Majorka,
Palma De Mallorca Airport (PMI)
ok. 54km / 52min

Podobne hotele

Hotele w okolicy