Nowe Życie Portugalia
FIRST CLASS

Portugalia · Północna Portugalia / Porto · Folgosinho
Ośrodek Wellness i Centrum Uważności
Około 2h na południowy wschód od Porto
Skupienie na: Redukcja stresu, Wypalenie zawodowe, Depresja
Do ofert

Osobisty rozwój w harmonijnym otoczeniu

Przepiękne spa i centrum dbałości o siebie Nowe Życie Portugalia oferuje wiele przestrzeni do odosobnienia i relaksu, gdzie gość jest w centrum uwagi

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Basen
W górach
Podróżujący indywidualnie
Strefa wellness
Sauna
Wędrówki z przewodnikiem
Joga
Program rekreacyjny

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Relaks i odkrywanie - Joga, uważność i kultura

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 8 509 zł

Reset i odnowa - Coaching, Joga i Warsztaty

14 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 17 017 zł

Połącz się na nowo i uzdrów - reset dla ciała, duszy i umysłu

28 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 30 452 zł

Nowe Życie Portugalia szczegółowo

Twoje centrum wellness i uważności

W sercu natury, otoczone cudownym krajobrazem Portugalii, w Serra Da Estrela znajduje się Nowe Życie Portugalia. Tutaj masz wystarczająco dużo czasu i idealne warunki na miejscu, aby świadomie zdystansować się od stresującej codzienności i skupić wyłącznie na sobie. Nowe Życie Portugalia to idealne miejsce na redukcję stresu i leczenie problemów psychicznych takich jak wypalenie zawodowe, depresje, lęki czy traumy. Bogata oferta jogi, medytacji, sesji terapeutycznych, coachingu życiowego, warsztatów i wielu innych pomaga osiągnąć emocjonalną równowagę i dobre samopoczucie fizyczne.

Położenie i okolica

Nowe Życie Portugalia znajduje się w centralnej Portugalii, w sercu Serra Da Estrela, jednego z największych obszarów chronionych w Portugalii. Unikalny krajobraz naturalny i bliskość do Lizbony (ok. 3 godziny samochodem) oraz Porto (ok. 2 godziny samochodem) oferują liczne możliwości wycieczek. Do morza jest ok. 2 godziny samochodem.

Wyżywienie

Nowe Życie dba o zrównoważoną i zdrową dietę, która przybliża Ci typową portugalską kuchnię. Wszystkie potrawy są wegańskie lub wegetariańskie i serwowane trzy razy dziennie w formie bufetu. Do przygotowania potraw używane są wyłącznie świeże owoce i warzywa, a także produkty bogate w białko i probiotyki. Większość produktów pochodzi z własnych upraw lub z regionu, a przetworzone produkty są eliminowane, o ile to możliwe.

Wellness & SPA

Oferta wellness pozwala osiągnąć większe dobre samopoczucie. W podgrzewanym basenie z zachwycającym widokiem możesz popływać kilka długości lub po prostu zrelaksować się. Zregeneruj się i zrelaksuj podczas długiej sesji w saunie lub pozwól sobie na odprężającą masaż.

Czas wolny

Siłownia w naszym ośrodku jest do Twojej dyspozycji, abyś mógł się wyciszyć i zregenerować. Serra Da Estrela to UNESCO Global Geopark, jeden z najstarszych i największych obszarów chronionych w Portugalii, oferujący wiele możliwości na wycieczki i aktywności. Latem możesz zwiedzać rezerwat pieszo lub na rowerze, a zimą jeździć na snowboardzie lub nartach. Wycieczka do okolicznych miejscowości Linhares i Piodão pozwoli Ci głębiej zanurzyć się w portugalską kulturę.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

10 tradycyjnych kamiennych Quintas, przebudowanych na 4 grupy mieszkalne, oferuje 49 pokoi. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę/prysznic.

 • Pok. 1 os. = Pok. 2 os. Standard

  więcej szczegółów
 • Standardowy Pok. 2 os.

  więcej szczegółów
 • Premium Pok. 2 os.

  więcej szczegółów
 • Pok. 1 os. = Pok. 2 os. Premium

  więcej szczegółów

Lokalizacja

Nowe Życie Portugalia
Portugalia, Północna Portugalia / Porto, Folgosinho
Francisco de Sá Carneiro Airport (OPO)
ok. 203km / 135min

Podobne hotele

Hotele w okolicy