Rewilding Yoga Retreat Botswana
COMFORT

Botswana · Blok Tuli · Mathathane
Odpowiedzialna turystyka
Bogata różnorodność gatunków
Glamping w Botswanie
Do ofert

Doświadcz dzikości, spa i jogi podczas tego intensywnego retreatu jogi w sercu Botswany.

Wyrusz w podróż do Afryki, aby odkryć dzikość Rezerwatu Dzikiej Przyrody Tswehe; ciesz się oszałamiającą naturą, praktykuj jogę pod okiem doświadczonych instruktorów i przeżyj niesamowite spotkania z dzikimi zwierzętami, które odżywią twoje ciało, umysł i duszę.

Najpopularniejsze wyposażenie

Basen
Spokojna okolica
W górach
Dla rodzin
Podróżujący indywidualnie
Hotel ekologiczny
W otoczeniu zieleni
Nowości w programie
Joga

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Retreat Jogi Rewilding

6 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 8 709 zł
nowość

Rewilding Yoga Retreat Botswana szczegółowo

Twoja podróż z jogą

Lone Tree Wilderness Camp w Rezerwacie Dzikiej Przyrody Tswehe to obozowisko blisko natury, które pomieści łącznie 10 osób w 5 namiotach. Obozowisko, zasilane wyłącznie energią słoneczną, dysponuje niesamowicie dobrze wyposażoną kuchnią, strefami relaksu z leżakami, hamakami i jadalnią. To retreat jogi i dzikiej przyrody oferuje różnorodny program z codzienną jogą i medytacją, spotkaniami z dzikimi zwierzętami wewnątrz i na zewnątrz obozu oraz wglądem w życie lokalnej społeczności w Botswanie.

Położenie i okolica

Rezerwat Dzikiej Przyrody Tswehe rozciąga się na 11 000 hektarów w regionie Tuli Block. Tuli rozciąga się od południowo-wschodniego rogu Botswany, gdzie łączą się rzeki Shashe i Limpopo, aż do rzeki Notwane na północ od Olifants Drift na południowym zachodzie. Cały obszar chroniony, w tym przylegające tereny safari graniczące z okręgiem Tuli, obejmuje około 800 000 hektarów. Tuli Block różni się znacznie od innych obszarów kraju. Ze względu na skaliste krajobrazy oraz obfitość kamieni i żwiru w różnych kształtach i rozmiarach, nazywany jest Hardveld. Czerwony piasek regionu Tuli jest niezapomnianą cechą, podobnie jak masywne drzewa rosnące na brzegach wielkiego, szarozielonego rzeki Limpopo. Dzika fauna jest tutaj często spotykana, a goście mają przywilej i możliwość obserwacji słoni, zebr, żyraf, niesamowitego świata ptaków oraz drapieżników.

Wyżywienie

Większość posiłków jest wegetariańska/wegańska i często przygotowywana na otwartym ogniu. Okazjonalnie organizowane są wspólne wieczory grillowe (Braai). Brunch składa się z wyboru świeżych owoców, musli i jogurtu, smoothie, owsianki i kontynentalnych potraw (chleb, smarowidła, ser). High Tea (lżejszy i późniejszy lunch) składa się z sałatki, zupy lub wyboru przekąsek. Na kolację serwowane są sałatki, warzywa i roślinne źródła białka.

Nauczyciel jogi

Lynette Gouws mieszka w małym mieście o nazwie Tzaneen w prowincji Limpopo. Od pierwszego dnia, kiedy stanęła na macie do jogi, joga stała się jej "Ananda" (Ananda to słowo z sanskrytu oznaczające: boską radość, pełne szczęście i szczęście). Lynette jest zaawansowaną nauczycielką jogi RYT 500hr z dodatkowym szkoleniem w:

 • Vinyasa - praktyka rozwojowa & Yin Yoga
 • Nauczyciel pracy z oddechem / Moderator
 • Nauczyciel mediacji / Mediator
 • Uzdrawianie dźwiękiem

Lynette jest z Południowej Afryki, a jej praktyka jest inspirowana boską, nieskończoną radością, czyli Anandą, którą doświadcza, ucząc jogi lub praktykując ją.

Gospodarze

Filozofia Waszych gospodarzy - Isabel Wolf-Gillespie i Lloyd Gillespie - w Rezerwacie Dzikiej Przyrody Tswehe opiera się na głębokiej ekologii i transformacyjnej mocy dziczy. Retreat odbywa się na dzikich terenach Botswany, wszystkie sesje jogi, mediacje i/lub inne działania odbywają się w obszarach, gdzie goście mogą napotkać dzikie zwierzęta. Pod czujnym, łagodnym okiem przewodnika po dziczy, doświadczenia te będą bezpieczne i satysfakcjonujące, wzbogacając życie uczestników retreatu.

Dzicz jest transformacyjna i lecznicza. Koncepcja Rewildingu to nie tylko idea przywrócenia dzikich gatunków zwierząt do danego obszaru, ale także idea przywrócenia wrodzonego połączenia między człowiekiem a naturą, aby prowadzić ludzkość z powrotem do całości, zdrowia, dobrego samopoczucia, harmonii i pokoju.

Czas wolny

Lodge oferuje wiele przytulnych zakątków, gdzie możesz się zrelaksować czytając ulubioną książkę, prowadzić rozmowy towarzyskie lub grać w gry. Odwiedź podziemne schronienie do obserwacji i fotografowania dzikiej przyrody lub zrelaksuj się na hamaku. Serce Lodge stanowi Lone Tree, starożytny drzewo Nyala Berry, pod którym znajduje się miejsce na ognisko i Boma, naprzeciwko jest zewnętrzny basen z tarasem na gorące letnie dni w Tuli. W obozie chodzi o zbliżenie się do natury, przerwę w naszym zabieganym życiu i pełne doświadczenie piękna dziczy i jej mieszkańców.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

Zakwaterowanie odbywa się w namiotach safari z dwoma pojedynczymi łóżkami (razem lub osobno) i prywatnym tarasem z hamakiem i krzesłami. Łazienki są wspólne i wyposażone w kocioł opalany drewnem do podgrzewania wody, toaletę z płukaniem wodnym i umywalkę.

 • Namiot safari z dwoma łóżkami pojedynczymi/łazienka wspólna

  więcej szczegółów
 • Pok. 1 os.=Pok. 2 os. namiot safari/łazienka wspólna

  więcej szczegółów
 • 1/2 Namiot z dwoma łóżkami pojedynczymi/łazienka wspólna

  więcej szczegółów

Lokalizacja

Rewilding Yoga Retreat Botswana
Botswana, Blok Tuli, Mathathane
Polokwane International Airport (PTG)
ok. 263km / 224min

Podobne hotele

 • od 7 noclegów
  3 693 zł
  - 25%
  Surya Lanka Ayurveda Beach Resort
  Surya Lanka Ayurveda Beach Resort
  FIRST CLASS
  Sri Lanka · Wybrzeże Południowe Sri Lanki · Matara-Tallala
  Kuracja ajurwedyjska Panchakarma Intensywna
  Znakomity
  4,8
  /5
 • od 7 noclegów
  2 060 zł
  - 15%
  Nikki's Nest
  Nikki's Nest
  COMFORT
  Indie · Południowo-zachodnie Indie / Kerala · Trivandrum
  Klasyczna kuracja ajurwedyjska
  Znakomity
  4,7
  /5
 • od 7 noclegów
  2 034 zł
  - 25%
  Ypsylon Resort
  Ypsylon Resort
  COMFORT
  Sri Lanka · Wybrzeże Zachodnie Sri Lanka · Beruwela
  Klasyczna kuracja ajurwedyjska - przeciwko stresowi
  Doskonały
  4,6
  /5
 • od 11 noclegów
  13 767 zł
  - 10%
  Alpino Atlântico Ayurveda Hotel
  Alpino Atlântico Ayurveda Hotel
  Portugalia · Madera · Caniço de Baixo
  Ajurweda kuracja Panchakarma
  Doskonały
  4,6
  /5

Hotele w okolicy