The Spa Resort Beach

Tajlandia · Koh Samui · Lamai
Spa i zarządzanie wagą
Programy oczyszczające i detoksykacyjne
Całościowe programy zdrowotne
Do ofert

Specjalistyczne centrum detoksykacji na Koh Samui

Hotel spa w doskonałej lokalizacji przy drugiej co do wielkości plaży na wyspie Koh Samui. Idealny dla programów oczyszczających i detoksykacyjnych, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych, z opcjami wellness i zarządzania wagą.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Basen
Nad morzem
Tylko osoby dorosłe
Dieta ekologiczna
Strefa wellness
Podróżujący indywidualnie
Centrum spa i wellness
Sala fitness

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Dni relaksu

1 Noc, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 208 zł

Pół-post

4 Noce, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 2 728 zł

Oczyść mnie

8 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 4 707 zł

Detoks i Spa

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 5 309 zł

Detoks i Utrata Wagi

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 7 781 zł

The Spa Resort Beach szczegółowo

Hotel

The Spa Resort The Beach, położony bezpośrednio przy plaży Lamai, specjalizuje się w najwyższej klasy programach oczyszczających i detoksykacyjnych. Zadbaj o swoje ciało i duszę, relaksując się na przepięknej piaszczystej plaży i ciesząc się bryzą oceanu w sercu tropikalnego raju.

Położenie i okolica

Wioska Lamai znajduje się na wschodnim wybrzeżu wyspy Koh Samui, ok. 10 km od Chaweng i ok. 15 km od lotniska Koh Samui. Znana, otoczona palmami plaża Lamai o długości ok. 4 km jest drugą co do wielkości plażą na wyspie i jest bardzo odpowiednia do pływania, relaksu, uprawiania sportów wodnych i spacerów brzegiem morza. Na południowym krańcu plaży znajdują się również znane formacje skalne Hin Yai i Hin Ta.

Wyżywienie

Publiczna restauracja „Radiance” w pięknej scenerii plażowej z kuchnią krajową i międzynarodową, przeważnie wegetariańską. Wszystkie potrawy dodatkowo bez sztucznych dodatków, barwników, konserwantów czy aromatów. Śniadanie serwowane jest à la carte, a w przypadku rezerwacji programów detoksykacyjnych lub postnych posiłki są częściowo serwowane również w „Colema Bar”.

Wellness & SPA

Basen zewnętrzny z parasolami i leżakami, centrum fitness. Spa Lazuli (10-19) z salami zabiegowymi wewnątrz i na zewnątrz, łaźnią parową i gabinetami konsultacyjnymi. Hotel oferuje szereg kompleksowych programów zdrowotnych, ze szczególnym naciskiem na detoksykację i zarządzanie wagą. Programy te opierają się zarówno na tradycyjnych, jak i współczesnych naukach o żywieniu i mają na celu zapewnienie optymalnego transportu tlenu, skuteczniejszej regeneracji funkcji komórkowych oraz jak najlepszego trawienia i przyswajania składników odżywczych. „Colema Center” dla zabiegów z programów detoksykacyjnych i postnych. Pawilon do jogi, medytacji i innych kursów wellness (płatne).

Czas wolny

Aktywności w okolicy, takie jak wycieczki łodzią z nurkowaniem z rurką, trekking, itp., lub udział w warsztatach, takich jak medycyna naturalna, terapia uważności, rzucanie palenia i kursy gotowania, mogą być rezerwowane na miejscu za dodatkową opłatą.

Przyjazd

Dobrze wiedzieć

Pokoje hotelowe w skrócie

23 pokoje i wille (również do pojedynczego użytku) w nowoczesnym, azjatyckim stylu z prysznicem/WC, klimatyzacją, telewizją kablową, sejfem, lodówką i Wi-Fi. Arcadia Deluxe (ok. 25 m²) z komfortową strefą wypoczynkową. Arcadia Villa (ok. 32 m²) bardziej luksusowa z wanną, bezpośrednio przy basenie i tylko kilka metrów od morza, z tarasem i własnym kącikiem do relaksu.

 • Pok. 1 os. = Pok. 2 os. Arcadia Deluxe

   ca. 25 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Arcadia Deluxe

   ca. 25 qm
  więcej szczegółów
 • Villa Arcadia

   ca. 32 qm
  więcej szczegółów

Lokalizacja

The Spa Resort Beach
Tajlandia, Koh Samui, Lamai
Samui Airport (USM)
ok. 13km / 24min

Hotele w okolicy