Villa Soluna
COMFORT

Hiszpania · Costa del Sol ·
rodzinna atmosfera, duchowość & wspólnota
Ajurweda Detox & różnorodne grupowe rekolekcje jogi
rodzinna willa położona w spokojnej okolicy, 300 metrów od naturalnej plaży
Do ofert

Oaza spokoju, gdzie natura i bicie serca tańczą w harmonii...

Tam, gdzie majestatyczne szczyty gór delikatnie spotykają się z łagodnym szumem morza, zaledwie rzut kamieniem od naturalnej plaży, rozwija się rodzinna atmosfera Villi Soluna. Zanurz się i poczuj podczas ajurwedyjskich i jogowych rekolekcji doskonałą symbiozę wspólnoty, relaksu i ożywczej energii.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Klimatyzacja
Spokojna okolica
Nad morzem
Dla rodzin
Podróżujący indywidualnie
Dieta ekologiczna
Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
Ajurw. Żywność Tridosha

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Pobyt

1 Noc, apartament
od 139 zł

Elementarne Doświadczenie Zmysłów - Joga & Kulinarne Odosobnienie z Jenny & Kim

4 Noce, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 3 680 zł

Obfitość Serca - Retret Jogi & Pranayama z Tasją & Kim

4 Noce, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 3 680 zł

Sztuka odpuszczania - Joga & Relaks z Jenny & Kim

4 Noce, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 3 680 zł

Smak Twojej duszy - Joga & Aromaterapia z Sarah & Kim

4 Noce, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 3 680 zł

Ajurwedyjska kuracja detoksykacyjna

6 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 5 586 zł

Villa Soluna szczegółowo

Twoje rekolekcje z jogą i ajurwedą

Serdecznie witamy w Villi Soluna, idyllicznej oazie położonej między majestatycznymi górami a łagodnym szumem morza na uroczej Costa del Sol. Villa znajduje się między miastami Málaga i Nerja, zaledwie 300 metrów (ok. 5 minut spacerem) od spokojnej naturalnej plaży i oferuje gościom niepowtarzalne doświadczenie komfortu. Zanurz się w rodzinnej atmosferze i doświadcz idealnej równowagi między relaksem a energią. Poczuj orzeźwienie w basenie z wodą morską, wsłuchaj się w swój oddech podczas intensywnych zajęć jogi, pozwól duszy odpocząć w zielonym ogrodzie Serene-Garden lub zrelaksuj się podczas cennych zabiegów ajurwedyjskich. Witamy w Twojej osobistej oazie wypoczynku i radości życia!

Położenie i okolica

Otoczony zapierającymi dech w piersiach widokami Costa del Sol, Velez to malownicze miasteczko w pobliżu Málagi. Położone między górami a Morzem Śródziemnym, Velez oferuje nie tylko historyczny urok, ale także idealne tło dla spokojnych dni na naturalnej plaży i ekscytujących odkryć w uroczych uliczkach starego miasta. Dzięki bliskości Málagi i malowniczej nadmorskiej miejscowości Nerja, Velez jest ukrytym klejnotem, który przybliża piękno Andaluzji. Zanurz się w lokalnej kulturze, delektuj się kulinarnymi specjałami i daj się oczarować wyjątkowej atmosferze tego uroczego miejsca.

Wyżywienie

Kucharz Domi rozpieszcza Państwa ajurwedyjsko-wegetariańską kuchnią. Ciesz się pysznymi daniami w formie bufetu wewnątrz lub na tarasie z widokiem na morze, które nie tylko zachwycą Twoje podniebienie, ale także ożywią Twoje zmysły.

Ajurweda i Joga

Sala do jogi i zewnętrzna platforma do jogi z widokiem na palmy, niebo, góry i morze. Z czterema nauczycielkami jogi regularnie odbywają się rekolekcje z medytacjami, pranajamą i lekcjami jogi w stylach takich jak Hatha, Vinyasa i Nidra. Dodatkowo można zarezerwować prywatne lekcje jogi, ajurwedyjskie masaże, konsultacje dotyczące diety i stylu życia oraz indywidualne zabiegi. Zabiegi odbywają się w pokoju lub wewnętrznym studio do jogi.

Zespół

Kim: „¡Hola! i Namaste, Jestem studentką ajurwedy, nauczycielką jogi, mamą i szczęśliwą właścicielką Villa Soluna. My (ja – z wielkim wsparciem mojej rodziny) kupiliśmy tę posiadłość w grudniu 2018 i odnowiliśmy na początku 2019 – nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla naszych gości. Moim zamiarem jest stworzenie tutaj miejsca dla wszystkich, którzy czują się do tego wezwani, miejsca, gdzie mogą znaleźć drogę do siebie – poprzez samo bycie, spacery po plaży i górach, dobre rozmowy, jogę, medytację i pyszne jedzenie podczas rekolekcji. Miejsca, gdzie mogą spędzić wakacje nad morzem, ale czuć się jak w domu. Miejsca, które daje spokój, ale też energię. Miejsca dla każdego, kto chce przyjechać. Samemu czy z całą rodziną. Osobiście kocham spokój i energię, jaką daje mi joga, ajurwedyjski styl życia i morze. Z pasją i radością dzielę się moim doświadczeniem i wiedzą z wszystkimi zainteresowanymi… drzwi do jogi i ajurwedy są otwarte dla każdego, kto zapuka.“

Sarah: „Moja droga do jogi zaczęła się już podczas studiów, kiedy szukałam równowagi dla mojej rutyny fitness. Zacząłem od klasycznego Hatha Jogi, ale szybko zachwyciły mnie Vinyasa Flow. Najbardziej lubię te dynamiczne, wymagające w Power Flow lub delikatne w Gentle Flow. Najważniejsze, aby być w przepływie oddechu, łącząc ciało, umysł i duszę. Od ponad 5 lat uczę w różnych studiach w kraju i za granicą. Oprócz szkolenia nauczycieli jogi, ukończyłem kursy z zakresu uważności, zarządzania stresem i coachingu medytacyjnego. Moim największym życzeniem jest wpływanie na ludzi w pozytywny sposób za pomocą jogi, medytacji i coachingu. Największym prezentem jest widzieć uśmiech na twarzach uczestników. Do zobaczenia na macie! Namaste ღ, Sarah.“

Jenny: „Po studiach z zakresu medycyny naturalnej i dalszym kształceniu w dziedzinie jogi i relaksacji pracuję jako nauczycielka jogi (dla dzieci) i trenerka relaksacji, równocześnie studiując prewencję i zarządzanie zdrowiem. Staram się żyć w harmonii z cudowną naturą i z pasją angażuję się w promowanie większej zrównoważoności, uważności i dbałości o siebie w codziennym życiu. Wegański, aktywny sportowo styl życia stał się dla mnie oczywistością. Teraz chętnie zarażam nim innych. W Villa Soluna będę nauczycielką Vinyasa Jogi i trenerką relaksacji, praktykując razem z wami wspaniałe sesje jogi i relaksacji. Dzięki temu, oprócz jogi, oferuję głęboki relaks poprzez elementy autogennego treningu, progresywnej relaksacji mięśniowej, podróży marzeń i jogi Nidra. Abyśmy razem mogli wprowadzić więcej uważności i dbałości o siebie do twojego życia!“

Carina: Cześć! Od wielu lat poświęcam się rozwojowi osobistemu. Moje narzędzia to joga, medytacja, intuicyjny ruch, prowadzenie dziennika i praca z energią oraz oddechem. Uwielbiam kontakt z ludźmi, poznawanie ich historii i znajdowanie wspólnych, uzdrawiających podejść do transformacji. Moje serce bije dla zmiany i głęboko wierzę, że wszyscy możemy stworzyć sobie magiczne i spełnione życie.“

Czas wolny

1 zewnętrzny basen z wodą morską. Regularne wspólne wycieczki na targ tygodniowy do Torre del Mar, informacje o olejkach eterycznych, spacery po plaży i górach. Ajurwedyjski kurs gotowania za dodatkową opłatą (ok. 65€/osoba), rezerwacja i płatność na miejscu.

Przyjazd

Pokoje hotelowe w skrócie

Ciesz się wschodami i zachodami słońca w 8 pokojach urządzonych w neutralnych kolorach natury z widokiem na morze, ogród lub góry. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, Wi-Fi i dostęp do otaczającego balkonu. Pok. 1 os. są Pok. 2 os. do indywidualnego użytku.

 • Pok. 2 os. do pojedynczego użytku

  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os.

  więcej szczegółów
 • Apartament Montana

  więcej szczegółów

Nasze usługi dodatkowe

 • 1x masaż ajurwedyjski 45'

  więcej szczegółów
 • 1x prywatna lekcja jogi 60'

  więcej szczegółów
 • 1x ajurwedyjska aplikacja manualna

  więcej szczegółów
 • 2x konsultacja ajurwedyjska à 45'

  więcej szczegółów

Lokalizacja

Villa Soluna
Hiszpania, Costa del Sol,
Málaga Airport (AGP)
ok. 46km / 37min

Hotele w okolicy