Indonezja

Indonezja

Niebiański relaks na Wyspie Bogów

Najlepsze tematy pobytów w Indonezji

Niezwykłe chwile pośród tarasów ryżowych

Niski dźwięk gongu rozbrzmiewa, wypełniając pokój cichym szumem wibracji. Podczas gdy z zewnątrz dochodzi stłumione dudnienie kropel deszczu, pomieszczenie wypełnia drogocenny, cudowny i relaksujący zapach drzewa sandałowego oraz olejku migdałowego. Ten magiczny moment wywołuje wewnętrzny spokój i sprawia, że problemy życia codziennego znikają. 

Witamy w Indonezji.

Poszukujesz prawdziwej samotni z różnorodną ofertą kulturalną? Największe na świecie państwo położone na wyspach jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Odwiedź dziewicze Północne Bali, którego krajobrazy ozdobione są dziko rosnącą dżunglą oraz aromatycznymi plantacjami kawy i pozwól sobie na błogi, tradycyjny masaż balijski wśród rozpościerających się wokół tarasów ryżowych. W tej mekce turystyki SPA odnajdziesz duchowe centrum kultury i sztuki Bali  - Ubud. Jego malownicze scenerie zapraszają zarówno do zwiedzania wspaniałych, pamiętających dawne czasy świątyń, barwnych, tradycyjnych targowisk jak i do relaksu oraz głębokiego wyciszenia. Poprzez jogę i medytację poznaj swoje wnętrze, doznaj niepowtarzalnego klimatu i panującej wokół, typowej dla tego kraju harmonii. Podczas wakacji na Bali nie zapomnij również odwiedzić stolicy wyspy - Denpasar!

Jeśli szukasz aktywnego wypoczynku, w centrum Indonezji, czekają na Ciebie imponujące krajobrazy wulkaniczne. Weź udział w wycieczkach trekkingowych do zapierających dech w piersiach, turkusowoniebieskich jezior kraterowych i wynagrodź wysiłek wyśmienitym i świeżo przygotowanym obiadem na jednej z wielu znajdujących się tam ekologicznych farm. 

Ukołysz swą duszę na lśniąco białych, pocztówkowych plażach lub wyrusz na poszukiwanie swojej ostoi szczęścia pośród pięknych wysp położonych w tym niesamowitym miejscu. Jesteś miłośnikiem świata podwodnego? Niezwykłe wrażenia podczas nurkowania gwarantują mieniące się niezliczoną ferią barw rafy koralowe rozpostarte wokół wybrzeży Indonezji. 

Razem ze SpaDreams poczuj relaksującą i gościnną atmosferę Indonezji.

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nie wiesz, na który hotel się zdecydować? Sprawdź nasze rekomendacje!

Nasze najlepsze oferty hoteli w Indonezji