Izrael

Izrael

Kuracje zdrowotne w jedynym w swoim rodzaju miejscu na świecie

Wyjątkowy klimat Morza Martwego

Niezwykłe zjawiska przyrodnicze, wyjątkowy klimat, kryształy soli o niezwykłych kształtach, lecznicze błoto i zbiornik wodny z niezliczoną ilością minerałów – tego wszystkiego możecie doświadczyć udając się do Izraela. Kraj ten położony w Azji Zachodniej graniczący z Libanem, Syrią, Egiptem i Jordanią ma dostęp do jedynego w swoim rodzaju miejsca na Ziemi – Morza Martwego. 

Ten jeden z najciekawszych fenomenów naturalnych jest w istocie jeziorem bezodpływowym i zarazem najniżej położonym punktem na świecie (418 m p.p.m.). Jest także najbogatszym w minerały zbiornikem wodnym. Szacuje się, że minerały stanowią aż 30% jego wód, a wiele z nich nie występuje w żadnym innym akwenie na świecie.

To właśnie minerały są jednym z największych atutów Morza Martwego. Jego wysokie zasolenie nie tylko sprawia, że osoba pływająca zostaje wypchana na powierzchnię wody, sól oraz inne minerały zawarte w jego wodach poubudzają krążenie krwi i działają na skórę hypoalergicznie. Z tego powodu kąpiele oraz okłady z wydobywanego z dna błota polecane są zwłaszcza osobom, które cierpią na schorzenia skóry, takie jak egzema, łuszczyca, alergie itp.

W naszej ofercie znajduje się kilkanaście hoteli w regionach Ein Gedi oraz Ein Bokek, a także hotel Leonardo Club i Herods Dead Sea w regionie Neve Zohar. To popularne miejsca, chętnie wybierane od wielu lat i cieszące się doskonałą opinią.

Leczniczą kurację można odbyć w Niemieckim Centrum Medycznym zlokalizowanym w jednym z hoteli. Kuracje lecznicze przeprowadzane pod okiem wykwalifikowanych lekarzy i terapeutów można rezerwować jako pakiety dodatkowe do pobytów w naszych hotelach w Izraelu.

Zarezerwuj zatem swoją kurację klimatyczną w Izraelu już dziś i doświadcz na własnej skórze niezwykłego działania Morza Martwego!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli w Izraelu