Karaiby

Karaiby

Tropikalne i egzotyczne wakacje w raju!

Poznaj Karaiby z najpiękniejszej strony

Biały piasek, turkusowa woda i idealna pogoda przez cały rok. Gdzie panują takie warunki? Oczywiście na Karaibach! To co kiedyś przyciągało żeglarzy i piratów, teraz jest atrakcją dla turystów z całego świata. 

Karaiby, a właściwie archipelag Wielkich i Małych Antyli, wyspy Bahama i Kajmany, to grupa większych i mniejszych wysp położonych w Ameryce Środkowej, które oddzielają Ocean Atlantycki od Morza Karaibskiego i Zatoki Meksykańskiej. W sumie jest to kilka tysięcy lądów oraz kilkanaście krajów i terytoriów zależnych. Mimo wspólnej nazwy Karaiby są jednak bardzo zróżnicowane – ze względu na odmienną historię, przynależność państwową i zmieniające się strefy wpływów, kulturę oraz religię, mamy tu do czynienia z pełnym przekrojem ustrojów politycznych, odmiennym stopniem rozwoju infrastruktury turystycznej oraz różną sytuacją gospodarczą.

Karaiby  zawsze jednak zachwycały i zachwycać będą! 

Ze SpaDreams możesz poczuć sie jak w raju! Jeśli preferujesz aktywny wypoczynek, nasze hotele oferują kombinację ruchu, treningu motywacyjnego, zdrowego jedzenia i luksusowych zabiegów spa. Całodniowe kursy fitness, jak pilates, joga, spinning, thai chi i aerobik, do tego tenis, siatkówka, wycieczki rowerowe, windsurfing, narty wodne i gra w golfa, a wieczorami odprężające zabiegi SPA, sprawią, że poczujesz się jak mowo narodzony.  

Wypocznij aktywnie, skorzystaj z relaksujących zabiegów, ciesz się koktajlem pod palmami i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki.

To wszystko w najlpszej cenie tylko ze SpaDreams!

Nasze najlepsze oferty na wypoczynek na Karaibach