aktywny-wypoczynek

Aktywny wypoczynek

Ruch to zdrowie

Dokąd najchętniej udasz się na aktywny wypoczynek?

Nie wiesz na który hotel się zdecydować? Sprawdź nasze rekomendacje

Rusz się na urlopie

Masz już dość lenienia się na plaży albo znudziło Ci się zwiedzanie zabytków? A może zwykle nie masz czasu na sport i chcesz się trochę poruszać na urlopie? Już nie musisz szukać dalej: oferta Aktywny wypoczynek została przez nas stworzona właśnie z myślą o Tobie.

Możliwości oferowanych w ramach pakietu Aktywny wypoczynek jest naprawdę wiele: poczynając od pobytów w hotelach górskich, gdzie możesz uprawiać wędrówki piesze lub nordic walking, przez wczasy w morskich kurortach, idealne dla wielbicieli pływania, po urlop z golfem. Większość naszych hoteli dysponuje również różnego rodzaju basenami oraz salami do fitness.

Jeśli interesuje Cię naprawdę intensywny urlop, wybierz ofertę, w której uwzględniona została porada lekarska lub trening z instruktorem (jest ich naprawdę wiele). Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie przeciążasz organizmu, a ćwiczenia, które wykonujesz, są ukierunkowane na Twoje potrzeby.

W naszej ofercie znajdziesz programy skupiające się na ruchu na świeżym powietrzu. Mamy też szeroką ofertę pakietów z programami fitness i gimnastyką. Programy tego rodzaju często występują w połączeniu z kuracjami leczniczymi na kręgołup.

Nasze hotele nie zapominają również o tym, że po wysiłku wskazany jest również relaks. W ich ofercie znajdziesz odprężające masaże, wizyty w saunie i różnorodne zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne.

Aktywny wypoczynek to coś dla tych, którzy chcą zrzucić parę kilogramów, popracować nad swoją kondycją fizyczną i poprawić stan swojego zdrowia.

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Zarezerwuj wczasy z aktywnym wypoczynkiem w najlepszej cenie