Leonardo Inn Dead Sea ★★★

Okazyjne pobyty nad Morzem Martwym

Niewielki hotel średniej klasy, doskonały na relaks i odprężenie.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Kuracja klimatyczna, SPA & Relaks

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, dwa posiłki

  • użytkowanie basenu
  • międzynarodowe połączenia telefoniczne z pokoju
  • korzystanie ze Spa w Hotelu Leonardo Club
  • WiFi

Ważne informacje na temat kuracji klimatycznej!

Ten program nie obejmuje kuracji leczniczej w Niemieckim Centrum Medycznym (Ein Bokek, Izrael). W celu odbycia specjalistycznej kuracji leczniczej w Niemieckim Centrum Medycznym należy zarezerwować pobyt na co najmniej 14 noclegów. Ze względu na efektywność kuracji, Niemieckie Centrum Medyczne nie oferuje kuracji na pobyt krótszy niż dwa tygdonie.

W celu zarezerwowania pobytu w tym hotelu wraz ze specjalistyczną kuracją leczniczą odbywającą się w Niemieckim Centrum Medycznym należy:
- wystosować zapytanie na pobyt dwutygodniowy bądź dłuższy
- wskazać w „komentarzu” jaki rodzaj kuracji Państwa interesuje.

Nasz Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem.

Istnieje możliwość zarezerwowania pobytu w hotelu dla dwóch osób (w pokoju dwuosobowym), przy czym tylko jedna będzie odbywała specjalistyczną kurację leczniczą.
Więcej informacji na temat specjalistycznych kuracji leczniczych odbywających się w Niemieckim Centrum medycznym dostępnych jest pod linkiem: https://www.spadreams.pl/niemieckie-centrum-medyczne/ (należy go skopiować i wkleić do przeglądarki)

Odbywając kurację w Niemieckim Centrum Medycznym można przebywać w każdym z hoteli z izraelskiej oferty SpaDreams. Nie ma konieczności codziennego udawania sie do centrum kuracyjnego. Hotel można zatem wybrać kierując się własnymi potrzebami i kryteriami.

Polecane przy następujących dolegliwościach

Układ oddechowy / astma, Skóra / alergie, Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Układ ruchu

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

34 zł Preisvorteil za osobę, na dobę

26 zł Preisvorteil za pokój, na tydzień

21 zł Preisvorteil za osobę, na dobę

Kod rezerwacji telefonicznej: 346P1

2 126 zł

Leonardo Inn Dead Sea w szczegółach

Hotel

☀ Niewielki hotel z przyjazną atmosferą, pośród zadbanego ogrodu.

Zakwaterowanie

96 pokoi na 3 piętrach z wanną/prysznicem/WC, telefonem, suszarką, TV kablową, radiem, klimatyzacją, minibarem, zestawem do parzenia kawy/herbaty i małym balkonem. Winda.

Wyżywienie i wypoczynek

Restauracja, namiot beduiński z tańcem brzucha (sezonowo), bar z dostępem do internetu w lobby. Pool bar z przekąskami, sale konferencyjne.

Wellness, SPA i zdrowie

Duży basen w ogrodzie z leżakami, brodzik dla dzieci. SPA (wstęp od 18 roku życia), sprzęt fitness. Kort tenisowy, naturalne solarium. Do Morza Martwego ok. 500 m.

Przyjazd

TRANSFER TLV grupowy (150 km): 101 euro/osoba/dwie strony (od 1.09 111 euro, od 1.03. 117 euro), indywidualny: 223 euro/samochód (1-3 osoby)/w jedną stronę, (od 1.09 243 euro, od 1.03. 253 euro)

Najbliższe lotniska
Ben Gurion International Airport (TLV) : (ok. 158 km / 112 minut)

Informacje dodatkowe

Dzieci: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko (0-1,9 lat) 13 euro za każdy nocleg z dwoma posiłkami, (2-11,9 lat) 27 - 54 euro za każdy nocleg z dwoma posiłkami.

Znajomość języka angielskiego może być pomocna.

ewentualne dopłaty wakacyjne na zapytanie.

Dobrze wiedzieć

Kuracja klimatyczna w Niemieckim Centrum Medycznym (DZM)

Centrum Medyczne (czynna niedz.-pt.) specjalizuje się w niezwykle skutecznym leczeniu chorób skóry, dróg oddechowych i reumatyzmu. DZM znajduje się w hotelu Lot w Ein Bokek i jest uznanym stacjonarnym obiektem rehabilitacyjnym zgodnie z § 107 SGB (niemieckiego kodeksu społecznego) V z umową o zaopatrzenie i wynagrodzenie zgodnie z § 111 SGB (niemieckiego kodeksu społecznego) V. O Leczenie z użyciem typowych dla regionu zasobów (woda morska, sól, błoto morskie, powietrze), lekarze i specjaliści z dziedziny dermatologii, reumatologii oraz pulmonologii. Pogotowie czynne przez całą dobę.

Zalecania

Po konsultacji z Twoim lekarzem zakończ zażywanie lekarstw przed rozpoczęciem kuracji, o ile ich przyjmowanie nie jest niezbędne. Maści z dużą zawartością kortyzonu powinny zostać odstawione 4 tygodnie przed rozpoczęciem kuracji, tabletki zawierające kortyzon powinno się zażywać do czasu pierwszego badania po rozpoczęciu leczenia. Zabierz ze sobą na badanie wstępne, szczegółowy raport od Twojego lekarza oraz wszystkie maści i lekarstwa, które stosujesz, i ewentualny plan diety.

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Morze Martwe

Źródło naturalnych sił leczniczych

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

Leonardo Inn Dead Sea
Rezerwuj Kontakt Udostępnij