Leonardo Inn Dead Sea

Okazyjne pobyty nad Morzem Martwym

Niewielki hotel średniej klasy, doskonały na relaks i odprężenie.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Kuracja klimatyczna, SPA & Relaks

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, dwa posiłki

1 917 zł

  • użytkowanie basenu
  • międzynarodowe połączenia telefoniczne z pokoju
  • korzystanie ze Spa w Hotelu Leonardo Club
  • WiFi

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Skóra / alergie, Układ oddechowy / astma, Układ ruchu

Kod rezerwacji telefonicznej: 346P1

Dopasuj swój pobyt:

Leonardo Inn Dead Sea w szczegółach

Hotel

☀ Niewielki hotel z przyjazną atmosferą, pośród zadbanego ogrodu.

Zakwaterowanie

96 pokoi na 3 piętrach z wanną/prysznicem/WC, telefonem, suszarką, TV kablową, radiem, klimatyzacją, minibarem, zestawem do parzenia kawy/herbaty i małym balkonem. Winda.

Wyżywienie i wypoczynek

Restauracja, namiot beduiński z tańcem brzucha (sezonowo), bar z dostępem do internetu w lobby. Pool bar z przekąskami, sale konferencyjne.

Wellness, SPA i zdrowie

Duży basen w ogrodzie z leżakami, brodzik dla dzieci. SPA (wstęp od 18 roku życia), sprzęt fitness. Kort tenisowy, naturalne solarium. Do Morza Martwego ok. 500 m.

Hotel

☀ Leonardo Inn Dead Sea to niewielki hotel o przyjaznej atmosferze pośród zadbanych ogrodów. Do Morza Martwego około 500 m.

pok.2-os.

Pokój dwuosobowy z wanną/prysznicem/WC, telefonem, suszarką, TV kablową, radiem, klimatyzacją, minibarem, zestawem do parzenia kawy/herbaty i małym balkonem.

pok.1-os.

Pokój jednoosobowy z wanną/prysznicem/WC, telefonem, suszarką, TV kablową, radiem, klimatyzacją, minibarem, zestawem do parzenia kawy/herbaty i małym balkonem.

Przyjazd

Transfer lotnisko TLV (około 150 km) Transfer grupowy € 119 €, od 1,3. € 125 za osobę (w 2 strony), Prywatny transfer TLV bez oczekiwania € 259 , od 1,3. € 270 za samochód (w jedną stronę, 1-3 osoby).

Najbliższe lotniska
Ben Gurion International Airport (TLV) : (ok. 158 km / 112 minut)

Informacje dodatkowe

Dzieci: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko (0-1,9 lat) 14 euro za każdy nocleg z dwoma posiłkami, (2-11,9 lat) 29 - 57 euro za każdy nocleg z dwoma posiłkami.

Znajomość języka angielskiego może być pomocna.

Uwaga: Przy rezerwacji podróży do Izraela potrzebujemy numeru i daty ważności paszportu.

Dobrze wiedzieć

Kuracja klimatyczna w Niemieckim Centrum Medycznym (DZM)

Centrum Medyczne (czynna niedz.-pt.) specjalizuje się w niezwykle skutecznym leczeniu chorób skóry, dróg oddechowych i reumatyzmu. DZM znajduje się w hotelu Lot w Ein Bokek i jest uznanym stacjonarnym obiektem rehabilitacyjnym zgodnie z § 107 SGB (niemieckiego kodeksu społecznego) V z umową o zaopatrzenie i wynagrodzenie zgodnie z § 111 SGB (niemieckiego kodeksu społecznego) V. O Leczenie z użyciem typowych dla regionu zasobów (woda morska, sól, błoto morskie, powietrze), lekarze i specjaliści z dziedziny dermatologii, reumatologii oraz pulmonologii. Pogotowie czynne przez całą dobę.

Zalecania

Po konsultacji z Twoim lekarzem zakończ zażywanie lekarstw przed rozpoczęciem kuracji, o ile ich przyjmowanie nie jest niezbędne. Maści z dużą zawartością kortyzonu powinny zostać odstawione 4 tygodnie przed rozpoczęciem kuracji, tabletki zawierające kortyzon powinno się zażywać do czasu pierwszego badania po rozpoczęciu leczenia. Zabierz ze sobą na badanie wstępne, szczegółowy raport od Twojego lekarza oraz wszystkie maści i lekarstwa, które stosujesz, i ewentualny plan diety.

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Morze Martwe

Źródło naturalnych sił leczniczych

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij