Doskonały 4,6/5,0

25 ocen od naszych Klientów

Hotel numer 1 Izrael

Lot Spa Hotel ★★★★

Lubiany przez gości hotel w Ein Bokek, z własną plażą i SPA Healthclub. W hotelu znajduje się Niemieckie Centrum Medyczne.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Kuracja klimatyczna, SPA & Relaks

7 Nocy, pokój dwuosobowy, dwa posiłki od

  • korzystanie z zewnętrznego basenu słodkowodnego z miejscem do odpoczynku, miejscem do schronienia się przed słońcem i naturalnym solarium. Kort tenisowy, boisko do siatkówki
  • wstęp do strefy SPA: basen wewnętrzny z woda z Morza Martwego, jacuzzi, sauna i strefa fitness (od 16 roku życia)
  • WiFI

Polecane przy następujących dolegliwościach

Układ oddechowy / astma, Skóra / alergie, Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Układ ruchu, Reumatyzm / stawy, Bóle kręgosłupa

Kod rezerwacji telefonicznej: 343P1

2 453 zł

Lot Spa Hotel w szczegółach

Hotel

Ten lubiany przez Klientów hotel znajduje się w centrum miejscowości EinBokek, bezpośrednio nad Morzem Martwym. Posiada własną, zadbaną plażę. Do Jerozolimy ok. 100 km, do lotniska w Tel Awiwie ok. 2,5 godziny drogi.

Zakwaterowanie

200 przyjemnych, odnowionych pokoi z parkietem lub dywanem, z wanną lub prysznicem/WC, klimatyzacją, TV sat., telefon, Wi-Fi, sejf, zestawem do parzenia kawy/herbaty, balkonem i widokiem na pustynne góry lub Morze Martwe.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie

Ładna sala restauracyjna, wyżywienie częściowe ze śniadaniem i kolacją w formie bufetu. Przy pełnym wyżywieniu także bufet obiadowy. Lobby bar, snack bar na basenie. Kafejka internetowa.

Wellness & SPA

Basen słodkowodny (w zimie ogrzewany) z miejscem do odpoczynku, miejscem do schronienia się przed słońcem i oddzielnym basenem dla dzieci. Kort tenisowy, boisko do siatkówki (w zależności od pory roku. Plac zabaw dla dzieci.

"LotuSpa" Health club (otwarty codziennie, wstęp od 16 roku życia) na dwóch piętrach: wewnętrzny basen z wodą z Morza Martwego, jacuzzi, sauna, strefa fitness.
Dodatkowo, 2 baseny sirkowe i łaźnia turecka - za opłatą.

Strefa kuracyjna

15 pokoi zabiegowych – okłady błotne, masaże (np. tajskie, ajurwedyjskie, gorącymi kamieniami, Shiatsu), hydroterapia i zabiegi upiększające dla Niej i dla Niego. Zadaszone naturalne solarium, oddzielne dla pań, panów i rodzin.

Informacje dodatkowe

PRZYJAZD samolotem do lotniska w Tel Awiwie (TLV) ok. 150 km.

TRANSFER TLV grupowy: 115 euro/osoba/dwie strony, indywidualny: 269 euro/samochód (1-3 osoby)/w jedną stronę

INFORMACJE Zniżka dla dzieci: 2 dorosłych i 1 dziecko (0-1,9 lat) 100%, (2-11,9 lat) 50 %, dopłata za pełne wyżywienie 21 euro/dzień, od 12 roku życia 20 %

Konieczna znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego.

Pobyt od 7 noclegów.

UWAGA: należy liczyć się z unoszacym się pyłem i niewielkim hałasem związanym z remontem pobliskich obiektów oraz nabrzeża.

Dobrze wiedzieć

Kuracja klimatyczna w Niemieckim Centrum Medycznym (DMZ)

Niemieckie Centrum Medyczne (otwarte sob.-pt.) specjalizuje się w skutecznym leczeniu chorób skórnych, chorób oddechowych i reumatyzmu. DMZ znajduje się w samym hotelu i jest uznanym niemieckim ośrodkiem rehabilitacyjnym. Mówiący po niemiecku lekarze i specjaliści z zakresu dermatologii, reumatologii i pneumonologii troszczą się o Państwa leczenie i stałą poprawę wyników, a wszystko to dzięki naturalnym metodom leczenia, do których używane są regionalne źródła lecznicze (woda morska, sól, morskie błoto, powietrze). Do dyspozycji pozostaje również dyżurny lekarz.

Polecamy

Po konsultacji z lekarzem powinni Państwo przed rozpoczęciem kuracji zakończyć przyjmowanie lekarstw, które nie są absolutnie niezbędne. Maści zawierające kortyzon powinno odstawić się co najmniej 4 tygodnie przed rozpoczęciem kuracji, natomiast lekarstwa przyjmowane doustnie w postaci tabletek zawierających kortyzon powinny być przyjmowane dalej, oczywiście po badaniu i konsultacji z lekarzem na początku kuracji. Należy zabrać ze sobą szczegółowy opis leczenia sporządzony przez lekarza na wstępne badanie lekarskie, poza tym wszystkie używane maści i lekarstwa, ewentualnie również plan diety.

Opinie klientów

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Morze Martwe

Źródło naturalnych sił leczniczych

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

Lot Spa Hotel