Luksemburg

Luksemburg

Zdrowy urlop w baśniowej scenerii

Lecznicza kuracja termalna w maleńkim kraju w środku kontynentu

Luksemburg to jeden z najmniejszych europoejskich krajów i jedyne na świecie wielkie księstwo, które jest położone pomiędzy trzema krajami: Niemcami, Francją oraz Belgią. Wielu ludzi kojarzy nazwę Państwa przede wszystkim dzięki okazałemu, staremu miastu oraz tytułowi byłej stolicy kulturalnej Europy, jednak kraj ten ma do zaoferowania również piekną naturę, która zdecydowanie jest warta odkrycia. Gęsto zalesione góry, faliste górskie szczyty, oraz głębokie doliny jezior tworzą razem nietypowy krajobraz. 

Poczuj na własnej skórze bliskość bogatej natury podczas Twojego zdrowego urlopu ze SpaDreams. Wędruj poprzez baśniowe lasy dębowe, odkrywaj doliny oraz górskie ścieżki na rowerze, i poczuj jak dzień po dniu, fragment po fragmencie, zrzucasz z ramion stres dnia codziennego. Pozwól sobie na chwilę zapomnienia w jednym z najpiękniejszych miejsc znajdujących się w ofercie SpaDreams. 

Ze źródła z  głębi ziemi wypływa bogata w minerały letnia woda termalna. Również w Luksemburgu możesz cieszyć się wpaniale odprężającym pobytem w łaźniach termalnych. Istnieje również możliwość kombinacji pobytu z kuracją na SpaDrems, która wyjdzie na przeciw Twoim wszelkim wymaganiom. Uzupełnij swój odprężający urlop rozładowującymi napięcie masażami oraz profesjonalnymi zabiegami beauty przeprowadzanymi w strefie spa wysokiej klasy resortu zdrowotnego. 

Luksemburg to absolutny mus dla miłośników kultury. Szeroka paleta muzeów, teatrów oraz licznych zabytków, a także zamki oraz pałace zachęcają do spacerów oraz zwiedzania. To miasto, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, to wspaniała propozycja dla turystów poszukujących miejsca pełnego kreatywności, wielu kultur oraz wielojęzyczności. 

Nasze najlepsze oferty hoteli w Luksemburgu