Malediwy

Malediwy

Rajski wypoczynek pod palmami

Luksusowy relaks

Malediwy - państwo położone w południowej Azji, w północno-zachodniej części Oceanu Indyjskiego, na południowy zachód od Indii i Sri Lanki. W skład Malediwów wchodzi 19 Atoli, składających się z 1199 egzotycznych wysp. Jeżeli można sobie wyobrazić raj jako niewielką tropikalną wysepkę, na której palmy kokosowe ocieniają białe plaże, a rafa koralowa otacza turkusową lagunę, Malediwy z pewnością spełniają te oczekiwania Jest to również wymarzone miejsce dla nurków, których przyciągają tu wspaniałe rafy koralowe.

Malediwy swoją popularność zawdzięczają nie tylko gorącym, egzotycznym plażom, ale również lokalizacji, która sprawia, że wyspy stają się dogodnym miejscem na wycieczki, nie tylko po Oceanie Indyjskim, ale również na pobliską Sri Lankę czy do Indii.

Jednym z najciekawszych miejsc archipelagu jest Male - stolica i jednocześnie największe miasto na wyspie o tej samej nazwie. Warte uwagi są liczne meczety oraz dawny pałac sułtana z XIXw.

Poza stolicą podróżowanie jest ograniczone do strefy dla turystów, tak aby przyjezdni nie wpływali na tradycyjne życie mieszkańców tych maleńkich atoli. Takie ograniczenia związane są również ze strefami ochronnymi, którym podlegają rafy koralowe i laguny wokół niektórych wysp.

Ze SpaDreams możesz nie tylko rozkoszować się pięknem tych magicznych wysp, lecz także zrelaksować się w strefie SPA lub odpocząć aktywnie nurkując bądź praktykując jogę. Dla Twojej wygody oferujemy także pakiet all inclusive.

Wakacje w takich warunkach to prawdziwy luksus, a gwarantowane atrakcje zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. 

Zarezerwuj swój pobyt ze SpaDreams już dziś.

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli na Malediwach