Maroko

Maroko

Urlop jak z Księgi 1001 nocy

Odryj tajemnice kraju jak z baśni

Położone na kontynencie afrykańskim Maroko jest żywą i wielobarwną mozaiką orientalnej kultury. Kraj ten czaruje rozmaitością krajobrazu - od wysokich gór po rozległe pustynie, głębokie doliny i wąwozy.

Historia Maroka sięga IV w. p.n.e. Po dawnych czasach pozostały antyczne wykopaliska rzymskie i średniowieczne arcydzieła architektury islamu. 

Jest tu więc wszystko, czego pragnąć może turysta: wspaniałe góry, pulsujące miasta, zielone oazy palmowe i niekończące się atlantyckie plaże. Podróż do tego miejsca to spotkanie z prawdziwie baśniowym światem zapachów, souków, zakupów i niezwykłych faktur. To państwo wielkich kontrastów, połączenie nowoczesności z zabytkowymi pałacami, medynami i meczetami.

Pobyt w Maroku ze SpaDreams to czysty relaks i odprężenie. Chcesz oczyścić umysł i ciało i zregenerować siły? Programy z jogą to idealne rozwiązanie. Opracowane przez hinduskich mędrców zestawy ćwiczeń to świetny sposób na usprawnienie ciała i wyciszenie umysłu, a dodatkowo marokańska sceneria dostarczy wielu doznań estetycznych.

Hotele marokońskie specjalizują się również z talasoterapii. To rodzaj terapii naturalnej, wywodzący się z Francji, wykorzystujący naturalne, lecznicze właściwości morza i łączący je z relaksującymi zabiegami wellness. W talaso można spodziewać się zabiegów z użyciem bogatej w minerały wody morskiej (kąpiele, prysznice), okładów z błota morskiego, szczególnie polecanych na problemy skórne i reumatyczne, okładów z alg, hydromasaży, peelingów.

Polecamy także pobyty relaksacyjne, dzięki którym na pewno odzyskasz utracone siły witalne.

Bez wahania zarezerwuj zatem pobyt w tym wyjątkowym kraju!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli w Maroku