Kuracje klimatyczne w Izraelu

Kuracje klimatyczne w Izraelu

Kuracje zdrowotne w jedynym w swoim rodzaju miejscu na świecie

Nasze najlepsze hotele w Izraelu

Błoto z Morza Martwego dobre na różne dolegliwości

Marzysz o relaksującym wypoczynku pod zawsze słonecznym niebem? Chcesz przekonać się na własne oczy, jak wyglądały rajskie ogrody Edenu? W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych lokalizacji, dzięki czemu doświadczysz zachwytu,  jaki wywołuje Morze Martwe Izrael i skorzystasz z dobroczynnego wpływu tutejszego klimatu. Morze Martwe znakomicie leczy wszelkie dolegliwości skórne, począwszy od trądziku, a skończywszy na łuszczycy, a na dodatek zaskakuje niezwykłymi widokami. Nasze hotele zapewniają znakomite warunki pobytu i perfekcyjną obsługę. Wypoczniesz i zregenerujesz się w ekskluzywnych strefach SPA i odzyskasz siły witalne. Twoje ciało odwdzięczy się doskonałym wyglądem, a psychika - rewelacyjnym samopoczuciem.

Do wyboru masz kilkanaście hoteli SPA w regionach Ein Gedi oraz Ein Bokek, a także wczasy w hotelu Leonardo Club lub Herods Dead Sea w regionie Neve Zohar. To popularne miejsca, chętnie wybierane od wielu lat i cieszące się doskonałą opinią. Morze Martwe Izrael to także specjalistyczne kuracje lecznicze oferowane w Isrotel Dead Sea z z własną plażą i centrum SPA w stylu rzymskim, Hod Hamidbar Resort & Spa Hotel proponujący swoim gościom zabiegi upiększające i SPA w strefie urody oraz zachwycający prostotą Hotel Tsell Harim, składający się z kompleksu wygodnych bungalowów z własną plażą oraz wewnętrznym basenem z wodą wprost z Morza Martwego. Miłośnicy komfortu docenią atrakcje, jakie oferuje Royal Rimonim Dead Sea z farmą urody. Jeśli szukasz wczasów połączonych z kuracjami dobrym wyborem będzie pobyt w przytulnym Lot Spa Hotel, w którym działa Niemieckie Centrum Medyczne.

Kuracje lecznicze nad Morzem Martwym

Kuracje lecznicze przeprowadzane pod okiem wykwalifikowanych lekarzy i terapeutów można rezerwować jako pakiety dodatkowe do pobytów w naszych hotelach w Izraelu i w Jordanii.

Centra medyczne nad Morzem Martwym:

Izrael

Jordania