Kuracje klimatyczne w Jordanii

Kuracje klimatyczne w Jordanii

Kuracje zdrowotne w wyjątkowym klimacie

Nasze najlepsze hotele w Jordanii

Poczuj wyjątkowy klimat Morza Martwego

Marzysz o relaksującym wypoczynku pod zawsze słonecznym niebem? W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych lokalizacji, dzięki czemu doświadczysz zachwytu, jaki wywołuje Morze Martwe i skorzystasz z dobroczynnego wpływu tutejszego klimatu. Morze Martwe znakomicie leczy wszelkie dolegliwości skórne, począwszy od trądziku, przez łuszczycę, a skończywszy na łreumatyźmie, a na dodatek zaskakuje niezwykłymi widokami. Nasze hotele zapewniają znakomite warunki pobytu i perfekcyjną obsługę. Wypoczniesz, zregenerujesz się w ekskluzywnych strefach SPA i odzyskasz siły witalne. Twoje ciało odwdzięczy się doskonałym wyglądem, a psychika - rewelacyjnym samopoczuciem.

W Jordanii do wyboru masz hotele SPA w miejscowości Sweimeh. To popularne miejsce, chętnie wybierane od wielu lat i cieszące się doskonałą opinią. Hotel Mövenpick Resort & Spa to także specjalistyczne kuracje lecznicze na łuszczycę, bielactwo, trądzik, atopowe zapalenie skóry, reumatyzm, łuszczycowe zapalenie stawów oraz zapalenie błony oka. Hotel Dead Sea Spa Medical Center oferujący specjalistyczne doradztwo, profesjonalne gabinety zabiegowe oraz własne naturalne solarium. Hotele oferują również luksusowe strefy SPA z basenami z wodą wprost z Morza Martwego.

Kuracje lecznicze nad Morzem Martwym

Kuracje lecznicze przeprowadzane pod okiem wykwalifikowanych lekarzy i terapeutów można rezerwować jako pakiety dodatkowe do pobytów w naszych hotelach w Izraelu i w Jordanii.

Centra medyczne nad Morzem Martwym:

Izrael

Jordania

 

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl