5=4

Doskonały 4,5/5,0

41 ocen od naszych Klientów

Doskonały 4,5/5,0

Hotel numer 2 Jordania Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 2 w: Jordania. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Mövenpick Resort & Spa

Popularny i luksusowy raj spa & wellness

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Relaks nad Morzem Martwym

od 3 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

866 zł

 • minibar (napoje bezalkoholowe)
 • wstęp na baseny, do strefy fitness, naturalnego solarium, korty tenisowe w miarę wolnych miejsc
 • Wi-Fi

Polecane przy następujących dolegliwościach

Reumatyzm / stawy, Skóra / alergie

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 10% znizki dla rezerwujących z wyprzedzeniem

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 350P1

Dopasuj pobyt w hotelu

Kuracja klimatyczna Polecany

od 3 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

1 047 zł

Pobyt uzasadniony medycznie w korzystnej cenie.

 • minibar (napoje bezalkoholowe)
 • wstęp na baseny, do strefy fitness, naturalnego solarium, na korty tenisowe w miarę wolnych miejsc
 • Wi-Fi (512 kb/s)
 • od 21 noclegów dodatkowo: 1 talerz owoców, szlafrok, klapki, 1 produkt znad morza Martwego i 1 duża butelka wody mineralnej podczas przyjazdu, 20% zniżki na posiłki i napoje na miejscu (z wyjątkiem Happy Hour)

Dla tej oferty- oferty korzystne cenowo, obowiązkowe badanie lekarskie po przyjeździe, koszt ok. 45 dolarów amerykańskich (135 zł) – płatność na miejscu (w przypadku, gdy nie została zarezerwowana kuracja), od 14 noclegów w cenie.

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Reumatyzm / stawy, Skóra / alergie, Układ oddechowy / astma, Układ ruchu

Kod rezerwacji telefonicznej: 350P2

Dopasuj pobyt w hotelu

Łuszczyca, bielactwo nabyte, trądzik, atopowe zapalenie skóry Najbardziej popularny

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

2 891 zł


 • 2x wizyta lekarska w tygodniu
 • wstęp do solarium naturalnego oraz użytkowanie błota znad Morza Martwego w naturalnym solarium
 • lekarstwa według zaleceń lekarza
 • od pobytu dwutygniowego 3x wstp do strefy Zara Spa, każdy kolejny tydzień 2x wstęp

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Skóra / alergie

Kod rezerwacji telefonicznej: 350Z1P2

Dopasuj pobyt w hotelu

Reumatyzm

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

3 406 zł

W tygodniu:

 • 2x wizyta lekarska
 • wstęp do solarium naturalnego oraz użytkowanie błota znad Morza Martwego w naturalnym solarium
 • 3x masaż (każdy ok. 35 min.)
 • 2x okład błotny na całe ciało
 • 3x ćwiczenia (każde ok. 15 min.)
 • fizjoterapia wedle zaleceń lekarza

Polecane przy następujących dolegliwościach

Reumatyzm / stawy

Kod rezerwacji telefonicznej: 350Z2P2

Dopasuj pobyt w hotelu

Łuszczycowe zapalenie stawów

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

3 607 zł

W tygodniu:

 • 2x wizyta lekarska
 • wstęp do naturalnego solarium oraz użytkowanie błota znad Morza Martwego w naturalnym solarium
 • zabieg na skórę
 • 3x masaż (każdy ok. 35 min.)
 • 2x okład błotny na całe ciało
 • 3x ćwiczenia (każdy ok. 15 min.)
 • fizjoterapia wedle zaleceń lekarza

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Reumatyzm / stawy, Skóra / alergie

Kod rezerwacji telefonicznej: 350Z3P2

Dopasuj pobyt w hotelu

Mövenpick Resort & Spa w szczegółach

Hotel

☀ Ośrodek położony jest na północnym brzegu Morza Martwego, ok. 45 min. samochodem z Ammanu. Mający charakter małej wioski resort, wybudowany z naturalnego kamienia (styl typowy dla okolic) resort obejmuje powierzchnię 100 tys. m2. Popularny cel wycieczek objazdowych, chętnie odwiedzany również przez Jordańczyków.

Dookoła głównego budynku widać przepiękne strumyki i ogrody. Dalej położone są dwu- oraz trzypiętrowe domy gościnne. Do kompleksu należy również „rynek” ze sklepami, restauracjami, basenami zimowymi i letnimi (jeden z nich ogrzewany, otwarty w zależności od sezonu), również amfiteatr w rzymskim stylu. Droga w dół do morza jest uciążliwa dla osób niepełnosprawnych, samochody Club Cars dojeżdżają prawie do samej plaży – informacje na życzenie.

Zakwaterowanie

146 pokoi lub suit w budynkach głównym i bocznym oraz 200 pokoi lub suit w „wiosce”; wszystkie z łazienką/prysznicem/WC. TV sat., telefon, Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarka do włosów, klimatyzacja, sejf i taras lub balkon, widok na ogrody, góry lub morze. W większości pokoi szlafrok (poza budynkiem Yarmouk). Pokój Standard ok. 29 m2 w głównym budynku Yarmouk. W „wiosce”: pokoje Superior ok. 29 m2 (częściowo w głównym budynku Zara) oraz Deluxe ok. 30 m2, Premium ok. 36 m2 z prywatną strefą basenową (słodka woda, nieogrzewana), dla 24 jednostek łącznie (nie dla dzieci). Pokój Beach w pobliżu plaży z widokiem na morze i dużym tarasem, ok. 40 m. Pokoje jednoosobowe są dwuosobowymi do indywidualnego użytkowania. Także dla osób niepalących. Suity – informacje na życzenie.

Wyżywienie i wypoczynek

Restauracja (bufet i a la carte) z szerokim wyborem znakomitej kuchni oraz pokojem socjalnym/barem w głównym budynku. Cztery restauracje w „wiosce” zachęcają różnymi specjałami. W przypadku obiadokolacji wieczorami bufet. Również dania wegetariańskie i o zmniejszonej ilości tłuszczu – informacje na życzenie. Bary/ kawiarenki.

Wellness, SPA i zdrowie

Oaza wellness „Zara Spa" (ok. 6000 m2) w stylu starorzymskim, wszystko związane z wellness, urodą i relaksem: basen z dyszami masującymi, jacuzzi, basen zewnętrzny SPA-Infinity-Pool. Basen z morską wodą, basen do terapii Kneippa, termarium (hammam), oddzielnie dla pań i panów, caldarium, lakonium, deszcz tropikalny, strefy refleksyjne zewnętrzne i zewnętrzne.

24 gabinety zabiegowe, VIP Royal Suite. Zróżnicowane zabiegi, częściowo z produktami z Morza Martwego lub Thalgo.

Wstęp do SPA od 18. roku życia, cena ok. 35 USD (ok. 110 zł) za dzień (bezpłatnie w przypadku rezerwacji zabiegów od 100 JD / dzień / osoba).

ZARA Medical Center

Otwarte codziennie, ok. 200 m2, 7 pokojów zabiegowych i do konsultacji. Centrum medyczne hotelu Mövenpick Resort. Dla Gości z problemami skórnymi - solarium naturalne (bez odzieży, oddzielnie dla kobiet i mężczyzn). Brak zabiegów siarkowych.

Czas wolny

Fitness Studio z nowoczesnymi sprzętem cardio oraz treningowym, a także kursy. Wi-Fi, komputer z internetem (lobby) sale konferencyjne, plac zabaw dla dzieci, klub dla dzieci. Kantor, wypożyczalnia samochodów (wymagane międzynarodowe prawo jazdy), parking strzeżony. 2 korty tenisowe.

pok.2-os.

Ok. 29 m2, w budynku głównym, z widokiem na góry. Podwójne łóżko (180 cm) lub 2 łóżka pojedyncze (120 cm każde), łazienka/WC, tv sat., telefon, Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy/herbaty, suszarka do włosów, klimatyzacja, sejf i w większości pokojów balkon.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 350D0

pok.1-os.=2-os.

Ok. 29 m2, w budynku głównym, z widokiem na góry. Podwójne łóżko (180 cm) lub 2 łóżka pojedyncze (ok. 120 cm każde), łazienka z wanną, tv sat., telefon, Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy/herbaty, suszarka do włosów, klimatyzacja, sejf i w większości pokojów balkon z widokiem na góry.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 350E0

pok.2-os./Premium

Ok. 38 m2, z prywatnym basenem i jacuzzi (woda słodka, nieogrzewany) dla 24 jednostek (nie dla dzieci). Duży balkon lub taras z meblami orientalnymi. Podwójne łóżko (180 cm) lub 2 łóżka pojedyczne (każde 120 cm), łazienka z wanną i oddzielnym prysznicem, WC, tv sat. LCD, telefon, Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, suszarka do włosów, klimatyzacja, sejf.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 350D1

pok.2-os./Deluxe

Ok. 30 m2, położone w "wiosce", z balkonem lub tarasem i meblami orientalnymi. Podwójne łóżko (180 cm) lub 2 łóżka pojedyczne (każde 120 cm), łazienka z wanną i oddzielnym prysznicem, WC, tv sat. LCD, telefon, Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, suszarka do włosów, klimatyzacja, sejf.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 350D2

pok.1-os.=2-os./Deluxe

Ok. 30 m2, położone w "wiosce", z balkonem lub tarasem i meblami orientalnymi. Podwójne łóżko (180 cm) lub 2 łóżka pojedyczne (każde 120 cm) oraz wygodna sofa rozkładana. Łazienka/prysznic/WC, tv sat. LCD, telefon, Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, suszarka do włosów, klimatyzacja, sejf.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 350E2

pok.2-os./Superior

Ok. 29 m2, w budynku głównym z widokiem na morze lub w "wiosce" z widokiem na dolinę. Podwójne łóżko (180 cm) lub 2 łóżka pojedyncze, łazienka/WC, tv sat., telefon, Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy/herbaty, suszarka do włosów, klimatyzacja, sejf, balkon lub taras.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 350D3

pok.1-os.=2-os./Superior

Ok. 29 m2, w budynku głównym z widokiem na morze lub w "wiosce" z widokiem na dolinę. Podwójne łóżko (180 cm) lub 2 łóżka pojedyncze, łazienka z wanną, tv sat., telefon, Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy/herbaty, suszarka do włosów, klimatyzacja, sejf, balkon lub taras.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 350E3

pok.2-os./Premium z w.n. m.

Ok. 40 m2, w pobliżu plaży, z widokiem na morze lub basen, duży taras (od 18 m2). Podwójne łóżko (180 cm) lub 2 łóżka pojedyncze, łazienka z wanną oraz oddzielnym prysznicem, WC, tv sat. LCD, telefon, Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy/herbaty, suszarka do włosów, klimatyzacja, sejf.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 350D5

pok.1-os.=2-os. w cenie pokoju 2-os.

Ok. 29 m2, w budynku głównym, z widokiem na góry. Podwójne łóżko (180 cm) lub 2 łóżka pojedyncze (ok. 120 cm każde), łazienka z wanną, tv sat., telefon, Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy/herbaty, suszarka do włosów, klimatyzacja, sejf i w większości pokojów balkon z widokiem na góry.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 350E6

Przyjazd

PRZYJAZD Samolotem: Amman (AMM), TRANSFER (ok. 65 km.) 71 euro (poróżujący indywidualnie +71 euro, w dwie strony)

Najbliższe lotniska
Queen Alia International Airport (AMM) : (ok. 78 km / 86 minut)

Informacje dodatkowe


Zniżki dla dzieci: na zapytanie. Psy: brak możliwości. Zalecana znajomość języka angielskiego.


Dobrze wiedzieć

Certyfikat "Green Globe" - w 2011 r. hotele i resorty w Mövernpick w Jordanii otrzymały jako pierwsze w kraju to prestiżowe międzynarodowe wyróżnienie za zrównoważony rozwój.

Opinie klientów

Doskonały 4,5 / 5,0
100% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
41 Ocen od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Andrea C.

  „Pobyt z kuracją klimatyczną” Ocena naszego klienta

  Bardzo relaksująca, miła atmosfera pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   wszystko super
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Bardzo pomocny, przyjazny i uprzejmy personel
  • Wyżywienie
   Każdego dnia byliśmy zadowoleni
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Bardzo kompetentna opieka

  pokaż mniej

  • kwiecień 2017
  • 12 - 16 dni
  • jako para
  • od 40 do 49 lat
 • Edith M. B.

  „świetne - wyjątkowe” Ocena naszego klienta

  Jak udały się wakacje? - super ze względu na świetny, suchy klimat. Czy czuje się rześko? - dobrze odpoczęłam pomimo upału. Co mi się podobało? - najlepsze jedzenie!! Ogólna atmosfera? - Super kompleks w lokalnym stylu, super ogról z ekstremalnie dobrym gustem jeśli chodzi o umeblowanie wszystkich pokoi. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Lobby i recepcja - świetnie. Stan i czystość: - ekstremalne. Pokoje: - pięknie. Lokalizacja: - fantastyczny widok.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Uczynność i zaangażowanie: - bardzo uprzejmy. Ogólne postępowanie: - uprzejmy, powściągliwy. Uprzejmość personelu: - bardzo kulturalna obsługa.
  • Wyżywienie
   - Wiele specjalności - Różne - Hojne - Dobra - Czasami zbyt chłodzone - Często brak gorącego dania głównego
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Atmosfera i czystość: - dobre Basen, Sauna & Health Center: - bardzo dobre
  • Zabiegi i programy
   Lepiej 3 tygodnie

  pokaż mniej

  • kwiecień 2014
  • 12 - 16 dni
  • od 60 do 69 lat
 • Sandy M.
  z Wielka Brytania

  „Wygodne i relaksujące” przetłumaczone przez Google

  Wygodny i relaksujący hotel w atrakcyjnej okolicy. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Ogólnie hotel jest bardzo wygodny, tereny są rozległe i dobrze utrzymane na brzegu Morza Martwego. To jest z dala od jakichkolwiek osiedli, z jedynymi sąsiadami będącymi 4 podobnymi hotelami, więc jeśli chcesz doświadczyć prawdziwego Jordana musisz podróżować, prawdopodobnie taksówką, na przykład podróż powrotna do Ammanu trwa około godziny i będzie kosztować minimum około 75 funtów zwrotu za pomocą standardowych taksówek, więcej, jeśli korzystasz z samochodów hotelowych.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Na ogół obsługa była dobra i przyjazna, tylko zaniedbana czasem brakiem dbałości o szczegóły, dlaczego musiałam prosić o łyżeczkę do mojej filiżanki do kawy KAŻDEGO poranka, czy dzbanek mleka, ale to są naprawdę małe punkty.
  • Wyżywienie
   Śniadania są świetne, dużo owoców, a poza tym dobry wybór, aby zaspokoić wszystkie gusta i świeżo upieczony chleb. Na kolacji duży wybór sałatek na początek były doskonałe, a puddingi były urozmaicone i wyglądały apetycznie. Dania główne nie zawsze były tak apetyczne, mimo że był dość szeroki wybór.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Basen był atrakcyjny, solarium było odpowiednie.
  • Zabiegi i programy
   Nie używał

  pokaż mniej

  • grudzień 2018
  • 17 - 23 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 70 do 79 lat
 • Hans-Uve K.
  z Niemcy

  „udane klimatyczne uzdrowienie nad Morzem Martwym” przetłumaczone przez Google

  relaksujące wakacje dla zachowania zdrowia i poprawy kondycji pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   piękny, przestronny hotel niestety "hotel tranzytowy" Longstayers są w mniejszości tam, większość gości na 1 do 2 nocy
  • Usługi i obsługa w hotelu
   bardzo przyjazny i zorientowany na obsługę pracowników
  • Wyżywienie
   doskonała kuchnia i świetne bufety co najmniej dwa razy w tygodniu są tak zwanymi wieczorami krajowymi i tematycznymi z niewielkimi nakładami rozrywkowymi
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Niestety, baseny (z wyjątkiem jednego) w okresie jesienno-zimowym nie są hartowane. Temperatura wody wynosi max. 18/129 stopni w basenach - morze jest o wiele cieplejsze
  • Zabiegi i programy
   nie można ocenić, ponieważ nie zostały podjęte żadne wnioski

  pokaż mniej

  • grudzień 2018
  • 17 - 23 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 60 do 69 lat
 • Philip K.
  z Holandia

  „Fajny ośrodek, dobre jedzenie, ale drogie, uważaj na muchy” przetłumaczone przez Google

  Poszedłem na leczenie łuszczycy (które głównie wymaga opalania się). Ośrodek był ładny, z wieloma basenami, dostępem do Morza Martwego, wieloma restauracjami i dobrą obsługą. Atmosfera jest spokojna. Jednak pojechałem w październiku / listopadzie i było dużo much. Wyobraźcie sobie, że w tym samym czasie mają na ciele dziesiątki much, tak było niekiedy. Oczywiście sprawiło to, że opalanie było nieprzyjemne. Polecam wyjscie poza sezonem lotniczym, co rozumiem zdarza sie w czasie, gdy jordoni farmerzy stosuja nawozenie naturalne na swoich polach. Sytuacja w locie nie jest winą hotelu, ponieważ cierpi na tym cały region. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Ogólnie rzecz biorąc podobał mi się hotel. Ogród / tereny / baseny na zewnątrz są piękne i dobrze utrzymane. Pokój był w porządku, z dobrym łóżkiem. Zatrzymałem się również na kilka nocy w Dead Sea Spa & Hotel, a wszystko w Mövenpick jest wyższej jakości: jedzenie, baseny, ręczniki i kosmetyki, ogrody / hotelowe tereny. Być może tylko internet w Mövenpick był gorszy. Internet jest powolny i niewiarygodny, więc bardzo polecam, abyś otrzymał kartę SIM w sklepie Zain na lotnisku, jeśli potrzebujesz szybkiego / niezawodnego internetu podczas Twojego pobytu.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Bardzo życzliwi ludzie w klinice i troskliwy personel.
  • Wyżywienie
   Podobało mi się jedzenie, zarówno śniadania i kolacje w formie bufetu, a także grill i włoskie restauracje (restauracja z azjatyckim jedzeniem była zamknięta). Minusem było to, że było drogie. Polecam również odwiedzenie pobliskiego centrum handlowego (10 minut piechotą) z wieloma restauracjami.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Istnieje wiele różnych basenów, które wyglądają świetnie i mają spokojną atmosferę. Spa też było fajne, chociaż chodziłem tylko do basenu spa i nie dostałem żadnego leczenia.
  • Zabiegi i programy
   Poszedłem na leczenie łuszczycy w klinice przez nieco ponad 3 tygodnie. Personel był przyjazny i pomocny. W strefie solarium znajdują się prysznice z żelem / szamponem, wentylatory, chłodzona woda pitna i lodówka do przechowywania wody i kremów. Mężczyźni i kobiety mają oddzielne solaria, a opalanie się nago to norma. Goście otrzymują bezpłatny krem ​​z aloesu i krem ​​z kwasem salicylowym. Leczenie łuszczycy działa przede wszystkim na skutek ekspozycji na słońce, które na małej wysokości regionu Morza Martwego jest bardziej terapeutyczne niż ekspozycja słoneczna w innym miejscu. Stopniowo pracowałem do 3-4 godzin ekspozycji na słońce dziennie, podzielonych na poranne i popołudniowe. Spędziłem też trochę czasu w Morzu Martwym codziennie, co może mieć działanie terapeutyczne, ale znowu, to przede wszystkim ekspozycja na słońce pomaga skórze. Miałem łagodną łuszczycę z łuszczycami i teraz jestem 99% oczyszczona. Czytałem o badaniach naukowych nad łuszczycą w Morzu Martwym, a jeśli u pacjenta występuje ciężka łuszczyca, zalecany byłby pobyt trwający 4 tygodnie, z 3 godzinami ekspozycji na słońce dziennie (stopniowo się do niej zwiększało). 2 tygodnie również zdecydowanie pomaga, ale nie jest tak skuteczne w oczyszczaniu skóry jak dłuższy pobyt.

  pokaż mniej

  • październik 2018
  • dłużej niż 23 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 30 do 39 lat

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Morze Martwe

Źródło naturalnych sił leczniczych

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij