Nuestra filosofía

Nasza filozofia

Spełnianie oczekiwań naszych Klientów nam nie wystarcza, chcemy je przewyższać!

Misja

"SpaDreams: Kuracje i SPA na całym świecie - cel podróży: zdrowie i dobre samopoczucie!"

Organizator wycieczek SpaDreams (w Niemczech znany jako Fit Reisen) od ponad 35 lat specjalizuje się w podróżach związanych ze zdrowiem. Ciągle poszerzamy ofertę i organizujemy najwyższej jakości niezwykłe podróże, których celem jest lepsze zdrowie i dobre samopoczucie. Podchodzimy do każdego indywidualnie, profesjonalnie i serdecznie.

Naszym celem jest umożliwienie Klientowi wyjazdu na wymarzoną wycieczkę. Zadowolenie Klienta jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego zawsze stawiamy na jak najbardziej profesjonalną obsługę. Wszyscy pracownicy wyznają tę zasadę i przyczyniają się do wprowadzenia jej w życie.

Wartości i współpraca

"Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę i staramy się traktować innych najlepiej, jak to możliwe."

Traktujemy innych po przyjacielsku i z szacunkiem. Jesteśmy autentyczni i pozytywnie nastawieni do życia. Zachwycanie innych sprawia nam przyjemność.

W środowisku pracy jesteśmy zmotywowani, kompetentni i ambitni. Liczą się dla nas wyniki naszej pracy. Często bierzemy udział w dyskusjach, wychodzimy z inicjatywą i otwarcie wyrażamy nasze opinie.

Jesteśmy grupą i pracujemy w grupie nad urzeczywistnieniem filozofii naszej firmy. Współpracujemy ze sobą między działami, a także filiami. Wspieramy się nawzajem i bierzemy pod uwagę swoje uwagi i pomysły. Każdy wykorzystuje swoje mocne strony, a zadania w pracy przydzielane są w sprawiedliwy sposób.

Naszą pracę definiuje zaufanie, szacunek, tolerancja i uwaga. Otwarcie radzimy sobie z konfliktami, słuchamy się nawzajem, pozostawiamy przestrzeń dla odmiennych zdań. Staramy się, by konflikty nie zaostrzały się i unikamy ranienia uczuć innych. Otwarcie oceniamy swoje starania oraz chcemy stale się doskonalić.

W stresujących sytuacjach zachowujemy profesjonalizm.

Jakość

"Najwyższa jakość jest naszą pasją i naszym wymogiem."

Pracujemy sumiennie i pragniemy dojść do perfekcji. Zawsze wychodzimy naprzeciw Klientom. Znamy ich oczekiwania i zawsze staramy się je spełniać. Podczas planowania podróży naszych Klientów nie zapominamy o żadnym szczególe. Chcemy wiedzieć, co wykonujemy dobrze, a co może wymagać ulepszenia, dlatego zawsze prosimy o informacje zwrotne od naszych Klientów.

Obsługa Klienta

"Z sercem i profesjonalizmem spełniamy najskrytsze marzenia podróżnicze."

Nasz Dział Obsługi Klienta jest osobostym doradcą, a czasem nawet "lekarzem" i "psychologiem” każdego Klienta. Dokładnie pytamy, pilnie słuchamy, rozumiemy życzenia Klienta, a następnie wspólnie z nim, profesjonalnie i z pasją, przygotowujemy dla niego najlepszą ofertę. Chętnie organizujemy indywidualne podróże dla naszych Klientów, jesteśmy pomocną dłonią podczas podróży, a także z niecierpliwością czekamy na wrażenia i informacje zwrotne po powrocie. Jesteśmy zawsze otwarci, serdeczni i autentyczni. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Hotele Partnerskie

"Współpraca z liderem na rynku podróży zdrowotnych sprawia przyjemność i przynosi wiele korzyści."

SpaDreams wyróżnia się wśród biur podróży, dzięki indywidualnej i partnerskiej współpracy z hotelami oraz największemu zasięgowi w sektorze SPA i zdrowia. Dział zarządzania produktami wybiera tylko najlepsze hotele z dobrą obsługą i zorientowaniem na usługi zdrowotne, które prezentowane są w autentyczny sposób i skutecznie promowane na rynku, zarówno bezpośrednio poprzez SpaDreams, jak i dzięki ponad 10 000 partnerom. Każdy Hotel Partnerski jest dla nas wyjątkowy i dla każdego staramy się zdefiniować docelową grupę Klientów.

Uważamy się za doradców naszych Hoteli Partnerskich, ponieważ jako specjalistyczne biuro podróży dobrze wiemy, czego życzą sobie i oczekują Klienci, a także jakie zabiegi, trendy i innowacje w turystyce zdrowotnej są najistotniejsze.

Produkt

"Nasze oferty są tak zróżnicowane, jak nasi Klienci - wszystko jest możliwe!"

Jako specjalistyczny operator wycieczek znamy trendy, oddzielamy je od zwykłej mody, która nie daje efektów, a także pomagamy z natłoku nieskutecznych ofert wybrać te, które działają dobrze dla zdrowia i dobrego samopoczucia. W ten sposób tworzymy ekskluzywne i indywidualne oferty, które są szyte na miarę dla naszych Klientów i odpowiadają ich potrzebom. Niemożliwe staje się dzięki nam możliwe. Dzięki Gwarancji Najlepszej Ceny nasze oferty są zawsze najbardziej atrakcyjne.

Biura podróży

"Wyjątkowy profesjonalizm i indywidualne poradnictwo wyróżniają SpaDreams jako partnera biur podróży."

Poszukując ofert wycieczek związanych ze zdrowiem, Klienci zwracają się najpierw do SpaDreams, gdyż oferujemy najszybsze i najbardziej elastyczne podejście do wszystkich wymagań, jesteśmy łatwo osiągalni, gwarantujemy rzetelność i dysponujemy największą wiedzą fachową w dziedzinie podróży zdrowotnych. Nasze oferty można łatwo i szybko zarezerwować poprzez liczne systemy rezerwacyjne.

Marketing

"Nasza reklama polega na przejrzystym pozycjonowaniu, zgodnej z rzeczywistością prezentacji hoteli oraz poleceniach Klientów."

Naszym Klientom dajemy radość oczekiwania, budzimy ich tęsknoty i nadajemy smak ich wymarzonym podróżom. Realizujemy wszystkie nasze obietnice. Stawiamy czoła naszym celom i mierzymy się z ideałami naszego przedsiębiorstwa. Dzięki przejrzystemu pozycjonowaniu jako biuro podróży zdrowotnych na całym świecie wyprzedzamy naszą konkurencję. Najlepszą i najważniejszą reklamą są nasi zadowoleni Klienci. To cel, który przyświeca wszystkim naszym pracownikom.

Opłacalność

"Tylko "zdrowy" operator wycieczek SpaDreams może pośredniczyć w organizowaniu podróży zdrowotnych."

Każdy pracownik SpaDreams jest przedsiębiorcą, efektywnie wykorzystuje swój czas i inwestuje go proporcjonalnie do korzyści, identyfikuje i rozróżnia drobne i ważne zadania, i wie, jak ustalić priorytety działań. 

Każdy pracownik wie, dlaczego wykonuje jakąś czynność i jakie znaczenie dla powodzenia firmy ma jego praca. Dzięki temu osiągamy takie wartości, jak szacunek i odpowiedzialność. Każdy pracownik ponosi odpowiedzialność za całe przedsiębiorstwo poprzez własne zadania.

Przy każdym nowym wyzwaniu myślimy od razu o możliwych rozwiązaniach i mówimy o tym otwarcie i bez pośredników naszym przełożonym.

Jesteśmy rentowną firmą. Co roku uzyskujemy ponadprzeciętne wyniki i dążymy do corocznego wzrostu obrotu o 30%. Dlatego musimy być w każdym wymiarze lepsi niż nasi konkurenci – szybsi, korzystniejsi, bardziej unikatowi, przyjaźni, wszechstronni, profesjonalni. Duże znaczenie ma również urzeczywistnianie niecodziennych marzeń. Każdy pracownik dokłada coś od siebie, by osiągnąć ten cel.

Środowisko

"Całkowity relaks i dobre samopoczucie muszą iść w parze z przyjaznym stosunkiem do środowiska."

Jesteśmy zwolennikami ekologicznego prądu w biurze i przeciwnikami marnotrawstwa pod każdą postacią. Staramy się wykorzystywać miejski transport publiczny, najchętniej podróżujemy koleją. Naszym Klientom proponujemy transport powodujący jak najmniejszą emisję dwutlenku węgla i zachęcamy ich zawsze do wykorzystywania jak najbardziej przyjaznych środowisku opcji transportu. Nasze Hotele Partnerskie stale zachęcamy do promowania turystyki ekologicznej.

Wizja

"Początkowo pionierzy, później specjaliści, obecnie liderzy na rynku."

Organizator wycieczek SpaDreams (w Niemczech znany jako Fit Reisen) jest pionierem na rynku podróży zdrowotnych. Zdobyliśmy pozycję na rynku jako specjaliści oraz jako liderzy wysokiej jakości podróży zdrowotnych dla osób w każdym wieku. Umacniamy dalej tę pozycję i ciągle zaskakujemy rynek innowacyjnymi propozycjami w turystyce zdrowotnej. Niezależnie, czy chodzi o grupę docelową Klientów, biuro podróży, czy hotel – specjalistą w dziedzinie podróży zdrowotnych jest SpaDreams.

Szukasz idealnego dla siebie wypoczyku? Znajdziesz go tutaj!