Nepal

Nepal

Odnajdź wewnętrzną siłę

Zanurz się w podniebnym królestwie

Nepal to małe państwo znajdujące się między Indiami a Chinami. W północnej części panuje klimat górski, w południowej zwrotnikowy monsunowy. Kraj ten jest nieustannie odwiedzany przez rzesze alpinistów pragnących zmierzyć się z najwyższymi szczytami świata.

Mimo stosunkowo małej powierzchni, wyjazd do Nepalu z pewnością obfitować będzie w wiele atrakcji. Znajdziemy tutaj piękne buddyjskie świątynie, czarujące zabytki, przepiękną naturę, potężne góry, wliczając w to Himalaje oraz tzw. Koronę Świata wraz z najwyższym szczytem globu - Mount Everestem, nazywanym tutaj Sagarmatha. Żaden inny zakątek na Ziemi nie może się poszczycić takimi trasami trekkingowymi, jak te nepalskie. 

Będąc w Nepalu nie można nie pojechać do któregoś z licznych parków krajobrazowych, aby nasycić wzrok widokiem dzikiej i rzadko spotykanej fauny i flory. Jest to wyjątkowo zaskakujące właśnie tam, gdzie na niezbyt rozległym terenie można się znaleźć w różnych strefach klimatycznych. 

Udając się do Nepalu ze SpaDreams możesz nie tylko nacieszyć się pięknem przyrody, lecz także nauczyć się praktykowania jogi pod okiem wykwalifikowanych instruktorów oraz poddać się klasycznej kuracji ajurwedyjskiej. Zrzuć zbędne kilogramy, zredukuj poziom stresu, popraw kondycję fizyczną, wygląd skóry i samopoczucie i powróć do codziennych obowiązków z nowa energią. Kuracja ajurwedyjska jest doskonałym rozwiazaniem zarówno jako kuracja profilaktyczna, jak i lecznicza. 

Bez wahania zerezerwuj więc pobyt ze SpaDreams w tym niezwykłym kraju i odrkyj w sobie nowe pokłady energii!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli w Nepalu