Pomorze

Pomorze

Zdrowotny pobyt w zgodzie z naturą

Odchudzanie i oczyszczanie w przyjemnej atmosferze

Pomorze – kraina położona na terenie Polski i Niemiec, u ujścia Odry i Wisły do Morza Baltyckiego.

Dominuje tu krajobraz morenowy, a zatem wystepują liczne naturalne jeziora. Pomorze obejmuje  Rugię, Pobrzeże Szczecińskie, Pobrzeże Koszalińskie, Pobrzeże Gdańskie, Pojezierze Pomorskie, ziemię chełmiśką i Kaszuby. 

To właśnie na Kaszubach, przez niektórych nazywanych najbardziej urokliwym zakątkiem Polski, położony jest jeden z naszych ośrodków: Hotel Czapielski Młyn. Oczyszczające ciało zabiegi, zdrowe i pełne witamin diety, krystalicznie czyste powietrze -  to wszystko czeka na gości tego wyjątkowego ośrodka. 

Jeśli znudziła Ci się ciągła dieta i walka z nadprogramowymi kilogramami koniecznie musisz udać się na odchudzający wypoczynek do Czapielskiego Młyna. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących zdrowie, które chcą oczyścić organizm i zmienić nawyki żywieniowe. 

Na gości czeka wykwalifikowany zespół, który zadba o Wasze dobre samopoczucie. 

Rezerwując pobyt ze SpaDreams macie możliwość dokonania wyboru spośród trzech programów odchudzających: Kurację odchudzającą z dietą 800 kcal, Kurację odmładzająca z dietą 1200 kcal oraz program z dietą owocowo-warzywną. Każdy z nich oferuje konsultację lekarską, pełne wyżywienie dietetyczne, codzienną aktywność fizyczną, jak aerobik, strechting, nordic walking oraz oczywiście korzystanie ze strefy SPA: basenu z hydromasażem, groty solnej i sauny fińskiej. 

Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym i poczuć się lepiej we własnej skórze? Zarezerwuj swój pobyt już dziś!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli na Pomorzu