spa-hotele-kolobrzeg

SPA w Kołobrzegu

Odpręż się w jednej w najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce

Zobacz najlepsze oferty wczasów SPA w Kołobrzegu

Skorzystaj z naturalnego bogactwa Kołobrzegu

Kołobrzeg - jedna z ulubionych miejscowości turystycznych Polaków - to doskonałe miejsce na wczasy ze SPA. Nic w tym dziwnego – miasto i jego okolice mają bowiem dużo do zaoferowania tym, którzy szukają doskonałego miejsca na odpoczynek i przyjaznego zdrowiu. W Kołobrzegu możesz się zrelaksować, zadbać o siebie, rozkoszując się jednocześnie morskim klimatem, odprężyć słuchając szumu fal, lub po prostu się opalając leniuchując na plaży w słoneczne dni.

Okolice obfitują w liczne bogactwa mineralne, które znalazły zastosowanie w kołobrzeskich SPA. Jednym z najczęściej stosowanych jest borowina, czyli rodzaj torfu, znana głównie ze swoich właściwości leczniczych. Ma ona jednak również szerokie zastosowanie w kosmetologii: w postaci okładów, kąpieli i maseczek.

Borowina działa na skórę nawilżająco i ujędrniająco, zwiększają jej ukrwienie i przyśpieszają regenerację naskórka. Maseczki z niej są wykorzystywane do oczyszczania skóry, podczas kuracji anti-aging oraz do zabiegów antycellulitowych.

Kołobrzeskie SPA oferują również inne, bardziej tradycyjne zabiegi kosmetyczne, np. peelingi ciała, hydromasaże czy kąpiele aromaterapeutyczne. Wiele z nich wykorzystuje klimat morski (np. aerobic na plaży) lub inne bogactwa naturalne okolic – bursztyn.

Hotele ze strefy SPA Kołobrzeg to doskonały wybór dla wielbicieli morskich klimatów – oraz dla tych, którzy po prostu chcą się odprężyć. Najpopularniejszymi z hoteli dostępnych na naszej stronie są Hotel Marine i Ultra Marine. Wiele z nich jest położonych w bezpośredniej bliskości do plaży, co jest dodatkowym atutem  dla tych, którzy relaksują się wsłuchując się w szum morskich fal.

Zachęcamy za zapoznania się z naszymi kołobrzeskimi ofertami.

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl