Spa nad Morzem Bałtyckim

SPA nad Morzem Bałtyckim

Skorzystaj z leczniczych właściwości klimatu morskiego

Szukasz idealnego SPA nad Morzem Bałtyckim? Sprawdź nasze rekomendacje!

Relaks i beauty nad Morzem Bałtyckim

Pobyt w hotelu SPA nad Morzem Bałtyckim to świetny pomysł dla tych, którzy nie chcą daleko wyjeżdżać, a jednocześnie wypocząć, zadbać o swoje ciało i skorzystać z leczniczych właściowości klimatu morskiego. Ośrodki nad Morzem Bałyckim w Polsce i w Niemczech oferują wysoki komfort i profesjonalną obsługę, a iddyliczne krajobrazy spokojnie falującego morza gwarantują głębokie odprężenie.

W naszej ofercie znajdziesz hotele SPA w jednej z najbardziej popularnych miejscowości turystycznych w Polsce - Kołobrzegu. Miasto to jest nie tylko doskonałym miejscem na wypoczynek, ale również pobyt tam, świetnie wpływa na zdrowie, głównie dzięki leczniczemu aerozolowi morskiemu, wilgotnemu powietrzu o obniżonej zawartości alergenów, a także wydobywanej w okolicy borowinie. To lecznicze błoto wykorzystywane jest zarówno do leczenia chorób reumatycznych, jak i do zabiegów pielęgnacyjnych na skórę.

Osoby cierpiące na reumatyzm mogą tutaj poddać się kompleksowym kuracjom, do których wykorzystywane są między innymi wyżej wspomniane lecznicze właściwości borowiny (wcześniej oczyszczanej do zabiegów) oraz inne zabiegi, takie jak: galwanizacja, krioterapia i fizjoterapia. 

Ale Kołobrzeg to nie jedyna miejscowość, w której można znaleźć nasze nadbałtyckie SPA. W naszej ofercie znajdziesz również hotele SPA w Ustroniu Morskim, Dźwirzynie, Darłówku i Sopocie.

A jakich zabiegów można spodziewać się w ramach wczasów SPA nad Bałtykiem? Najróżniejszych: poczynając od tradycyjnych masaży, zabiegów oczyszczających skórę ciała i twarzy, przez bardziej specjalistyczne kuracje lecznicze i medical wellness, zabiegi z wykorzystaniem bursztynu, a także kuracje odchudzające.

SPA nad Morzem Bałtyckim, to doskonały pomysł na relaksujący urlop bez konieczności dalekich podróży.

Zarezerwuj pobyt już dziś!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Zarezerwuj pobyt nad Morzem Bałtyckim w najlepszej cenie