St. Lucia

St. Lucia

Wsłuchaj się w odgłosy raju

Absolutny relaks

Saint Lucia to mała wysepka w sam raz na spokojny odpoczynek i relaks pod plamami. Może i wyspa ma mniej atrakcji niż pozostałe lądy tego regionu, ale na Karaibach tak naprawdę to nie jest ważne. Bo tu liczy się przede wszystkim biały piasek, lazurowe morze i mocne słońce, których na Saint Lucia jest pod dostatkiem. Wyspę otulają rafy koralowe, co czyni to miejsce wyjątkowo atrakcyjnym dla wielbicieli nurkowania i snurkowania.

Wyspa Św. Łucji w archipelagu małych Antyli to państwo w regionie Morza Karaibskiego w Ameryce Środkowej ze stolicą w mieście Castries. 

Na Saint Lucia panuje klimat wilgotny o wysokich temperaturach, co powoduje, że wyspę od czasu do czasu nawiedzają cyklony. Z uwagi na wulkaniczne pochodzenie w dalszym ciągu występują tu gorące mineralne źródła. Największą atrakcją wyspy jest natomiast wulkan Qualibou na Mount Soufriere. Jest to prawdopodobnie jedyny wulkan na świecie, do którego wnętrza można wjechać samochodem.

Urlop ze SpaDreams na St. Lucia to spełnienie wszystkich wakacyjnych marzeń. Hotel The Body Holiday oferuje kombinację ruchu, treningu motywacyjnego, zdrowego jedzenia i luksusowych zabiegów SPA. Całodniowe kursy fitness, takie jak: pilates, joga, spinning, thai chi i aerobik, sprawią, że na nowo odnajdziesz utraconą energię, a zabiegi SPA pozwolą na pełen relaks i odnowę biologiczną. Do dyspozycji gości jest również zespół najlepszych specjalistów i trenerów fitness, którzy zadbają o Twoje dobre samopoczucie.

Zarezerwuj zatem swój wymarzony urlop i rozkoszuj się słońcem!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli na St. Lucia