Tajlandia

Tajlandia

Egzotyczna perła azjatyckiej turystyki

Najlepsze tematy pobytów w Tajlandii

Najlepsze miejsca w Tajlandii

Wyprawa do raju

Królestwo Tajlandii położone jest w południowo-wschodniej Azji. Ten niezwykle malowniczy kraj oblewają wody Zatoki Syjamskiej, Morza Południowochińskiego i Morza Andamańskiego. 

W ostatnich latach Tajlandia stała się egzotyczną perłą azjatyckiej turystyki.

Znajdziemy tu tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogatą faunę i florę, pyszną kuchnię oraz sympatycznych i uśmiechniętych Tajów. 

To buddyjskie "imperium" zaskakuje wiernością swej kulturze i tradycji. Gorąca atmosfera, tropikalne krajobrazy, fascynująca tradycja i zapierające dech w piersiach scenerie ściągają tu turystów z całego świata. 

Odwiedź wyspy Phuket i Koh Samoi, gdzie na plażach króluje biały, miękki piasek i krystalicznie czysta woda. Brzegi wypełnione są bujną zielenią, a wnętrze wyspy Koh Samoi górzystym terenem. Krajobraz tajskiej dżungli schodzącej do morza jest niezwykle pięknym i osobliwym widokiem, charakterystycznym dla tej części świata.

Pobyt w Tajlandii ze SpaDreams to patent na wprost wymarzony urlop. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pobyty z jogą, jak i relaksacyjne wakacje z zabiegami SPA i Beauty oraz rewitalizujące programy przeciwstresowe, odmładzające i odchudzające.

To jedyna w swoim rodzaju okazja do przeżycia niezwykłej przygody i szansa na głęboki relaks, podróż w głąb siebie w scenerii, która sama w sobie działa terapeutycznie i kojąco. Podczas takich wczasów osiągniesz wewnętrzny spokój i zadbasz o swoje ciało. 

Sprawdź już teraz oferty SpaDreams i zarezerwuj swój wymarzony pobyt w tym magicznym miejscu!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli w Tajlandii