Morze Śródziemne

Morze Śródziemne

Ciepły klimat, piekne plaże i relaks w luksusowych hotelach SPA

Najlepsze oferty wczasów nad Morzem Śródziemnym

Słońce, plaża i zabiegi SPA

Basen Morza Śródziemnego to najpopularniejszy cel turystyczny w Europie. Słoneczny, ciepły klimat przez prawie cały rok, piękne plaże, moc zabytków, bogata, zróżnicowana kultura - to wszystko zawsze przyciągało rzesze turystów.

SpaDreams oferuje jednak więcej. U nas możesz połączyć wszystkie wyżej wymienione atrakcje z relaksującymi zabiegami spa i kuracjami zdrowotnymi. Wszystkie nasze śródziemnomorskie hotele są bowiem ośrodkami wellness lub uzdrowiskowymi, oferującymi różnorodne programy ukierunkowane na zdrowie.

Lubisz wygrzewać się w słońcu, ale masz też ochotę na aktywny wypoczynek, np. wczasy z jogą? Doskonałym pomysłem może być program joga i wellness, dostępny na przykład w naszych hotelach na Cyprze i Teneryfie.

A może szukasz zmagasz się z dolegliwościami reumatycznymi, lecz nie chcesz rezygnować z tradycyjnego urlopu w ciepłych klimatach? Polecamy nasze hotele uzdrowiskowe w Chrowacji i Hiszpanii.

Dużą popularnością cieszy się również talasoterapia nad Morzem Śródziemnym, czyli terapia wykorzująca lecznicze właściwości morza. Okłady z alg, masaże i peelingi z solą morską, kąpiele air jet czy fango nie tylko doskonale działają na problemy skórne i remautyczne, ale mają również wspaniały efekt odprężający.

Oddaj się przyjemności i skorzystaj z jednej z naszych propozycji - starannie wyselekcjonowane miejsca, obfitujące w atrakcje hotele i zabiegi, które dodadzą Ci witalnych sił.

Zarezerwuj już teraz swój relaksujący wypoczynek nad Morzem Śródziemnym!