kuracje-polska

Uzdrowiska w Polsce

Relaks i nowoczesne zabiegi w polskich uzdrowiskach

Najlepsze ośrdodki uzdrowiskowe w Polsce

Leczenie naturalne

Odprężający wypoczynek i nowoczesne zabiegi - tak w skrócie można opisać przebieg wczasów zdrowotnych w naszych uzdrowiskach w Polsce. 

Nasze hotele uzdrowiskowe w Polsce wyposażone są w nowoczesny sprzęt do zabiegów i profesjonalną bazą medyczną, której uzupełnieniem jest strefa spa. Dzięki temu, po dniu wypełnionym zabiegami, można się zrelaksować w saunie lub skorzystać z usług masażysty.

Polskie uzdrowiska często wykorzystują naturalne środki lecznicze, dostępne w okolicy. Przykładowo, w naszych sanatoriach w Kołobrzegu można się spodziewać zabiegów z użyciem borowiny (okładów, kąpieli), doskonałych w przypadku dolegliwości reuamtycznych i skórnych.

Z kolei uzdrowiska górskie w Świeradowie Zdroju korzystają z leczniczych właściwości wód radonowych, dzałających dobroczynnie przy bólach kręgosłupa.

Wiele kuracji obejmuje również aktywność fizyczną, w centrum spa (gimnastyka w wodzie) lub na świeżym powietrzu (jogging, nordic walking, wycieczki rowerowe). W standarowym wyposażeniu naszych hoteli są również baseny (kryty i często również zewnętrzny), sauny i łaźnie parowe, a także jacuzzi, sale fitness i siłownie. Niektóre z naszych ośrodków dysponują również własnymi kortami tenisowymi i polami golfowymi. Dzięki temu goście mają możliwość wypełnienia czasu między zajęciami, dbając jednocześnie o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. 

Uzdrowiska w Polsce to pomysł na urlop dla osób chcących podreperować zdrowie, pragnących uniknąć dalekich podróży i tych, którzy nie mają na co dzień czasu, by właściwie o siebie zadbać.