Wczasy nad morzem

Wczasy nad morzem

Odpoczynek w morskim klimacie

Zobacz najlepsze oferty wczasów nad morzem

Wczasy nad morzem: zdrowie i relaks

Wczasy nad morzem to jeden z najczęściej wybieranych przez Polaków sposobów wypoczynku. Leniwe wygrzewanie się w słońcu, ochłoda w morskiej wodzie i nocne szaleństwa na plaży - to dla wielu idealne wakacje.

Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę z tego, że pobyt nad morzem może być zbawienny dla zdrowia. Bogate w jod morskie powietrze jest wskazane m.in. dla osób mających problemy z układem oddechowym, łuszczycą i innymi chorobami skóry czy cierpiącym na reumatyzm.

Nieprzypadkowo więc wiele sanatoriów czy SPA położonych jest właśnie bezpośrednio nad morzem. Można w nich poddać się talasoterapii, czyli kuracji wykorzystującej klimat morski, wypróbować na sobie działanie zabiegów fango (okładów z bogatego w minerały błota, idealnych na osteoporozę, podagrę i bóle stawów) lub po prostu poprawić stan swojej skóry dzięki okładom z alg. Nadmorskie wczasy z odnową biologiczną pozwolą Ci na relaks podczas masaży, wizyt w saunie czy jaccuzzi. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z basenów z hydromasażem lub wybrać się na spacer lub wycieczkę rowerową wśród sosnowych lasów z niepowtarzalnym mikroklimatem lub uprawiać nordic walking na plaży.

Dlatego oferta SpaDreams Wczasy nad morzem jest unikatowa: dzięki nam możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i zrelaksować się w ulubionym nadmorskim kurorcie i jednocześnie zadbać o zdrowie.

Nie wahaj się i zarezerwuj pobyt nad morzem już dzisiaj!