Health Spa Hotels on the Polish Baltic Sea

Hotele Spa Bałtyk

Uzdrawiające wczasy i pakiety wellness dla ciała i duszy

 

Pobyt w hotelu Spa nad polskim Morzem Bałtyckim jest korzystny dla wszystkich. Wyobraź sobie świeżą morską bryzę na twarzy, podczas gdy ty słuchasz delikatnego dźwięku fal. Na polskim wybrzeżu Bałtyku mamy dla Ciebie wiele pięknych, uzdrowiskowych hoteli i ofert, które organizują atrakcyjne pakiety spa. Dzięki profesjonalnym lekarzom i terapeutom uzdrowiskowym Twoje zdrowie jest w dobrych rękach - niezależnie od tego, czy chcesz tylko uciec od codzienności, czy poprawić swój stan zdrowia.

Najpopularniejsze rodzaje wakacji i pakiety spa nad polskim Morzem Bałtyckim

Wakacje nad Morzem Bałtyckim: Ciesz się  Bałtykiem w Hotelach Spa w Polsce, z jego niekończącymi się białymi piaszczystymi plażami i zapierającą dech w piersiach przyrodą, pysznym jedzeniem, atrakcyjnymi pakietami,  relaksującymi spacerami po wydmach - za bezkonkurencyjną cenę. Miasta nadbałtyckie mają wiele do zaoferowania, począwszy od terapii błotnych, a skończywszy na uzdrawiających siłach bałtyckiego morskiego klimatu.

Wellness Wakacje: Szukasz urlopu zdrowotnego za bezkonkurencyjną cenę? Poznaj szeroką gamę pakietów wellness w jednym z uzdrowisk w Polsce nad Bałtykiem. Niektóre z hoteli oferują także wellness medyczny. Zregeneruj swoje ciało, umysł i duszę witalizującym wellness, aromatycznymi masażami i nie tylko.

Zabiegi lecznicze: Solidne zabiegi lecznicze z różnymi indywidualnymi zastosowaniami. Zabiegi wykonywane są głównie za pomocą naturalnych środków leczniczych importowanych z całej Europy. Oprócz pięknej scenerii i piaszczystych plaż nadmorski klimat jest idealny do leczenia i relaksu.

Wakacje dietetyczne: Wakacje nad morzem i trochę detoksykacji i odchudzania. Idealne nie tylko do powrotu do zdrowia po codziennym funkcjonowaniu, ale także do ponownego poczucia komfortu we własnej skórze. Profesjonalni specjaliści przeprowadzą Cię przez różne diety detoksykacyjne i poszczące oraz aktywną profilaktykę zdrowotną.


Najpopularniejsze hotele Spa nad polskim Bałtykiem

Jeśli już wiesz, że chcesz zarezerwować hotel SPA nad Morzem Bałtyckim, skorzystaj z tej wyszukiwarki, aby uzyskać wszystkie dostępne oferty i przefiltrować je do swoich osobistych preferencji. W ten sposób łatwo znajdziesz i zarezerwujesz najlepszy hotel spa dla swoich potrzeb.

Hotele Spa nad polskim Morzem Bałtyckim

Centra odnowy biologicznej wytyczają linię brzegów Bałtyku w Polsce - niczym łańcuch pereł. Jeśli weźmiesz za przykład miasto Świnoujście, znajdziesz tu najszerszą w Polsce plażę, o długości 5 km i szerokości 70 m. Wydmy piaskowe oddzielają plażę od miasta i wszystkich jego kawiarni, restauracji i innych atrakcji. Ustronie Morskie to kolejny przykład miasta, które jest częścią pasma pereł wzdłuż polskiego wybrzeża. Przed 1945 r. miasto to było częścią Niemiec, dlatego też ma ono dużą historię. Trzecim przykładem miasta na wybrzeżu jest mało znane miasto Kołobrzeg, które w XIX wieku stało się znane z pobliskich złóż soli. To właśnie to doprowadziło do wzrostu osadnictwa w tym mieście. Stąd też dziś znany jest jako popularne uzdrowisko i ośrodek wypoczynkowy. Wielu turystów przyjeżdża tu, aby spędzić urlop w jednym z wielu naszych Hoteli Spa wellness, albo na weekend, albo na dłuższy urlop leczniczy.

Zabiegi lecznicze nad Morzem Bałtyckim w Polsce

Nad polskim Morzem Bałtyckim goście mogą liczyć na zabiegi wellness z użyciem gliny i wody mineralnej. Lokalni lekarze specjaliści czekają na Ciebie, aby pomóc Ci poprawić swój stan zdrowia i złagodzić choroby, na które możesz cierpieć. Oczywiście możesz również odwiedzić jedno z naszych centrów odnowy biologicznej, nawet jeśli potrzebujesz tylko trochę odprężenia i relaksu lub trochę czasu dla siebie.

Korzyści płynące z Wycieczki Wellness nad wschodnie wybrzeże Polski

Kurorty uzdrowiskowe na wschodnim wybrzeżu Polski oferują wiele różnych programów - od intensywnych programów pełnych terapii leczniczych po krótką relaksującą wycieczkę uzdrowiskową, która doda Ci energii.

Każdy powinien przynajmniej raz w życiu doświadczyć tych cudownych, malowniczych miejsc nadmorskich. Można wybrać się na przyjemną przejażdżkę rowerową lub długą wędrówkę. Poczujcie orzeźwiające, lecznicze działanie morskich bryz na twarz i ciało. Nasze hotele Spa nad polskim Morzem Bałtyckim oferują najlepsze wrażenia.


Rezerwacja Hoteli Spa nad Bałtykiem w Polsce

Porady dotyczące rezerwacji: Wycieczkę nad zachodnie wybrzeże Polski można zarezerwować prawie w każdej chwili. Hotele Spa nad Morzem Bałtyckim w Polsce mają różne programy przez cały rok.

Niektórzy ludzie uważają, że wiosna to najlepszy czas na podróż. Dni zaczynają się dość wcześnie, a miejsca siedzące na zewnątrz są otwarte. Jesień nad Bałtykiem jest również bardzo przyjemna, ponieważ jest bardzo łagodna. Do października można wspaniale przespacerować się po malowniczej przyrodzie i wzdłuż plaż. Wysoki sezon spodziewany jest od około połowy czerwca do połowy września, kiedy to jest najcieplej.

Możesz łatwo zarezerwować swoją podróż za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wystarczy wybrać hotel + programy i daty, w których chciałbyś podróżować i kliknąć "Zarezerwuj teraz". Jeśli potrzebujesz fachowej porady, po prostu skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie lub mailowo. Chętnie pomogą Ci znaleźć idealny wypoczynek zdrowotny nad polskim Morzem Bałtyckim.

Wskazówki dotarcia: Samolotem, promem, pociągiem lub autobusem. Istnieje wiele opcji dotarcia do celu. Na przykład, istnieje wiele przystępnych cenowo połączeń lotniczych do Gdańska i Szczecina. Z lotniska można wtedy albo dostać się transportem do hotelu, który może być zorganizowany przez SpaDreams i jest najwygodniejszą drogą. Przejazd jedną z linii autobusowych pomiędzy Gdańskiem a Kołobrzegiem jest niedrogą alternatywą. Z przystanku autobusowego w Kołobrzegu do hotelu działa również taksówka i inne opcje.

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Ustronie morskie
Ustronie Morskie

Zobacz wszystkie hotele Spa nad Morzem Bałtyckim w Polsce


5 powodów, dla których warto wybrać się do hotelu spa nad Morzem Bałtyckim w Polsce

 1. Korzystny klimat
 2. Zainwestuj trochę czasu dla mnie
 3. Bezkonkurencyjna cena
 4. Profesjonalne zabiegi medyczne
 5. Odpręż się i odzyskaj siły

Inni goście byli również zainteresowani

10 powodów, dla których warto rezerwować w SpaDreams

 • Świetny wybór hoteli
 • Gwarancja najlepszej ceny
 • 99% szczęśliwych klientów
 • 40 lat doświadczenia
 • Doradztwo eksperckie
 • Wakacje zindywidualizowane
 • Wyjątkowa jakość
 • Wsparcie od początku do końca
 • Ochrona danych
 • Najnowsze trendy w podróżach